Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to by trzeba odwiedzić lidla i zakupić tego trochę :)

jest tam jakiś w okolicy ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jest Biedrona :kox:

Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano

Widzę, że frekwencja będzie dobra :decayed:

Opublikowano

Wezme malego gila na pare kielbasek starczy;)

Opublikowano

Jest juz kto ? Bo nie widzę...

Opublikowano
  • Autor

Stań tam, gdzie ostatnio. Ja zaraz startuję.

Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano

zara będe , trzymajcie kiełbe dla mnie na wolnym ogniu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No i gicior :kox:

95d58dcd871351521ce8afc073eae143.jpg

Wysłane z mojego XT1562

Edytowane przez Kolkov

Opublikowano

Ale dupencje dzisiaj na Torwarze :banan:

Opublikowano
  • Autor

Ale dupencje dzisiaj na Torwarze :banan:

Jak zawsze :yeah:

Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano

Siemano!

Jutro Narodowy, czy Arkadia? :D

Opublikowano

Siema

Najpierw to Gregory musi zmienić tytuł bo mało aktualny ;)

Raczej standard bo nic wcześniej nie było uzgadniane

Opublikowano
  • Autor

Siema, zaraz zmienię. Jutro mają być jakieś burze wieczorem, więc może wrócimy do klimatyzowanej piwnicy w Arkadii :naughty:

Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano

Panowie czy można liczyć w razie czego na jakieś wsparcie narzędziowe jutro? Nie wiem co się od****ło ale na trasie z Radomia do Warszawy padły mi tylne hamulce chociaż... szykowałem się na wymianę przodu;/ Wiecie może czy dużo jest zachodu żeby wymienić wszystkie hamulce i w razie czego tarcze?

Opublikowano

Panowie czy można liczyć w razie czego na jakieś wsparcie narzędziowe jutro? Nie wiem co się od****ło ale na trasie z Radomia do Warszawy padły mi tylne hamulce chociaż... szykowałem się na wymianę przodu;/ Wiecie może czy dużo jest zachodu żeby wymienić wszystkie hamulce i w razie czego tarcze?

Jak to "padły" ? tak znienacka ?

Opublikowano
  • Autor

Tarcze z tyłu to masakra. Jeżeli masz zajeb... zaciski, to klocków też nie wymienisz :kwasny:

Opublikowano

Tarcze z tyłu to masakra. Jeżeli masz zajeb... zaciski, to klocków też nie wymienisz :kwasny:

No właśnie dzisiaj zdjąłem koło i tak na oko to klocek niby trochę starty ale nie ma tragedii :kwasny: cały czas mi trzyma lekko koło nawet jak nie naciskam hamulca więc może to zacisk :(

Panowie czy można liczyć w razie czego na jakieś wsparcie narzędziowe jutro? Nie wiem co się od****ło ale na trasie z Radomia do Warszawy padły mi tylne hamulce chociaż... szykowałem się na wymianę przodu;/ Wiecie może czy dużo jest zachodu żeby wymienić wszystkie hamulce i w razie czego tarcze?

Jak to "padły" ? tak znienacka ?

Wszystko w przeciągu jednego kilometra :facepalm: od strony kierowcy bardziej niż od strony pasażera ale jak jadę to tym chrobotaniem straszę dzieci :kwasny: jak patrzyłem na tarcze to z zewnętrznej strony nie ma rantu więc przypuszczam że przemieszczenie klocka nie wchodzi w grę :huh:

Opublikowano
  • Autor

Szukaj zacisków, albo kup zestaw naprawczy i je sobie zregeneruj.

Opublikowano

Szukaj zacisków, albo kup zestaw naprawczy i je sobie zregeneruj.

Tylko żeby je regenerować to muszę mieć gdzie;p a żeby mieć gdzie to muszę nim zrobić 100 km do Radomia:p

Opublikowano

Zaciągałeś wcześniej ręczny ?? u mnie podobny był objaw po zaciągnięciu ręcznego zapiekła się dźwignia a właściwie czepień

wchodzący w zacisk właśnie od ręcznego jeśli tak to możesz sprawdzić i ręcznie odciągnąć dźwignie (młotek kombinerki itp..) na tym kole na którym jest zapieczone i przez jakiś czas nie używać ręcznego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.