Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KFC :wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jes siur :)

Opublikowano
  • Autor

Kubeł w KFC za 15 zł, to i frekwencja powinna być :kox:

Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano

trzeba coś opierdzielić przed kolejnym meczem Legii :grin:

Opublikowano
  • Autor

meczem

Hahahaha, dobre [emoji38]1:

Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano

Pany mieścina katy węgierskie ktoś moze pomoc odebrać mi tam temat i wysłać do mnie ?

Siema nadal potrzebna pomoc?

Opublikowano

Pany mieścina katy węgierskie ktoś moze pomoc odebrać mi tam temat i wysłać do mnie ?

Siema nadal potrzebna pomoc?

Raczej nie :wink:

Na pewno nie chyba że w innej sprawie :D

Opublikowano

Czy mozna liczyc ze na najblizszym spocie w arkadii bedzie ktos mial lapka z VCDS??

W zamian za flaszke chcialbym zakodowac jedna rzecz - aktywacje wizualizacji PDC na MMI 3G.

Edytowane przez Maciek Zdanowski

Opublikowano

Dzień dobry :)

szukam osoby, która dobrze ogarnia a4 b5 1.8t, mieszkającej w Warszawie ( najlepiej Bielany, Żoliborz, Bemowo) i która będzie miała chwilę czasu w ten weekend, żeby się spotkać i pomóc w zdiagnozowaniu kliku tematów w aucie. Kupiłem kabel vag ale nie używałem go nigdy, nie mam żadnej wiedzy w tej kwestii. Za pomoc stawiam dobrą flaszkę.

Opublikowano
  • Autor

Jakich tematów? Co Cię martwi?

Wysłane z mojego XT1562

Edytowane przez Kolkov

Opublikowano

Jakich tematów? Co Cię martwi?

Wysłane z mojego XT1562

- gaśnie czasami jak spadają obroty po redukcji biegu jak jest niewielka prędkość

- czasami pokazuje się mega niska temperatura np. -37stopni na wyświetlaczu pod zegarami

- czasami turbina się nie załącza (ostatnio jest ok)

- czasami jak zaczynam go cisnąć oporowo to czuje chwilowy spadek mocy przy wkręcaniu się na obroty (przeważnie na niskich biegach)

- jeszcze kilka innych rzeczy ale to już duperele

Chciałbym go podłączyć pod komputer, żeby mniej więcej wiedzieć co jest grane a oprócz tego chętnie posłuchałbym kogoś kto miał albo ma takie auto. Jestem zwolennikiem nie wyważania otwartych drzwi ;) Normalnie zagłębiłbym się w to co ludzie piszą na forum ale aktualnie jestem w takiej sytuacji, że z pracy do pracy (teraz np. siedzę w biurze) i nie dam rady. Tak jak pisałem wcześniej, z chęcią odwdzięczę się (dobra flaszka lub kasa) za poświęcony czas i wiedzę.

Opublikowano
  • Autor

Najważniejsze w 1,8t , to wężyki podciśnienia. U Ciebie ewidentnie są jakieś przedmuchy.

Mogę zerknąć na ten silnik. Przyjedź na Spota.

Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano

Ok, thx. We wtorek o 19:00 w Arkadii?

Opublikowano

Czy mozna liczyc ze na najblizszym spocie w arkadii bedzie ktos mial lapka z VCDS??

W zamian za flaszke chcialbym zakodowac jedna rzecz - aktywacje wizualizacji PDC na MMI 3G.

Musisz szukać kogoś z VCDS em zbliżonym bardziej do ori bo te lity takie jak choćby mój kończą się na B7 i wyższych modeli nie ogarniają z reguły

Jak chcesz to wezmę ze sobą ale może być za słaby do B8

Opublikowano
  • Autor

Ok, thx. We wtorek o 19:00 w Arkadii?

Tak jest :decayed:

Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano

Gdzie zaslepic EGR w Wawie?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Czy mnie coś ominęło ze nikogo nie ma ? 6481c2eacce4b3d8e03639cc428d7b34.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Zalezy o ktorej byles :D ale dawno tak nie bylo zeby nikt nie przyjechal.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

w ostatni wtorek byliśmy we 4,ja byłem drugi raz ,wybiera się ktoś w tym tygodniu ?

Opublikowano

No b9 przyjeżdża

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.