Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze tylko tych felgi moje, lusterka twoje i można śmiało mylić :wink:

mamuska nie poznała hehe fakt :grin:

Jeszcze, żeby Q miała siostre bliźniaczke :tongue::bicz::polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jesteś pierwszy w kolejce

a myślałem, ze trzeba będzie więcej zachodu, zeby to usłyszeć :grin: no to ustalenie szczegółów po-za-fo-rum :evil: (oczywiście nie z adamooo :tongue:)

hornet. Noooo, rzeczywiście bym pomyślał o nowym felunku.

hornet, malik - dawać foty do galerii felunku.

angela. a czemu Twoich tam jeszcze nie widzę? Oj, popraw się popraw.

Lukas, ile będę czekał na Twoje.

poź, nie wstydź się tych swoich 15"

Żółw, a Ty co? Nie myśl, ze Cię nie dopadnie.

A reszta??? Siedzicie po kątach, zamiast brać sie do roboty.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12182.0

A! Jeszcze jedno. Jak nie pojawicie się z autkami w galerii, to Was dzisiaj Norbi będzie po parkingu za swoją S-ką włóczył :polew:

Opublikowano

Podobno + 80 hyhyhyhyhyhy

Hornet wszystko git ale te fele to do taczki będą dobre :)

U Malika malinaaaaa :)

To fakt ale narazie muszą siedzieć nie ma wyjścia ... cisza przed burzą :bicz: :bicz:

Opublikowano

Wit powiem szczerze ze ten temat jakos no przeooczylem ale juz atakuje :evil:

Opublikowano

ja sie od dluzszego czasu staram o ramki i nic :(

JO

CHCEM

RAMKIE.

Ma ktoś z wawy zapas?

Opublikowano

Wit powiem szczerze ze ten temat jakos no przeooczylem ale juz atakuje :evil:

Atakuj, atakuj, tym bardziej, ze chyba będę Cię prosił cobyś jako Mod objął go honorowym patronatem, czyli od czasu do czasu trochę tam poprzestawiał :grin: Pogadamy o szczegółach na spocie.

Opublikowano

Wit gotowe Poz pokaz ta galerie z Felgami Qrysi bo tu sa ladnie wyszorowane :grin:

Opublikowano

[hornet, malik - dawać foty do galerii felunku.

Zrobione :)

Opublikowano

Nooo. Chłopaki - się spisaliście.

Kunio. Chłopie. Ty się uchowałeś bez objechania :grin:. Na szczęście uprzedziłeś mnie :afro:

Opublikowano

a ja nie mam fotek :( wiec galeria musi poczekac do tego czasu...az bede cos miala do wklejenia:)

Opublikowano

Jak to nie masz fotek :shocked:.

Takiego felunku fotek nie masz???

A to na ostatnim spocie Ci nie zrobili???

To tablicę potrafili zniszczyć, a fot nie pstyknęli ???!!!

hornet. Nie zapomnij aparatu zabrać. Angela nie ma fotek, to trzeba dziewczynie zrobić, coby do galerii poszly. ...

[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2007, 13:55:47_________________________________________________Felunku znaczy się :tongue::grin:

Opublikowano

a ja nie mam fotek :( wiec galeria musi poczekac do tego czasu...az bede cos miala do wklejenia:)

Nie ma problemu. Mozemy dzisiaj obfotografowac na spocie autko. Od razu w komplecie z wlascicielką :) Tylko weź bikini ;)

malik

Opublikowano

WITciu spokojnie....

aparat zabiore ze soba to moze uda sie cos zrobic. :grin: Hornecik to moze niech mi fotek wiecej nie robi......bo znow bedziecie mieli ze mnie :polew:. ( ciagly brak czasu nawet fotek nie mam kiedy zrobic:()

malik.......moze wogole bez ubrania przyjde.....po co mi bikini :polew:

Opublikowano

moze wogole bez ubrania przyjde

:polew: :polew: :polew:

No łzy śmiechu jak grochy na moich licach.

angela. szacun Wodzu.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

malik.......moze wogole bez ubrania przyjde.....po co mi bikini :polew:

Nie wiem jak dla innych ale JAK DLA MNIE BOMBA! :)

Opublikowano

Malik a ty na takiego spokojnego wygladales :polew:

To zapowiada sie sesja zdjeciowa jakiej jeszcze nie bylo :shocked:

Opublikowano

WITciu spokojnie....

aparat zabiore ze soba to moze uda sie cos zrobic. :grin: Hornecik to moze niech mi fotek wiecej nie robi......bo znow bedziecie mieli ze mnie :polew:. ( ciagly brak czasu nawet fotek nie mam kiedy zrobic:()

Zdjęcia to robiłem ja, z czego nie byłaś zadowolona dlatego tak wyszły - ciągle uciekałaś więc jak miałem zrobić :grin: :grin:

malik.......moze wogole bez ubrania przyjde.....po co mi bikini :polew:

Pomysł bardzo ciekawy, czekamy na realizację, nieprawdaż malik ?? :afro: :afro:

Opublikowano

Chyba jednak się pojawię, prawdopodobieństwo rośnie.....

Opublikowano

Jak tak czytam te zapowiedzi to chyba przywalę z Zamościa na Wasz spocik (2.5h i na miejscu) :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no w 2,5 to ciezko bedzie ale z dobrym wiatrem to 3 godziny i na Torwarze i robimy zdjecia grupowe :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.