Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zjedz porządny obiad to może się "ubiją" :evil:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lokier tak powiedział..

a! jeden z najwiarygodniejszych forumowiczów :tongue:, nooo słuchałbym :grin:

Fotek nie mam jeszcze taka tylko lipa z fona , na żywo gicio wygląda :)

a mnie się bardziej zakrzywione po-do-ba-ły i mozecie mnie :bicz: a ja i tak :cool:

Opublikowano

no chlopaki ktory tam sie oferowal odnosnie ramek? :grin: tylko prosze ich nie zapomniec jutro...oczywiscie

+ zalozenie :tongue:

Opublikowano

chyba lukas ma jakiś zapas..ale nie będzie tak łatwo..ramki w dzisiejszych czasach są drogie..myslę że godzinny masaż dla całej załogi WARSAW TEAM powinien wystarczyć.. :a4fan: :a4fan: :a4fan::quattro:

Opublikowano

Pewnie latwiej by bylo zaplacic za te ramki......godzinny masaz dla calej zalogi :polew:.....troche meczace :grin:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2007, 21:57 _________________________________________________Lukas....masz jak ramki na zbyciu? z checia odkupie :grin:

Opublikowano

adamooo. Jestem pod wrażeniem. Negocjuj dalej :grin:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2007, 22:08:35_________________________________________________chichy, śmichy, ale ja też powinienem pomyśleć o ramce, bo przy stłuczce poszła w drzazgi :grin:

Opublikowano

adamooo. Jestem pod wrażeniem. Negocjuj dalej :grin:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2007, 22:08:35_________________________________________________chichy, śmichy, ale ja też powinienem pomyśleć o ramce, bo przy stłuczce poszła w drzazgi :grin:

ha ha pewnie tez bedziesz musial zrobic masaz calej zalodze :a4fan:...... :polew:

Opublikowano

no i tu widzę pewien problem, bo większości to masaż mogą robić teletubisie, a zwłaszcza jeden :evil:, ja jestem jednoznacznie spozycjonowany. I to na szczęście jest niezmienne :grin:

Opublikowano

Wit nie przesadzaj..to będzie sportowy masaż dla zdrowia :-) angela da radę..jako że się probujesz wymigać jesteś pierwszy w kolejce..Angela posprzątaj w domu bo jutro after spot Wit do Ciebie zawita :afro:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2007, 22:33 _________________________________________________ps.znalazłem ładne felunie dla Pozia ==> http://moto.allegro.pl/item201812668_20_kola_audi_s8_nowe.html

Opublikowano

adamooo......cena tez ladniutka :grin:

Opublikowano

O ludzie co ja tu wyczytuje .. Adaś a K nie strzeli :foch:

Powiedz lepiej czy zdała prawko czy dalej Ty będziesz powoził tą twoją drezyną ?? :wink:

db18176c324a3fbc.jpg

cac8a3881666b493.jpg

1d00978dede9b944.jpg

0bb31181bb1cadc2.jpg

Opublikowano

Samochodowej pornografii ciag dalszy :afro: Kosmetyki do karoserii Meguiars plus Canon EOS 350D ze stawywem potafia wyczarowac cos takiego :)

IMG_9808.jpg?imgmax=720

IMG_9793.jpg?imgmax=720

IMG_9812.jpg?imgmax=720

IMG_9829.jpg?imgmax=720

malik

Opublikowano

Myć fury na jutro to zrobimy jakąś fajną zbiorową sesję !! są statywy to będzie git :a4fan: :a4fan: Angela dobrze wyszoruj felgi :wink: Adaś jak nie skombinujesz żadnego worka z cementem to ja jakiś postaram ci się załatwić zeby twoje :audi: wyglądało na to że jest posadzone,a tak na marginesie to duzo się podniosło ???

Opublikowano

heh nie wiem..to były słowa lookiera..jutro rano jak będe odbierał furacza to dam znać co i jak..niedawno było u mnie bydło :) (ono z Anią, Lukas i Poziek) zjedli śledzie wypili conieco i pojechali dalej w świat..

Opublikowano

Podobno + 80 hyhyhyhyhyhy

Hornet wszystko git ale te fele to do taczki będą dobre :)

U Malika malinaaaaa :)

Opublikowano

No Adas te sledzie jakies takie lekkie byly bo dalej mi sie jesc chce

Poz dzieki za rezanko

Adas scigaj tego goscia i poprosze adres wysylki przetwornicy

Poz jutro jeszcze wlacznik swiatelek czyli jakies cienkie narzedzie do wyjecia

ONO film orginal z wisly bo mnie :bicz:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2007, 00:16 _________________________________________________cbe10bc869ae9a61m.jpg0457f059c5a27453m.jpg07e221a96cfc1037m.jpg

Opublikowano

A ja popijam piwko od Lukaska :tongue:

Opublikowano

ja popijam piwko od Lukaska

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: bezalkoholowe?
Opublikowano

To na zdrowie Poziu nalezy Ci sie wykonales perfekcyjnie robote

Te nasze blizniaczki to :cool: nic dziwnego ze twoja mama nie poznala :cheesy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.