Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zastanawiam się tylko gdzie reszta SpamerooF :decayed: ...

aż tak chyba Was nie zasypało przez noc :>

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Boberek, tyle razy jeżdżę tamtędy i widzę jak często stoją "pieczary" zaraz za MC Donaldem ( za łukiem drogi), ale radarku stacjonarnego jeszcze nie dojrzałem.

Muszę się przyjrzeć uważnie tym okolicom.

Opublikowano

Eeee tam......nie wierzyli.....

Dla chcacego nic trudnego.......wystarczy tylko odpowiednia mobilizacja..... :wink4:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 09:44 _________________________________________________

aż tak chyba Was nie zasypało przez noc cheesy

Snieg padal..... :shocked:.....kurde u mnie nie .... :D

Opublikowano

Malik coś dzisiaj długo śpi, ale coś czuję, że zaraz się odezwie, poda nam statystyki i zrobi analizę :wink4:

Opublikowano

Dzień dobry :):hi:

Ale żeście naspamowali!

Otwieram 986, 14 to go!

Opublikowano

Dzień dobry :):hi:

Nooooooooooo, mówiłem, że tak będzie.

A gdzie statystyki i jakaś poranna analiza ??? :tongue4:

Opublikowano

no to jak? pęknie tysiak dzisiaj?[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 09:56 _________________________________________________

tylko która strona na tym bardziej skorzysta :D

Wszyscy na tym skorzystamy. Naród rosyjski jest z lekka nienormalny i bardzo dobrze, że będzie umocniona wschodnia granica :wink4:

Fajni ludzie.. tylko trochę dużo piją :)

Opublikowano

Fajni ludzie.. tylko trochę dużo piją :)

To był gość :th: - oglądajcie do końca :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=2sPMIQFlZyo

Opublikowano

Witam wszystkich gorąco w ten zimny dzień :hi:

Opublikowano

lexpar, foto stacjonarny stoi na srodkowym pasie zieleni tuz przed swiatlami, ktore sa za lukiem - za makiem.

Opublikowano

Witam wszystkich gorąco w ten zimny dzień :hi:

Kasia w co jesteś ubrana ????

Mówi się "Co masz na sobie?" :naughty:

Opublikowano

Mówi się "Co masz na sobie?" :naughty:

Czego się jej czepiasz ??? Przecież jest ze wsi (Radom) to wiadomo, że nie pisze poprawną polszczyzną :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam wszystkich gorąco w ten zimny dzień :hi:

Kasia w co jesteś ubrana ????

Szara spódnica świecąca, ale zamiast koszuli założyłam biały golfik i na to szara marynarkę, bo mi bardziej do szpilek pasowało :)

A u Ciebie mała czarna?

Opublikowano

Mówi się "Co masz na sobie?" :naughty:

Czego się jej czepiasz ??? Przecież jest ze wsi (Radom) to wiadomo, że nie pisze poprawną polszczyzną :polew: :polew: :polew:

ŁukaszkuR Ty nowoosiedlony Warszawiaku :bicz: :bicz: :bicz: z Elbląga TY :bicz: :bicz: :bicz:

Z Elbląga? To zupełnie jak pewna samica nosorożca :polew:

http://www.youtube.com/watch?v=IDmOMmT6Uqw

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 10:48 _________________________________________________

Witam wszystkich gorąco w ten zimny dzień :hi:

Kasia w co jesteś ubrana ????

Szara spódnica świecąca, ale zamiast koszuli założyłam biały golfik i na to szara marynarkę, bo mi bardziej do szpilek pasowało :)

A u Ciebie mała czarna?

Kaśka, a Ty nie masz małej czarnej? :naughty:

Opublikowano

a do holandii :P to ja sie sam w lato przejade :P na te grzyby

to wal odrazu do Amsterdamu bo w mniejszych miasteczkach Coffe Shopy wyglądaja jak kiosk :tongue4:

Opublikowano

ŁukaszkuR Ty nowoosiedlony Warszawiaku :bicz: :bicz: :bicz: z Elbląga TY :bicz: :bicz: :bicz:

Osz Ty radomska wredoto ...

Skarbie, przecież wiesz, że bardzo Ciebie lubię i dlatego tak się droczę, a Ty mnie od razu chcesz wychłostać :polew::tongue4::wink4:

Szara spódnica świecąca, ale zamiast koszuli założyłam biały golfik i na to szara marynarkę, bo mi bardziej do szpilek pasowało :)

Malik na pewno to by podsumował (i pewnie to zrobi): Ty wieśniaro !!! :tongue4::wink4:

Opublikowano

Z Elbląga? To zupełnie jak pewna samica nosorożca :polew:

Oj ostro, malik, ostro zapodajesz, :polew: :polew:

Opublikowano

Z Elbląga? To zupełnie jak pewna samica nosorożca :polew:

U mnie nie działa - jest napisane, że nie jest już dostępny.

Opublikowano

Małą czarną tak, ale w szafie, nie taki kaliber imprezy, If You know what I mean :naughty:

Jak znasz samicę nosorożca to pewni słyszałeś też "różową d*pę"?

Opublikowano

Ty sie kiedyś jednak doczekasz, oj doczeksz się :gwizdanie: zobaczysz ,, sen się spełni" i co wtedy?

Ciekawe co masz na myśli ??? Przecież nie pisałem na forum co bym chciał żeby się spełniło :mysli:

Ale co prawda to prawda, doczekać to bym się chciał, a wtedy ... "sen się spełni" i będzie baaaaardzo ciekawie, ale nie będę mógł się tym podzielić na forum :dance: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.