Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

UWAGA!!!

W każdy pochmurny i deszczowy wtorek zapraszam na spot do Arkadii, poziom -2, sektor H.

W słoneczne i ciepłe wtorki zapraszam pod Stadion Narodowy, Plac nr 1.

Aktualne info także na naszym fejsbukowym profilu:

Facebook - Ekipa warszawska A4-klub.pl

ZAPRASZAM!!!
:kox: :kox: :kox: 

 

36695230c8869e6041a43a8156bea33e.jpg

 

8887a2c53ffc0c58a84e8ae8a1c26fa9.jpg

  

c322bad730ebd2159259179de62d81a5.jpg

 

 

 

Edytowane przez Kolkov
Aktualizaja

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja bym proponowal jakis supermarket wieczorem, parking pietrowy, albo podziemny (zima). Najlepiej cos niedlaeko centrum wola park, blue city, reduta... W koncu spotkam moze kogos z takim samym silniczkiem jak moj :wink:

Opublikowano

A ilu nas jest??:)

Opublikowano

Własnie sie nad tym zastanawialem :wink: Zarejstrowanych na wawa i warszawa jest 7 uzytkowników.

Opublikowano
blue city, reduta...

:P jeszcze jak powiecie, ze od 16:00 w górę to spoty moga być od poniedziałku do piątku w tych rejonach :D

a tak powaznie, to warto pomyśleć nad jakimś mini spotkaniem dla warszawskich i nie tylko użytkowników A4

Fajnie by było jakby wszyscy zarejestrowani z Wawy i okolic pojawili sie.

Przyniosę na bank aparat, zeby to uwiecznić :wink:

Opublikowano

Spocik bardzo chętnie:) i to szybko bo można się poślizgać:) 4x4 :twisted:

Opublikowano

Na parkingu to sie nie poslizgasz :)

Opublikowano

Hmm co do slizgania to w wawie to mam jedna miejscowke na stegnach :mrgreen:

Opublikowano

ja polecam ślizgawke na tyłach byłej giełdy spożywczej na Okęciu. Są nawet opony na torze:)

Opublikowano
ja polecam ślizgawke na tyłach byłej giełdy spożywczej na Okęciu. Są nawet opony na torze:)

O tym to jeszcze nie slyszalem ale jak nie ma kraweznikow i nikt nas nie bedzie scigał to czemu by nie :D

Opublikowano

Chyba wiem o czym mowisz:) 8)

Opublikowano

Trzeba jeszcze jakis preferowany termin ustalic ale to raczej wchodzi w grę tylko od poniedziałku do czwartku włacznie mysle bo w weekend jak nie szkoła to np. ja jestem w zamościu

Opublikowano

Ojoj, u mnie na odwrot, ja wolalbym weekend :)

Opublikowano

Panowie jak już się zdecydujecie to dajcie znać to Was zaprowadze:)

Opublikowano

Jeśli chodzi o weekendy to co drugi moze mi pasować ale preferowane sa jednak dni robocze :wink:

Opublikowano

no to jest juz nas 8 chetnych do spotkania :D

Opublikowano

generalnie też wolę dni robocze, czekam na jakieś konkretne ustalenia Panowie...bo Pań jeszcze chyba u nas nie ma :?: :wink:

Opublikowano

moż w weeken majowy

Opublikowano

bede sledzil ten watek, gdyz do warszawki tez jezdze czasami do promotora na konsultacje, to moze akurat trafie w Wasz zlocik , a chetnie bym Was poznal :)

Opublikowano

Czekam na fotki :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.