Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie kto wie jak zamontować tylny podłokietnik? nie mogę ogarnąć tego frezowanego, jak dokładnie ma to siedzieć. pomożecie?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kilka razy się wkładało podłokietnik. Plastiku który tam siedzi nie zgubiłeś ?

Opublikowano

Kilka razy się wkładało podłokietnik. Plastiku który tam siedzi nie zgubiłeś ?

plastiku przy frezie? czy tego mocującego, do którego przykręca się śruby? podjechałbym dziś, ale mam spotkanie jeszcze o 18 i nie wiem ile mi się zejdzie. chyba, że możemy umówić się późnym wieczorem? pisz na pw jak coś.

Opublikowano

Koledzy tak napisaliście, że nie wiem ostatecznie czy była tak wysoka frekwencja czy jednak napisane to było z delikatną ironią więc tak niska :) Ale dziś wszystko wskazuje na to, że po 19 się pojawię. Więc proszę o ciepłe przyjęcie i jak ktoś chce zobaczyć ładną B9-teczkę na żywo to zapraszam :). Potwierdzę jeszcze koło 17.

Opublikowano

Jak bym był dzisaj to bym zabrał farelka żeby było cieplej :)

Opublikowano

Koledzy tak napisaliście, że nie wiem ostatecznie czy była tak wysoka frekwencja czy jednak napisane to było z delikatną ironią więc tak niska Ale dziś wszystko wskazuje na to, że po 19 się pojawię. Więc proszę o ciepłe przyjęcie i jak ktoś chce zobaczyć ładną B9-teczkę na żywo to zapraszam . Potwierdzę jeszcze koło 17.

Zapraszamy...każdy ,,nowy'' mile widziany. Po 20 godzinie było bardzo dużo osób.

Opublikowano

Zapraszamy...każdy ,,nowy'' mile widziany.

to jak uda mi sieskończyć wcześnie to przyjadę :)

a pomoze mi ktoś z tym podłokietnikiem? :)

Opublikowano

ok w takim razie wpadnę przed 20. Do zobaczenia.

Opublikowano

Kosmita, nie bylo źadnej ironii w tym co napisałem .

Ostatnio bylo ponad 20 aut .

Opublikowano
  • Autor

28 :pali:

Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano

O proszę, dokladnie policzone nawet przez Grzesia :)

Myślę, źe dziś też będzie full :kox:

Opublikowano

Nie dam rady.....

Opublikowano

O proszę, dokladnie policzone nawet przez Grzesia :)

Myślę, źe dziś też będzie full :kox:

Dobrze, więcej osób poznam:)

Opublikowano

O proszę, dokladnie policzone nawet przez Grzesia :)

Myślę, źe dziś też będzie full :kox:

Dobrze, więcej osób poznam:)

Ok :)

Opublikowano

Jestescie jeszcze? Do ktorej bedziecie?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jestescie jeszcze? Do ktorej bedziecie?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Byliśmy chyba do 21:30.. Ale jeszcze parę osób zostało.

Bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie, za możliwość odpalenia S4-eczki i za miłe towarzystwo :) Na pewno do zobaczenia. Pzdr

Opublikowano

D4ri0 około 22:20 pusto się zrobiło :)

Kosmita, nam też było miło ... teraz wiesz co i jak - więc wpadaj częściej .

Pakiet matrix zrobił na mnie ogromne wrażenie , a regulacja kolorów podświetlenia wewnętrznego poprostu BAJKA :kox:

Ci co mnie znają , wiedzą OCK. :wink: .

Edytowane przez PIXI

Opublikowano

D4ri0 około 22:20 pusto się zrobiło :)

Kosmita, nam też było miło ... teraz wiesz co i jak - więc wpadaj częściej .

Pakiet matrix zrobił na mnie ogromne wrażenie , a regulacja kolorów podświetlenia wewnętrznego poprostu BAJKA :kox:

Ci co mnie znają , wiedzą OCK. :wink: .

Następnym razem ustawię sobie przed spotem różowe podświetlenie wnętrza :)

Zamierzam wpadać.

Robicie też tak czasami, żeby ciut pogadać faktycznie przy samochodach,a potem troszeczkę pojeździć po mieście, tak dla funu? Kilkanaście albo więcej Audi żeby się troszkę pokręcić po Warszawie.. Fajnie by mogło być.. Taki luźny pomysł..

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

O to teraz trafiłeś. Różowy to ulubiony kolor Pixiego

:decayed:

Opublikowano

O to teraz trafiłeś. Różowy to ulubiony kolor Pixiego

:decayed:

Strzał w kolano .... :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.