Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Można zorganizować jaką strefę kibica :wink: Jak złapie LTE w podziemiu to można będzie obejrzeć transmisję na sport.tvp.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Rzutnik by się przydał :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nadal był sygnał radiowy, a nie cyfrowy to byśmy obejrzeli u mnie w navi :P:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie ogarnia ktoś spolszczenie nawigacji i menu w A4 B7 z nawigacją między zegarami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spocie jak rozlejesz płyn dookoła samochodu podczas odpowietrzania albo nalewania to pogoni Cię ochrona z podziemnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Potrzebuje kogoś z ori VAG-COM. Mam ze 3 kable i żadnym nie mogę się podłączyć do RNSE led i go zakodować. Wszystkie podłączenia kabli raczej są prawidłowe, wcześniej miałem std RNSE i nie było problemu z połączeniem. Chce wykluczyć na 100% że to nie jest problem kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś jeszcze w swoich zbiorach na odsprzedanie klubową naklejkę ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z Wa-wy Juliusz Stefankiewicz zamawiał u mnie oplot HELa, ale przez przypadek pomyliłem nr telefonu i paczka wróciła. Ma ktoś może namiar do niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberto będziesz może we wtorek na spocie to możemy spróbować ?

Na razie nie ma furaka dopiero w sierpniu ale jak chcesz to coś wymyśle i podjadę w ten wtorek z lapciakiem

Kolega z Wa-wy Juliusz Stefankiewicz zamawiał u mnie oplot HELa, ale przez przypadek pomyliłem nr telefonu i paczka wróciła. Ma ktoś może namiar do niego ?

Siema nie kojarzę typa a co to za oplot na przód czy tył? może się skusze do kolejnego setupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem kto to.

Rob, jaki setup? Przód? Jakby co, ja jestem chętny na Twoje 320 :decayed:

Wysłane z mojego XT1562

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód 347 czy jakoś podobnie :) będzie ale najpierw do Deva muszą podesłać na zrobienie w proszku bo kupiłem polakierowane zwykłym lakierem i gdzie niegdzie poododpażało a leżały tylko w bagaju .. więc trzeba zrobić od nowa lakier w proszku i do tego zastanawiam się nad oplotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zaplace za zrobienie logow i diagnozę czy mam czyścić turbo czy wymienić N75 przy błędzie 17965. Na najbliższym spotkaniu jeśli ktoś będzie miał chęci proszę o PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy ktoś mógłby wziąć jutro na zlot VAG-a gdyż mam problem z adaptacją FIS-a oraz tempomatu i sam nie mogę sobie z tym poradzić oraz mam problem po dołączeniu aku wyświetla się (ABS ESP oraz miga kontrolka od ręcznego ) i nie działa mi otwieranie bagażnika tylko z pilota chodzi . Czy ktoś jutro pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby też liczyć na pomoc w zrobieniu logów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...