Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No dobra powiem to tylko raz: ANGELA podoba mi się twój przecinak. :wink:

hmm Panie plusujesz :bicz:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fotki super :grin: dzieki malik......wkoncu bede miala kilka fotek swojej :a4fan:

Opublikowano

No dobra powiem to tylko raz: ANGELA podoba mi się twój przecinak. :wink:

a ty co szykujesz sie juz na wrzesien jak Q wyjedzie zeby bylo gdzie podjechac :polew:

Opublikowano

Poz .....no ja wiem ze to nie to samo co Twoja .....

Ale wkoncu :a4fan:

Dzieki...... :grin:

Opublikowano

fajne mamy zdjecie z Zólwiem jak sie rozmazalo

za***iste brachu :afro:

fakt, jednego ladnego A4 sporo na fotkach :tongue:

poza tym rzekomo nie bylo fotek tej aA4.....to teraz sa :wink:

cholera nei ma adamoooo z K i kichola na zadnej fotce :rolleyes:

Opublikowano

K jest u mnie z A :grin:

Opublikowano

K jest u mnie z A :grin:

aaa to malinowo :tongue:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2007, 00:45 _________________________________________________

No dobra powiem to tylko raz: ANGELA podoba mi się twój przecinak. :wink:

a ty co szykujesz sie juz na wrzesien jak Q wyjedzie zeby bylo gdzie podjechac :polew:

o w morde..az sie rozbudzilem :grin: :grin: :grin::afro:

Opublikowano

ale wy macie fantazje, dziki :polew: :polew:

Żółwiu bo ci ciśnienie skoczy :tongue:

Opublikowano

ale wy macie fantazje, dziki :polew: :polew:

Żółwiu bo ci ciśnienie skoczy :tongue:

to sa dziki nooo :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Malik wrzucaj na ftp-a to będą do ściągniecia ... jeszcze sekunda i będą drugie

Hornet, o kant d*py ten Wasz ftp! Nie wpuszcza mnie!!! Zaloz konto na picasa i tam wrzuc. Przynajmniej ludzie beda mogli hotlinkowac do forum i komentarze wstawiac :angry:

Poziek, widze ze od razu wykorzystales fotke. Niezla zaslona z komarow. No myslalem ze mnie zjedza na zywca jak tam stalem.

Opublikowano

ftp działa bo ja wrzuciłem :P login masz a haslo ??[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2007, 00:56 _________________________________________________

Oj oj się narobiło dzisiaj widzę. Dawid22jesteś WIELKI widzę że godnie reprezentowałeś Radom na spocie . Wielkie gratki dla Ciebie i pytanko kiedy stajemy na ,, Kreskę".

Boże, biedny Poziek, jak on się pozbiera po :bicz:ale z drugiej strony dobrze, niech zobaczy jak to jest dostać :bicz:

Poziu, nie potrzebujesz pocieszenia :evil:?

Oj widzę że wieści szybko się rozchodzą po Polsce .....a co dopiero po USA :wink:

Opublikowano

Dobra kurde, udało się:

Tutaj jest zbiór fotek:

www.a4klubphoto.prv.pl

Można sobie wybrać, którą chcecie.

A w razie potrzeby do ściągnięcia całej paczki:

http://www.a4klubwawa.prv.pl/05.06.2007.rar

Poza tym jak klikniecie na zdjęcie to po prawej stronie u góry można zwiększyć rozdzielczość.

Opublikowano

Dobra kurde, udało się:

Tutaj jest zbiór fotek:

www.a4klubphoto.prv.pl

A za chwilę dodam linka do ściągnięcia całej paczki.

Poza tym jak klikniecie na zdjęcie to po prawej stronie u góry można zwiększyć rozdzielczość.

Eleganckie! Nikon daje rade! :cheesy: Chociaz na fotkach z Promenady widac juz duze ziarno. Powinienes zmniejszyc ISO a zwiekszyc czas otwarcia migawki. Poza tym pomysl z randomizerem numerow rejestracyjnych super!

Opublikowano

Eleganckie! Nikon daje rade! :cheesy:

Daje daje :grin: :grin:

Pomysl z randomizerem numerow rejestracyjnych super!

Poprzerabiałbym to zdecydowanie lepiej, ale niestety hornet mnie poganiał (przez co prawie strzeliłem pierwszego forumowego :foch:) i dlatego trochę nie było jak :cool: :cool:

Powinienes zmniejszyc ISO a zwiekszyc czas otwarcia migawki.

Zmniejszone było na minimum, a z czasem migawki to już nie chciało mi się grzebać po funkcjach.

Nikona nigdy w rękach nie miałem, także niezbyt mi to szło.

Chociaz na fotkach z Promenady widac juz duze ziarno.

Trzeba by było dziabnąć to jakimś programikiem, ale na to brak czasu.

Opublikowano

dobra to teraz jedna wielka paczka do ściągnięcia i będzie git ..... ja mam ftpa odpalonego :P

Opublikowano

Angela, zobacz tutaj:

http://www.a4klubphoto.prv.pl/main.php?g2_itemId=43&g2_navId=x7188e956

Uważam, ze tym razem nie jest źle, rzekłbym nawet, że jest całkiem nieźle :afro: :afro:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2007, 01:29 _________________________________________________

dobra to teraz jedna wielka paczka do ściągnięcia i będzie git ..... ja mam ftpa odpalonego :P

Ja swoją wrzuciłem, linka masz wyżej :grin: :grin:

Malik musiałby jeszcze spakować to i wrzucić do mnie na serwerek i tyle.

Opublikowano

dobra to teraz jedna wielka paczka do ściągnięcia i będzie git ..... ja mam ftpa odpalonego :P

Wgrane :)

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2007, 01:42 _________________________________________________

Fotki super :grin: dzieki malik......wkoncu bede miala kilka fotek swojej :a4fan:

Nie ma sprawy. Polecam sie na przyszlosc :afro:

Opublikowano

Dzisiaj jeszcze zostaje w Wawie :grin: Dziękuje za zaproszenie, pewnie jeszcze skuszę się na spota w tak miłym gronie :wink: Jak poziek zrobi swoją niunie, to się odegra :evil:

A kiedy to się stało,że mi umkneło??[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2007, 06:22 _________________________________________________

Słuchajcie, korzystając z okazji, że czekamy wszyscy na fotki - jest możliwość w sobote zmierzyć moc i moment na hamowni przenośnej DYNO. Robi to Wojtrek ze streetracing. Ja sprawdząłem już 2 razy u niego i pokrywa się z innymi. Koszt to 60zł. Mierzy tez przyspieszenie do 100 i czas na 1/4 mili. Musze wiedzieć ilu z nas miałoby czas w sobote. (wiem, że mazury)

f*ck!!!!!!!!!
Opublikowano

stało się wtedy co to podszedłeś i mówisz, że kolega ma 180KM :tongue: A ja na to ooo fajny tdi :) A to była 1.8T :polew:

Opublikowano

Poziek ja mam czas w sobote na tą hamownie, :bicz: trzeba jeszcze raz sprawdzić mojego paździocha :a4fan:

Sorry chłopaki, że tak bez porzegnania wczoraj wyjechałem i nie wróciłem - kobieta focha kurna strzeliła :foch:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.