Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak dopiszesz jeszcze jedno 0 to wtedy będę glosował na twój status vip

900 postów :shocked: .. włącz mi licznik w SWW i do 19 będzie ;)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak Adam umie świetnie stać na rzęsach

Opublikowano

jak dopiszesz jeszcze jedno 0 to wtedy będę glosował na twój status vip

Oprócz tego trzeba się jeszcze czymś wykazać :tongue4:

co to to nie Łiukaszku - przebieraj się sam :decayed:

Opublikowano

tak Adam umie świetnie stać na rzęsach

co do rzęs, przed chwilą słyszałem w lecącym w tle jakimś serialu niezły tekst:

z facetami jest jak z tuszem do rzęs - spływają kiedy tylko pojawi się trochę uczuć

:polew:

Opublikowano

tak Adam umie świetnie stać na rzęsach

co do rzęs, przed chwilą słyszałem w lecącym w tle jakimś serialu niezły tekst:

z facetami jest jak z tuszem do rzęs - spływają kiedy tylko pojawi się trochę uczuć

:polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przy takim tempie to się chyba bryniu nie załapiesz na 1000 stronkę.

Ja chyba z lapkiem pójde na ta wigilię, żeby nie przegapić.

Opublikowano

Przy takim tempie to się chyba bryniu nie załapiesz na 1000 stronkę.

Ja chyba z lapkiem pójde na ta wigilię, żeby nie przegapić.

u mnie w robocie też się szykuje :decayed:
Opublikowano

to był pewnie jakis brazylijski serial

co ty ogladasz

Nie wiem co to, mam tuner TV w kompie i zawsze coś w tle gra, ale zmieniłem kanał z informacyjnego, bo już nie da się słuchać o tym Schengen ani Sejmu i innych politycznych patałachów :D

Opublikowano

A Malik, główny prowokator zajścia ewakuował sie gdzieś i jego to juz na pewno ominie. biedaczek ;)

Opublikowano

Nie wiem co to, mam tuner TV w kompie i zawsze coś w tle gra, ale zmieniłem kanał z informacyjnego, bo już nie da się słuchać o tym Schengen ani Sejmu i innych politycznych patałachów

a nie mówiłem ... :D non stop ... już mi się od tego :sick3:

a teraz coś spontanicznego :D wręcz lawina emocji......... dziewczyny - nie oglądajcie tego

http://pl.youtube.com/watch?v=2cndnm8RhEM&feature=related

Opublikowano

No niestety- własnie wychodzę. Będe po 16-stej

POCZEKAJCIEEEEEEEEEEEEEE NA MNIE :notworthy:

Jak tak dalej pójdzie to jak wrócisz to już wątek będzie skasowany przez Prezesa :polew:

Opublikowano

No niestety- własnie wychodzę. Będe po 16-stej

POCZEKAJCIEEEEEEEEEEEEEE NA MNIE :notworthy:

Jak tak dalej pójdzie to jak wrócisz to już wątek będzie skasowany przez Prezesa :polew:

Nie wywołuj "dzika" z lasu, tylko pełna mobilizacja i dobijamy do 1000

Opublikowano

Nie wywołuj "dzika" z lasu, tylko pełna mobilizacja i dobijamy do 1000

Dzisiaj to przebijacie (przebijamy) samych siebie.

Ale to chyba wina zbliżających się Świąt :tongue4:

Najpopularniejszy temat przez ostatnie 24 godziny

Ostatnie wiadomości Odp: SPOCIKI WARSZAWSKIE WTOREK godz.19:00 Fort Wola ul. Połczyńska

Dzienna liczba odpowiedzi: "368"

Opublikowano

Nie wywołuj "dzika" z lasu, tylko pełna mobilizacja i dobijamy do 1000

Dzisiaj to przebijacie (przebijamy) samych siebie.

Ale to chyba wina zbliżających się Świąt :tongue4:

Najpopularniejszy temat przez ostatnie 24 godziny

Ostatnie wiadomości Odp: SPOCIKI WARSZAWSKIE WTOREK godz.19:00 Fort Wola ul. Połczyńska

Dzienna liczba odpowiedzi: "368"

nowy rekord :thumbup:

Opublikowano

Można by pobic jeszcze jeden rekord, umowić sie konkretnego dnia o określonej godzinie i się zalogować. Zrobić taką akcję ogólnoklubową, a nie tylko u nas z Warszawy i pobić dotychczasowy rekord tj. Najwięcej online: 110 (16 Grudzień 2007, 06:32 )

Opublikowano

Można by pobic jeszcze jeden rekord, umowić sie konkretnego dnia o określonej godzinie i się zalogować. Zrobić taką akcję ogólnoklubową, a nie tylko u nas z Warszawy i pobić dotychczasowy rekord tj. Najwięcej online: 110 (16 Grudzień 2007, 06:32 )

Z tym 110 to coś sie zrypało i tak pamięta.

P.S. Na jednej ze stron na onecie chyba, kolega znalazł odnośnik do takiego czegoś:

BADANIE NASIENIA

Badanie nazywane jest również: BADANIE SPERMY

CZEMU SŁUŻY BADANIE?

Ocena nasienia należy do podstawowych badań diagnostycznych mających na celu ustalenie przyczyn niemożności posiadania potomstwa. Niepłodność małżeńska w około 40% jest spowodowana wadą nasienia mężczyzny. Stąd badanie nasienia powinno zawsze poprzedzać decyzję partnerki o poddaniu się badaniom specjalistycznym z powodu niepłodności!

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA DO BADANIA

Ze względu na to, że intensywne życie płciowe lub samogwałty (masturbacje) mogą prowadzić do okresowego obniżenia ilości dojrzałych plemników w nasieniu zaleca się wstrzemięźliwość płciową na 3-5 dni przed badaniem. Jeśli w dniu badania jest pobierana krew w celu wykonania innych badań, nasienie należy zawsze oddać po pobraniu krwi!

OPIS BADANIA

Wytrysk nasienia uzyskuje się poprzez samogwałt (ręczne drażnienie zewnętrznych narządów płciowych, w wyniku którego dochodzi do wytrysku). Należy uprzednio starannie umyć prącie wodą z mydłem. Nasienie (ejakulat) do badania musi pochodzić z jednego wytrysku - (pierwszego !) po okresie 3-5 dniowej wstrzemięźliwości płciowej. Oddaje się go bezpośrednio przed badaniem do czystego, suchego i jałowego szklanego naczynia (otrzymanego z laboratorium, gdzie wykonywana jest analiza nasienia). Naczynie, przed uzyskaniem nasienia, powinno być ogrzane do temperatury ciała człowieka, tj. 36,6°C (np. w dłoniach). Ważne jest, aby do naczynia pobrać całą objętość nasienia i natychmiast dostarczyć do laboratorium. W sytuacjach wyjątkowych dopuszcza się możliwość uzyskania nasienia po odbyciu z partnerką stosunku płciowego przerywanego. Nie zaleca się pobierania nasienia z prezerwatywy ze względu na substancje chemiczne działające plemnikobójczo.

:polew: :polew: :polew:

A co jak ktoś ma duże ciśnienie i nie trafi do naczynka ???

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hahahahahhahaha :polew:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 14:05 _________________________________________________http://www.tvn24.pl/12690,1532606,wiadomosc.html

Opublikowano

o f*ck ... co tu się zaczyna dziać :polew:

Opublikowano

Klepcie jeszcze wiecej.. :polew:

Opublikowano

Nie ma Bryni to wszyscy zamilkli i czekaja na nią.

Poprawka: juz znowu jest.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.