Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

ale jednak ta warszawa to okropna jest :( zalamka :facepalm: we Wrocławiu jak jedziesz na spota to co trzeci ma vaga i z chęcią pomaga każdemu , bo po to jest forum żeby pomagać a nie zdzierać , bo zdzierać to możesz jak masz warsztat takich którzy mają gdzieś czym jeżdżą a forumowicze to chyba inny kaliber ludzi nie ? :) chyba musze sobie łyknąć glenfiddicha na uspokojenie :P

Dluga historia, bylo pare osob, ktore vagowaly, ale wpadala masa osob na 1-2 spoty tylko dla tego celu... bo za friko mieli diagnoze.

Czasem nawet zwyklego c**jowego "dziekuje" brakowalo.

Jest spore grono osob w wawie, ktore sobie pomaga poza spotami od paru ladnych lat.

U nas też tak kilka razy miałem. Ja już vaga nie targam.. kolega trafił bo ziomek jeden miał.. tak to skończyło się vagowanie na pierwszym spocie :decayed: Fly zapewniam Cię, że u nas też takie sytuacje są... wpada gość nawet się dobrze nie przywita i pada pytanie kto ma kompa bo chce auto sprawdzić...:facepalm: Brygada, która się trzyma i jest stali bywalce to nawet w nocy o północy zadzwonisz i ktoś pomoże. Trzeba się pojawiać integrować, pić wódę, chadzać na dziwki a będzie pomoc :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

ale jednak ta warszawa to okropna jest :( zalamka :facepalm: we Wrocławiu jak jedziesz na spota to co trzeci ma vaga i z chęcią pomaga każdemu , bo po to jest forum żeby pomagać a nie zdzierać , bo zdzierać to możesz jak masz warsztat takich którzy mają gdzieś czym jeżdżą a forumowicze to chyba inny kaliber ludzi nie ? :) chyba musze sobie łyknąć glenfiddicha na uspokojenie :P

Byłeś u rogala ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba się pojawiać integrować, pić wódę, chadzać na dziwki ... :decayed::grin:

?

resztę wykasowałem bo jest bez znaczenia zostawiłem co najważniejsze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się pojawiać integrować, pić wódę, chadzać na dziwki ... :decayed::grin:

?

resztę wykasowałem bo jest bez znaczenia zostawiłem co najważniejsze :kox:

:grin::dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jednak ta warszawa to okropna jest :( zalamka :facepalm: we Wrocławiu jak jedziesz na spota to co trzeci ma vaga i z chęcią pomaga każdemu , bo po to jest forum żeby pomagać a nie zdzierać , bo zdzierać to możesz jak masz warsztat takich którzy mają gdzieś czym jeżdżą a forumowicze to chyba inny kaliber ludzi nie ? :) chyba musze sobie łyknąć glenfiddicha na uspokojenie :P

Dluga historia, bylo pare osob, ktore vagowaly, ale wpadala masa osob na 1-2 spoty tylko dla tego celu... bo za friko mieli diagnoze.

Czasem nawet zwyklego c**jowego "dziekuje" brakowalo.

Jest spore grono osob w wawie, ktore sobie pomaga poza spotami od paru ladnych lat.

Dokładnie, ja na początku też chodziłem i prosiłem o vaga (pamiętam że chyba boberka i makarona). Później sam się nauczyłem i pomagałem innym ale faktycznie wkurwiające się robi jak ktoś przyjedzie tylko po to żeby zaoszczędzić 50-100zł i nigdy więcej się nie pojawia i nawet słowem sie nie odezwie

Tylko Poziek i oniak (dobre i chętne zawsze do pomocy chłopy) zostali i zawsze pomagają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak macie racje ale ja nie prosilem o zvagowanie bo miałem taki kaprys i chciałem zobaczyc czy wszystko jest cacy tylko konkretnie wtedy jak mi wywaliła kontrolka silnika i troche to wzbudziło niepokój. w warszawie sie nie mogłem nikogo doprosić , we WrocLOVE w niedziele za pierwszym podejściem kolega sprawdził , zczytaliśmy błedy , hornet dostał numer błędu i od razu powiedział o co chodzi i co to za błąd ... i wydaje mi się że to jest jak najbardziej prawidłowy obraz spota , a kto obserwuje i jeździ to widzi że odkąd sie zarejestrowałem na forum to nie opuściłem żadnego spota (w wawie) we Wrocku zależy czy wracam na Weekend

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

Hornet kup dziecku sanki !!! nie żałuj - sam sie ślizgasz (wozem :P) a dziecku ni dasz poszaleć ? :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz ty przyjeżdzasz ale ile jest takich którzy tylko piszą o vaga i nigdy więcej się nie pojawiaja. tutaj tkwi problem i stąd niechęć do vagowania:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak macie racje ale ja nie prosilem o zvagowanie bo miałem taki kaprys i chciałem zobaczyc czy wszystko jest cacy tylko konkretnie wtedy jak mi wywaliła kontrolka silnika i troche to wzbudziło niepokój. w warszawie sie nie mogłem nikogo doprosić , we WrocLOVE w niedziele za pierwszym podejściem kolega sprawdził , zczytaliśmy błedy , hornet dostał numer błędu i od razu powiedział o co chodzi i co to za błąd ... i wydaje mi się że to jest jak najbardziej prawidłowy obraz spota , a kto obserwuje i jeździ to widzi że odkąd sie zarejestrowałem na forum to nie opuściłem żadnego spota (w wawie) we Wrocku zależy czy wracam na Weekend

masz 100% racji, ja tylko opisalem Ci jak to wygladalo u nas... :wink:

Jest spore grono osob w wawie, ktore sobie pomaga poza spotami od paru ladnych lat.

:shock3: nie wierzę

a Ty kolego to juz sie nie udzielaj nawet... odkad pamietam przyjezdzasz tylko na spoty zeby ktos Ci szczytal bledy, cos tam wyrezal, kabelki polutowal... a sam NIC, ZERO.

Jeszcze widzialem, ze w weekend trollowales u Boberka w garazu.

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ściąga norbiaka z pruszkowa na ursynów żeby mu poduszki skasował:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty kolego to juz sie nie udzielaj nawet... odkad pamietam przyjezdzasz tylko na spoty zeby ktos Ci szczytal bledy, cos tam wyrezal, kabelki polutowal... a sam NIC, ZERO.

Jeszcze widzialem, ze w weekend trollowales u Boberka w garazu.

:decayed:

kurfa myślałem że się nie wyda :facepalm::facepalm: :doh:

:disgust::embarrassed::embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak już przeglądam to napisze tutaj , koledzy Ci bardziej doświadczeni - gdzie w warszawie polecacie założyć alarm do mojej b6? i raczej nie pod kluczyk tylko z osobnym pilotem ? bedziemy rezac z dominem rns-a a to już bedzie kusiło oko wiec trzeba założyć wyjke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Norbim Ci założymy. Za 1L JD.

:thumbup1::thumbup1:

chopin - Tylko sobie weź kup ze 3-4 paczki bezpieczników :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Norbiaka podjadę, to go na lince zaciągnę. :thumbup1:

Bezproblemowo :) Z resztą Kali jakoś sam odjechał.. bez wycieraczek, świateł, klaksonu i z owartym bagażnikiem ale odjechał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było B5

B6 jest bardziej awaryjne i lepiej dmuchać na zimne:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Norbiaka podjadę, to go na lince zaciągnę. :thumbup1:

Bezproblemowo :) Z resztą Kali jakoś sam odjechał.. bez wycieraczek, świateł, klaksonu i z owartym bagażnikiem ale odjechał :polew:

:polew::polew::polew: jak dorzucisz szklanki JD to myślę, że jeszcze Ci TT zamontują :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu poszerzyliśmy z Norbim zakres naszej pomocy o ustawiania modułu BT :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu poszerzyliśmy z Norbim zakres naszej pomocy o ustawiania modułu BT :kox:

łączy się bezpośrednio z kremlem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy wpadasz kolego :decayed:

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

Co do Górala, to fakt nie mogłem się powstrzymać i musiałem napisać, samolub wykorzystujący porządnych forumowiczów!

Precz z napływową chołotą!!!

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bede dzisiaj na spociku :D przyjeżdżajcie , porezamy i JD wypijemy :P

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

Od pewnego czasu poszerzyliśmy z Norbim zakres naszej pomocy o ustawiania modułu BT :kox:

Poziek jak kurna pisałem do Ciebie w sprawie BT to żeś nawet kropki nie odpisał ! i w końcu Domin zaproponował pomoc , a teraz taki chetny :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ----------

to w końcu gdzie ten alarm montować w wawie ? macie jakiś zaufanych ludzi ? podpowiedzcie proszę :hi:

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ----------

Flyer już odpisał - dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...