Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
lipa... mało wiary.. kiedyś to były spoty...

to było kilka tygodni temu, ostatnio było nas naprawde dużo :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczoraj naprawiałem bagaznik w Polo , kupilem sobie cwiare lubelskiej Cytrynówki bo zimno na dworze , podbił sasiad z czteropakiem , potem poszlismy do niego bo miał robiona Cytrynówke , potem do mnie bo miałem bimberek pierwszej klasy no i obudzilem sie dzis rano :facepalm:

Opublikowano

No i cudnie :grin:

Opublikowano
Wczoraj naprawiałem bagaznik w Polo , kupilem sobie cwiare lubelskiej Cytrynówki bo zimno na dworze , podbił sasiad z czteropakiem , potem poszlismy do niego bo miał robiona Cytrynówke , potem do mnie bo miałem bimberek pierwszej klasy no i obudzilem sie dzis rano :facepalm:

:shock3: naprawdę niezwykłe :shock3:

:grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Pytanie podstawowe to: Czy Polo ma zamontowany prawidłowo bagażnik ? :naughty:

Opublikowano
Pytanie podstawowe to: Czy Polo ma zamontowany prawidłowo bagażnik ? :naughty:

oprocz tego ze w tapicerce klapy jest wyjebana dzira o srednicy 15cm to wszystko git :decayed:

Opublikowano

A da "dziura" to nie miejsce na szybę?? :decayed:

Opublikowano
A da "dziura" to nie miejsce na szybę?? :decayed:

Hahaha jakiś lufcik chyba :grin:

Opublikowano
A da "dziura" to nie miejsce na szybę?? :decayed:

Hahaha jakiś lufcik chyba :grin:

Norbi w Polo lufciki?? przecież to tak wielkie auto , "prawie" stodoła na kołach :P to nie "lufcik" bardziej "wiata" :):grin:

Opublikowano
lipa... mało wiary.. kiedyś to były spoty...

Kiedyś to były spoty, pomarańcze i cytryny inaczej smakowały, każdy miał kartki na wódkę.... ehhh nie to co dzisiaj......:)

Opublikowano

Gorniet kiedy wracasz, tesknimy z Oniakiem i Poźkiem... Poziek to już nawet łysieje :decayed:

Opublikowano

hmmm wiesz raczej już powrotu nie będzie ale kto wie... może w marcu :decayed: Co żona czeka na miłe towarzystwo do picia ? Bo z tego co pamiętam to cienki bolek byłeś ... :polew:

Co do łysienia Poziowca.... mówił, że goli klatę a jajka opala więc gdzie ma łysieć :decayed: Zobacz jak często oniak się wypowiada... po ślubie ma limit kb do wykorzystania czy jak, że na sieci nie widać....

Opublikowano

Myslalem ze mlodszy jestes :whistling:

Opublikowano

Ja wiele głupot w życiu zrobiłem , ale nie posądzaj mnie o ślub :D

Opublikowano
Ja wiele głupot w życiu zrobiłem , ale nie posądzaj mnie o ślub :D

fakt Ty bez ślubu przepadłeś :grin: ale mam znajomego co przed ślubem pił, bawił się i tańczyliśmy a po .... nie ma chłopa :facepalm:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
przed ślubem pił, bawił się i tańczyliśmy a po .... nie ma chłopa :facepalm:

tak sie dzieje w 80% przypadków :thumbdown:

Opublikowano

Życie w konkubinacie wydaje się być rozsądne :D Moskal , racja , zobacz przykład Lukassa , chlał j**any przed , teraz nic .

Opublikowano
Życie w konkubinacie wydaje się być rozsądne

To podstawa zdrowego związku

Opublikowano
Życie w konkubinacie wydaje się być rozsądne :D Moskal , racja , zobacz przykład Lukassa , chlał j**any przed , teraz nic .

:grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.