Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kojarzy ktoś firme, która regeneruje magle na Słomianej- kiesler.pl?

Jakieś opinie?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kojarzy ktoś firme, która regeneruje magle na Słomianej- kiesler.pl?

Jakieś opinie?

Magle w Wesołej regenerują dobrze:good: Już śmigam 3 lata i jest git:good: O ile dobrze pamiętam to Broniewskiego ulica:wink:

Opublikowano
Kojarzy ktoś firme, która regeneruje magle na Słomianej- kiesler.pl?

Jakieś opinie?

Magle w Wesołej regenerują dobrze:good: Już śmigam 3 lata i jest git:good: O ile dobrze pamiętam to Broniewskiego ulica:wink:

Wiem, tylko w Wesołej terminy są odległe i trzeba zostawić auto na min. 2-3 dni.

Chyba będę korzystał z warsztatu w Kobyłce- gość sensowny się wydaje.

Opublikowano
ciekawe czy przejdzie :)
Opublikowano
Kojarzy ktoś firme, która regeneruje magle na Słomianej- kiesler.pl?

Jakieś opinie?

Magle w Wesołej regenerują dobrze:good: Już śmigam 3 lata i jest git:good: O ile dobrze pamiętam to Broniewskiego ulica:wink:

Wiem, tylko w Wesołej terminy są odległe i trzeba zostawić auto na min. 2-3 dni.

Chyba będę korzystał z warsztatu w Kobyłce- gość sensowny się wydaje.

No tak mówią ale jednego dnia zawozisz ran i następnego dzwonią że zrobili:good: Tylko ja im zawoziłem sam magiel:wink:

Opublikowano

koledzy czy nadal spotykacie sie we wtorki o 19na -2 w Arkadii?? czy jakies inne miejsce i termin macie? czy gdybym podjechal to moglby ktos podlaczyc mi pod Vag? bo mam problem z kontrolka od ESP i nie wiem o co loto...

Opublikowano

Poziek i Oniak jak nic Ci z vagują info o spotkaniach masz u góry

Opublikowano

Góral.tz czy mowisz o tym???SPOCIKI WARSZAWSKIE-WTORKI g.19:00 / CH AKRADIA, poziom -2, strefa żółta, k/SATURN

????

Opublikowano

dokładnie tak

tam się zbieramy sam mam zamiar być ale może wyjść jak zawsze

Opublikowano

To jutro moze uda mi sie podjechac, pracuje w okolicach arkadii, dzieki za info góral

Opublikowano

O jak don góralesk się ma pojawić to ja też się tam chyba wybiorę :P moze mi zawieszenie wróci do życia:)

Opublikowano
O jak don góralesk się ma pojawić to ja też się tam chyba wybiorę :P moze mi zawieszenie wróci do życia:)

dasz mi fure na 15 minut tak jej zawieszenie ............ po progach zwalniających że Pan będziesz zadowolony

Opublikowano

Ta coś mam wrażenie że ja swoje progi będę zbierał po całej arkadii :) wiesz, jednak sam sobie je rozruszam:P

Opublikowano
:grin::grin::decayed:
Opublikowano
:wink::naughty:
:grin::grin::decayed:
Opublikowano
koledzy czy nadal spotykacie sie we wtorki o 19na -2 w Arkadii?? czy jakies inne miejsce i termin macie? czy gdybym podjechal to moglby ktos podlaczyc mi pod Vag? bo mam problem z kontrolka od ESP i nie wiem o co loto...

Odezwij się do chopin, on ma vaga i za 30dyszki podłączy na spocie :decayed:

Muszę się w końcu znowu wybrać i też zabiorę vaga, a co niech ma konkurencje :grin:

Opublikowano

Się wybieram dzisiaj też- tylko muszę zmienić wcześniej felge z jajowatej na bardziej okrągłą :grin: ... pewnie będę po 20...

Opublikowano

uwaga leszcze podaje ważny komunikat

dzisiaj vagowanie za 20 zł

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew:

Psujesz rynek !

Opublikowano

kasowanie błędu 5zł/sztuka

odczyt bloków pomiarowych: statyczny 3zł/sztuka, dynamiczny 7zł/sztuka za jeden kanał

ceny netto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.