Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie:P, nawet nie mam czasu obecnie wyjść i odśnieżyć autka, taki nawał pracy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

są aktualne , Arkadia poziom - 2 Strefa zółta H :) dzisiaj dzień spocika ::) w dniu spocika alkoholu się nie tyka :D:D:D:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakowało Pixiego :) ale ekipa nawet dopisała :)

Chyba coś chcesz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do vaga , jak mi siemian przyśle to ja bede miał i pomoge i bede ze sobą woził , bo te całe warszawskie towarzystwo takie leniwe że szkoda gadać :facepalm: ja bede woził na każdego spota bo przecież od tego one m.in. są żeby sobie pomagać i takie rzeczy ogarniać , amen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mam :P

---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

brakowało Pixiego :) ale ekipa nawet dopisała :)

Chyba coś chcesz :grin:

a wcale że nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pixi jak ww krakowie ? :D pewnie korki :P

Spoko :decayed:

Nie wiem ,z hotelu 2,5 km do roboty , a po za tym rano około 7:15 początek pracy koniec około 20:00 - 20:30 ...więc sam nie wiem , jedynie w czwartek pojechałem na spota Krakowskiego około 20:00 ale nie narzekałem na korki .

---------- Post dopisany at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany at 01:15 ----------

:facepalm:

Co Ci Tomek , za dużo już chlapłeś :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a idź kufa po kupią sobie vagi i po robocie, z kogo ja będę zdzierał?? jak oni za darmochę pierd..... społeczniki :facepalm:

:polew::polew::polew:

a tak na poważnie to styczeń miesiącem trzeźwości :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżyje tych społeczników jakoś :whistling: , ale nie dociera do mnie Twoje postanowienie odnośnie stycznia :grin: :grin: :grin:

---------- Post dopisany at 01:33 ---------- Poprzedni post napisany at 01:32 ----------

Wale się na cyce , pochwa Pany :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jednak ta warszawa to okropna jest :( zalamka :facepalm: we Wrocławiu jak jedziesz na spota to co trzeci ma vaga i z chęcią pomaga każdemu , bo po to jest forum żeby pomagać a nie zdzierać , bo zdzierać to możesz jak masz warsztat takich którzy mają gdzieś czym jeżdżą a forumowicze to chyba inny kaliber ludzi nie ? :) chyba musze sobie łyknąć glenfiddicha na uspokojenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na poważnie to styczeń miesiącem trzeźwości :kox:

A jednak świat się skończył...

:polew::polew::polew:

PIXI- do Krakowa wybyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopin coś ty tu w warszawie za wszystko się płaci jedyny kto to poziek podobno za darmochę vagował fury, ale ponoć dostał za to wp***dol i przestał.:whistling:

przynajmniej tak na salonach słyszałem :naughty:

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

A jednak świat się skończył...

:polew::polew::polew:

nic się nie martw jak zawsze nastąpi odrodzenie :naughty:

:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jednak ta warszawa to okropna jest :( zalamka :facepalm: we Wrocławiu jak jedziesz na spota to co trzeci ma vaga i z chęcią pomaga każdemu , bo po to jest forum żeby pomagać a nie zdzierać , bo zdzierać to możesz jak masz warsztat takich którzy mają gdzieś czym jeżdżą a forumowicze to chyba inny kaliber ludzi nie ? :) chyba musze sobie łyknąć glenfiddicha na uspokojenie :P

Dluga historia, bylo pare osob, ktore vagowaly, ale wpadala masa osob na 1-2 spoty tylko dla tego celu... bo za friko mieli diagnoze.

Czasem nawet zwyklego c**jowego "dziekuje" brakowalo.

Jest spore grono osob w wawie, ktore sobie pomaga poza spotami od paru ladnych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...