Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co s jakies osłabienie zapąłu pisania tu zaobserwowałem

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A biedny Norbi siedzi teraz na Spotach Warszawy i czyta.....czyta.... czyta.... może za 1 h skończy. A trzeba było się logować częściej :polew:

Norbi w dużym skrócie niewiele straciłeś z rozmowy poza nowym zalogowanym z RS4 b7 :drool:

Ja jebie, nie dałem rady :wallbash:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 12:50 _________________________________________________ile nasmarowaliście, skonczyłbym za godz. fakt, a co z tym RS4??

Z RS-em nic, nowy kolega się zalogowała z Wa-wy co ma RS-a, ale jeszcze swojej foty nie wrzucił,a ja z Kasią tak czekamy :>

Mam nadzieję, że długo nie trzeba będzie czekać :)

Opublikowano

Dziewczyny, jesteście normalnie zwykłe BLACHARY i tyle :tongue4::wink4:

Opublikowano

Dziewczyny, jesteście normalnie zwykłe BLACHARY i tyle :tongue4::wink4:

NO, nareszcie, czekałam aż to padnie

,, wszystkie lalki, to balcharki" :polew:

Wszyscy omijali ten temat, ale pojawił się odważny Łukasz i nam nawrzucał. :polew:

Łukaszur pochwal się wreszcie co dostałeś

Opublikowano

NO, nareszcie, czekałam aż to padnie

,, wszystkie lalki, to balcharki" :polew:

A co może nie ???

Czemu na żółwika nie lecicie - on też w opisie ma:

Model: S5

Silnik: BBK 4.2 344PS

Rodzaj napędu: QUATTRO

Nadwozie: Sedan

Rocznik: 2007

Mam rację Żółwiu ??? :polew:

Opublikowano

NO, nareszcie, czekałam aż to padnie

,, wszystkie lalki, to balcharki" :polew:

A co może nie ???

Czemu na żółwika nie lecicie - on też w opisie ma:

Model: S5

Silnik: BBK 4.2 344PS

Rodzaj napędu: QUATTRO

Nadwozie: Sedan

Rocznik: 2007

Mam rację Żółwiu ??? :polew:

Bo wiemy już, że to nie prawda :tongue4:

Opublikowano

NO, nareszcie, czekałam aż to padnie

,, wszystkie lalki, to balcharki" :polew:

A co może nie ???

Czemu na żółwika nie lecicie - on też w opisie ma:

Model: S5

Silnik: BBK 4.2 344PS

Rodzaj napędu: QUATTRO

Nadwozie: Sedan

Rocznik: 2007

Mam rację Żółwiu ??? :polew:

a kto powiedział, że nie lecimy ? :polew:

No niewydawaj nas tak od razu najpierw trzeba było potrzymać ich w niepewności :polew:

Opublikowano

a kto powiedział, że nie lecimy ? :polew:

No niewydawaj nas tak od razu najpierw trzeba było potrzymać ich w niepewności :polew:

Wiedziałem ... po prostu wiedziałem, nie dość, że blachary to jeszcze ... wieśniary :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4:

Opublikowano

Kasie, wiesz co ŁukaszR chciał dostac na urodziny???

Ja się chyba domyslam ,, lalkę -blacharkę" :polew:;)

co chcesz sie zapakować w kartonik i wysłać, bo ja to moge ostatecznie podjechać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie nadążam czytać tych waszych postów, a dopiero co napisać je. Ludzie uspokójcie się. :rant:

Opublikowano

Kasie, wiesz co ŁukaszR chciał dostac na urodziny???

Ja się chyba domyslam ,, lalkę -blacharkę" :polew:;)

Eeeeee tam, a która poleci na tego mojego paździocha 1.9 TDi ;(.

co chcesz sie zapakować w kartonik i wysłać, bo ja to moge ostatecznie podjechać :polew: :polew: :polew:

Hmmmm, kartonik .... ciekawa propozycja i godna uwagi :naughty::dance:

Opublikowano

nie nadążam czytać tych waszych postów, a dopiero co napisać je. Ludzie uspokójcie się. :rant:

Ty nas tutaj nie strofuj :bicz: tylko wieź sie w garść i pisz z nami :)

Opublikowano

bo ja to moge ostatecznie podjechać :polew: :polew: :polew:

Hmmm ... czekaj czekaj ... niech ja spojrzę w terminarz kiedy możesz podjechać :D:tongue4:

O niczy innym nie marzę, tylko się jeszcze wstążeczką przewiąże :polew:

A po kiego grzyba mi wstążeczka ??? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i do tego z ślisgającym sie sprzęgłem :P

Opublikowano

i do tego z ślisgającym sie sprzęgłem :P

No dzięki BOB, tego już nie musiałeś wspominać :polew::bicz:

Opublikowano

przepraaszam z uślizgującym ;P

ale moze nie kazda bedzie chciała jezdzić ;)

Opublikowano

za***isty numer to blokada tego wątku na 15 poście 999 strony

który admin ma takie cohones :naughty::D

ja piernicze - w tym tempie 1000 będzie przed 14 ;-)) chyba że ............ :naughty:

już 100 wiadomości na liczniku - możecie mi VIP dać w statusie :>

Opublikowano

za***isty numer to blokada tego wątku na 15 poście 999 strony

który admin ma takie cohones :naughty::D

Nie kracz, bo jeszcze ściągniesz na nas jakiegoś pomarańczowego :wink4:

już 100 wiadomości na liczniku - możecie mi VIP dać w statusie :>

Za 100 wiadomości to się nawet nie dostaje Użytkownika :D

Opublikowano

za***isty numer to blokada tego wątku na 15 poście 999 strony

który admin ma takie cohones :naughty::D

ja piernicze - w tym tempie 1000 będzie przed 14 ;-)) chyba że ............ :naughty:

jak dopiszesz jeszcze jedno 0 to wtedy będę glosował na twój status vip

już 100 wiadomości na liczniku - możecie mi VIP dać w statusie :>

jak dopiszesz jeszcze jedno 0 to wtedy będę glosował na twój status vip

Opublikowano

jak dopiszesz jeszcze jedno 0 to wtedy będę glosował na twój status vip

Oprócz tego trzeba się jeszcze czymś wykazać :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.