Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

stronę wcześniej było pytanie o aso :D luknij

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Zdrówko:hi:

Sorry, że tak nie w temat trafiał, ale rada potrzebna a tutaj zawsze wszyscy są na czasie :wink:

Jakiś ziomek w C4 picasso zapatrzył się na ramkę klubową po moją rejestracją i jadąc w korku cmoknął mnie w zderzak.

Efekt: Zderzak lekko pognieciony i porysowany, klapa bagażnika zagięta w jednym miejscu.

Niby pierdoła, ale chcę by to było dobrze zrobione na oryginalnych częściach - OC sprawcy sponsoruje :naughty:

Gdzie oddać furacza? Myślałem o ASO, bo rzecoznawca zalecił wymianę klapy i zderzaka, więc mogą sobie poszaleć i jest mała szansa, że coś spitolą.

Które ASO polecacie?

raczej szewczyk radzymińska

Opublikowano

@troudyl - pisali o ASO, ale w kontekście naprawy mechanicznej. Blacharka/lakierowanie to zupełnie inna para kaloszy a już na pewno przy aucie nie będę stał przez te kilka dni naprawy :grin: Furacza swojego zostawiam, auto zastępcze biorę i pedentyczne oględziny przy odbiorze - taki jest plan :naughty:

Opublikowano

Pisałeś coś o ori częściach , więc stwierdziłem że w gre wchodzi wymiana, ale spoko, mój błąd :)

Opublikowano

Jak te słupy z podziemia wyrastają :)

Opublikowano

Jeśli Szewczyk naprawia blacharsko tak jak kiedyś u znajomego to w życiu bym tam nie pojechał...

Miał przyznane nowe części po tym jak mu ktoś w tyłek wjechał. Przezornie pozaznaczał swoją klapę, błotnik i coś tam jeszcze w niewidocznych miejscach lakierem do paznokci swojej dziewczyny...

Jakie było jego zdziwienie kiedy przy odbiorze oznaczenia były w tych samych miejscach...

Po całej akcji miał serwis za darmo... płacił tylko za części...

Jeśli dobrze pamiętam- to był właśnie Szewczyk... tylko nie pamiętam który...

Polecam oznaczenie swoich części :wink:

Jeśli chodzi o naprawy blacharskie to słyszałem, że u Zasady dobrze robią...

Opublikowano

@melman_zyrafa: dzięki za opinię.

Kurde, teraz to już nigdzie nie można być pewnym dobrze wykonanej roboty. Trzebaby stać nad blacharzem/lakiernikiem i patrzeć na ręce by być pewnym, że wszystkie śruby są dokręcone, części wymienione i czy zamiast porządnego montażu nie zrobili czegoś w sposób druciarski.

Chyba sobie kupię książkę "nauka blacharki w weekend dla opornych" :grin:

Opublikowano

W żadnym ASO nie będziesz miał gwarancji że wymienią na nowe ori części

Opublikowano

Dlatego zawsze warto zaznaczyć swoje części :wink:

Opublikowano

to co chopaki dzisiaj festiwal pizzy ? :D:D:D

Opublikowano

a ja słyszałem że dziś nie ma spota prawda to:shock3::shock3::shock3: bo się wybieram :naughty:

:grin::grin:

Opublikowano

Ja już się dzisiaj vagowałem... :thumbdown:

Opublikowano

to co nie będzie cię?

Opublikowano

Dzisiaj mnie nie będzie...

Jutro mam spotkanie z promotorem i pracę piszę... Niestety na ninje się nie nadaję... :grin:

Tak- wiem, skoro mnie nie będzie to nie będzie kogo vagować... A że chciałeś pomóc koledze, którego niestety nie będzie, sens przyjeżdżania zniknął... Jesteś usprawiedliwiony...

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

dzięki :notworthy::notworthy:

:grin::grin::grin:

Opublikowano

Tylko trzeba norbiego poinformować :P bo on się miał z góralem ścigać , by cię przewagować :P

Opublikowano

NORBIIIIII

Nie jedź... zvagowałem się już.

:grin: :grin: :grin:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

Dokładnie o 19.30 byłem na poziomie -1, poczytałem co napisaliście i na -2 nie zjechałem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.