Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Pułkowa /Wóycickiego

2. Czecha/Kajki

3. al.Stanów Zjednoczonych/Międzynarodowa

4. Trasa Toruńska/ok.centrum handlowego Targówek

5. Słomińskiego/most Gdański

6. Drewny/Przekorna

7. Pileckiego/Herbsta

Masz rację !!!

Trochę chyba zawężyłem wyniki, bo chciałem żeby mapa była dokładniejsza.

Tu jest lepiej to widoczne:

fotoradary1.JPG

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no pech straszny :(

moze przynajmniej xenonki sobie zamontuj :)

Lukasz tylko tez nie wiadomo czy działaja bo jak oststnio wracałem przez łomianki do domu to gostek smigał sporo ponad 100

i ni błysnał

oni chyba poprostu maszty postawili i bebechy beda zmieniac

Opublikowano

Oooooo, mamy nowego analityka :kox:

Ja też umiem pewne rzeczy analizować :tongue4::rolleyes:

Opublikowano

Oooooo, mamy nowego analityka

:> :hi: tylko zastępstwo za Malika

Opublikowano

Lukasz tylko tez nie wiadomo czy działaja bo jak oststnio wracałem przez łomianki do domu to gostek smigał sporo ponad 100

i ni błysnał

oni chyba poprostu maszty postawili i bebechy beda zmieniac

Wiem, wiem, bo nie mają tyle urządzeń rejestrujących.

Ale efekt, który ma być uzyskany przez samo postawienie masztów jest (ludzie zwalniają, prawie wszyscy) :tongue4:

Opublikowano

karwa czego bym nie włączył - wszędzie o Shengen ... :bicz:

Opublikowano

bo postawienie masztu kosztuje cos około 15 tys zł

a urządzenie które jest w środku cos około 200 tyś

wiec maja kilka i przekładaja i tak naprawde nie wiadomo gdzie teraz jest :) błyskotka[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 09:15 _________________________________________________

karwa czego bym nie włączył - wszędzie o Shengen ... :bicz:

no wiesz wchodzimy w inna strefe :P i bedzie inaczej czyli tak samo ak jest teraz ;P :polew: :polew:

Opublikowano

no wiesz wchodzimy w inna strefe :P i bedzie inaczej czyli tak samo ak jest teraz ;P :polew: :polew:

Umocnią przynajmniej granice z krajami byłego ZSRR - i bardzo dobrze, może będzie mniej kradzieży aut i wywożenia ich na wschód.

Poza tym więcej funkcjonariuszy SG będzie na drogach.

Opublikowano

nawet Polish Radio London .... :sick3:

Boberek masz jakiegos kumatego majstra co mi poprawi zderzak ??[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 09:19 _________________________________________________

Umocnią przynajmniej granice z krajami byłego ZSRR - i bardzo dobrze, może będzie mniej kradzieży aut i wywożenia ich na wschód.

Poza tym więcej funkcjonariuszy SG będzie na drogach.

tylko która strona na tym bardziej skorzysta :D

Opublikowano

no jakiegos tam mam blacharza lakiernika :)

nie możesz przebolec tego zderzaka :)

no moze i bedzie lepiej zebym kude jak bede jezdzil po polsce nie wylądawał HISZAPNI :P przez przypadek :P

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 09:23 _________________________________________________985

Opublikowano

tylko która strona na tym bardziej skorzysta :D

Wszyscy na tym skorzystamy. Naród rosyjski jest z lekka nienormalny i bardzo dobrze, że będzie umocniona wschodnia granica :wink4:

Opublikowano

nie możesz przebolec tego zderzaka

chyba Ty już mnie znasz wystarczająco a z prawej strony odstaje mi na 5 mm, masakra jakaś ale wczoraj po ciemku nie zauważyłem

no moze i bedzie lepiej zebym kude jak bede jezdzil po polsce nie wylądawał HISZAPNI :P przez przypadek

:polew:

ale niewiem czy słyszeliście - niemcy mieszkający w strfie przygranicznej z PL masowo instalują alarmy i drzwi antywłamaniowe

to są jednak ciule :D

Opublikowano

ja w pracy siedze teraz przy projekcie Straży Granicznej :) zainwestowali sporo hajsu ;P znaczy to co dostali z uni :)

no z tymi alarmami to pbiło mi sie wczoraj o uszy ;) czyli maja pełne zaufanie do polaków :)

ale jak sie wczoraj wypowiadał jeden z Strazników bez obaw bedzie mozna chodzic na grzyby :P do innego panstwa :polew: :polew:

no to grzybiarze powinni sie cieszyc najbardziej :polew:

Opublikowano

Naród rosyjski jest z lekka nienormalny

z lekka ... nie lubię generalizować i mówić jaki prezydent taki naród bo bardzo bym sie sparzył :D ale tu się z Tobą zgodzę - bydło ze złotymi zębami. Wystarczy Zakopane odwiedzić

Ale górale ich kochają bo sypią kasa na prawo i lewo [br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 09:31 _________________________________________________

chodzic na grzyby :P do innego panstwa

to już ja wiem po jakie grzyby będą pielgrzymki do Holandii :D

Opublikowano

Kurczę, jeżdżę co weekend na działkę przez Łomianki i nigdy nic mi nie błyskało.

W którym miejscu jest to ustrojstwo?

Opublikowano

ale niewiem czy słyszeliście - niemcy mieszkający w strfie przygranicznej z PL masowo instalują alarmy i drzwi antywłamaniowe

to są jednak ciule :D

Wiesz, z jednej strony im się nie dziwię, bo nie mamy tam dobrej opinii niestety.

Nie ma co ukrywać - przez krętaczy cierpi cały naród i tyle.

Opublikowano

radar jest zaraz za MAK DONALDEM :P za światami z przed światłami jak sie skreca na wójcickiego

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 09:36 _________________________________________________a do holandii :P to ja sie sam w lato przejade :P na te grzyby

Opublikowano

Dzien Dobry.....

Kurcze ale popisaliscie od rana..... :shocked:

W takim tempie to ta 1000-strona zostanie przekroczona jeszcze dzis... :D

Jeszcze tylko 15 stron.... :th:

Opublikowano

no taki jest misterny masz plan :P

Opublikowano

no taki jest misterny masz plan :P

Coś czuję, że naprawdę ten 1000 szybko pęknie.

A niektórzy w to nie wierzyli :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.