Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma tragedi ... spokojnie :cool:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj jeszcze zostaje w Wawie :grin: Dziękuje za zaproszenie, pewnie jeszcze skuszę się na spota w tak miłym gronie :wink: Jak poziek zrobi swoją niunie, to się odegra :evil:

Opublikowano

Dzisiaj jeszcze zostaje w Wawie :grin: Dziękuje za zaproszenie, pewnie jeszcze skuszę się na spota w tak miłym gronie :wink: Jak poziek zrobi swoją niunie, to się odegra :evil:

Znając Pozia nie podaruje :polew: :polew: Jak będziesz jechał z Radomia to musisz zabrać Brynie - KONECZNIE !

Opublikowano

Moja A4 nie strzela :foch:

Opublikowano

Ok jak będe jechał do was, to postaram się zabrać Brynie :wink:

Opublikowano

Ok jak będe jechał do was, to postaram się zabrać Brynie :wink:

Koniecznie - Dzik musi być w swoim naturalnym otoczeniu ( otoczeniu dzików)

Opublikowano

Ok będe miał to na uwadze :grin:

Opublikowano

A jak tam foty panowie ? Dzisiaj to sie działo z aparatami , pełen kox :P

Opublikowano

A jak tam foty panowie ? Dzisiaj to sie działo z aparatami , pełen kox :P

Własnie powychodziły koxowo !!! jeszcze są rezane żeby tablic nie było widać

Ono a ty nie zmywasz ??? albo nie odkurzasz ??

Opublikowano

przeciez on jest duzy i sie nie boi A. tyle szczescia ze sie nie spytal o Wiek :cheesy:

Opublikowano

w sumie Luki nie wiem co lepsze :polew:

Opublikowano

przeciez on jest duzy i sie nie boi A. tyle szczescia ze sie nie spytal o Wiek :cheesy:

Podejrzewam że po tym pytaniu byłby już :foch: :foch: i zakaz ale nie neta :wink:

Opublikowano

to Oniak strzelil :foch: bo A powiedziala ze ma male rurki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A TAK POWIEDZIAŁA ??????????????????????????????????????????????????? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Az moje ogladala bo powiedzialem ze mam prawdziwe rury a nie c*pe..... :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

A mowia ze przez samochod nie mozna wpasc w kompleksy i depresje :polew:

Opublikowano

A mowia ze przez samochod nie mozna wpasc w kompleksy i depresje :polew:

Może dlatego ma avanta ...ups ja też mam :polew: :polew: ale moich rurek nie widac !!

Opublikowano

Słuchajcie, korzystając z okazji, że czekamy wszyscy na fotki - jest możliwość w sobote zmierzyć moc i moment na hamowni przenośnej DYNO. Robi to Wojtrek ze streetracing. Ja sprawdząłem już 2 razy u niego i pokrywa się z innymi. Koszt to 60zł. Mierzy tez przyspieszenie do 100 i czas na 1/4 mili. Musze wiedzieć ilu z nas miałoby czas w sobote. (wiem, że mazury)

Opublikowano

mnie niestety nie ma :cry: :cry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.