Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Malik Ty Wieśniaku :polew:

Właśnie ... to zapomniałem dopisać ... Malik, Ty wieśniaku !!! :polew: :polew: :polew:

Ale z was wieśniaki :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No chyba pomyliłeś temat :)

Właśnie, tu piszemy o bardziej poważnych sprawach, a nie o takich głupotach i drobnostkach :polew:

Opublikowano

Bonjour

to straszna strata dla Forum, nie moszeż jeś on-line tak jak ja

Straszna strata, teraz to ja już nie wiem czy dobijemy do tego 1000 :polew:

Chyba, że on tylko tak napisał, a tak naprawdę to idzie nie jeść, tylko dać jeść - na wsi karmi się zwierzęta z rana :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak tak, to dobra :foch: on na śnaidanie, ja na fajkę

Musisz się truć ??? :bicz:

Opublikowano

oo z petem to dobry pomysł na zdrowie :)

Opublikowano

Kobieta + papieros = :thumbdown:

:evil:

Opublikowano

Już się zaczyna :evil: :evil: :evil:

Aneczko, ale my tylko dbamy o Twoje zdrowie :tongue4::wink4:

Bo zaraz powtórzę scenę z Galerii Mokotów :evil: :evil: :evil:

:drool: :drool: :drool: :drool: :drool:

Opublikowano

Jak tak, to dobra :foch: on na śnaidanie, ja na fajkę

Brynia

Pamiętam Twoj post o rzucaniu. Ja już wytrzymuje 10 miesięcy, a Ty nie dasz rady?

BTW. Na ten banał z turbo założyłem osobny watek. Co tak mam tutaj smiecić...

Opublikowano

Tak ja tez rzucam juz od jakiegoś czasu i średnio mi idzie :confused4:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 11:38 _________________________________________________ Audi A4 Klub Polska - Centrum informacji

Najpopularniejszy temat przez ostatnie 24 godziny

Odp: SPOCIKI WARSZAWSKIE WTOREK godz.19:00 Fort Wola ul. Połczyńska

Dzienna liczba odpowiedzi: "300"

Widzieliście to?

Opublikowano

Ciezko na to pracujemy, to i sa efekty ;)

Opublikowano

Tak ja tez rzucam juz od jakiegoś czasu i średnio mi idzie :confused4:

Przecież Malik na każdym spocie pomaga Tobie rzucić palenie - za każdym razem podbiera Tobie papierochy, a Ty takiej aluzji nie zrozumiałaś ... Ty wieśniaro :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bo ma zakręcona laskę, ciągną mu renifery, nosi wór na plecach i spuszcza się przez komin

rozwaliliście zagadkę profesjonalnie - bravo :oklaski:

to teraz trudniejsza - dlaczego Wedel nie miał dzieci ? :naughty:

Opublikowano

Tak ja tez rzucam juz od jakiegoś czasu i średnio mi idzie :confused4:

Przecież Malik na każdym spocie pomaga Tobie rzucić palenie - za każdym razem podbiera Tobie papierochy, a Ty takiej aluzji nie zrozumiałaś ... Ty wieśniaro :polew: :polew: :polew:

Malik ma w sobie duzo empatii i mnie wspiera w ciężkich chwilach ;)

Opublikowano

dlaczego Wedel nie miał dzieci

bo cały interes ładował w kakao ???

Opublikowano

Tak ja tez rzucam juz od jakiegoś czasu i średnio mi idzie

E tam gadanie. Rzucałem tyle razy i zawsze się udawało :)

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 11:44 _________________________________________________

Tak ja tez rzucam juz od jakiegoś czasu i średnio mi idzie :confused4:

Przecież Malik na każdym spocie pomaga Tobie rzucić palenie - za każdym razem podbiera Tobie papierochy, a Ty takiej aluzji nie zrozumiałaś ... Ty wieśniaro :polew: :polew: :polew:

Malik ma w sobie duzo empatii i mnie wspiera w ciężkich chwilach ;)

Silna Wola! To jest klucz do sukcesu moja droga :)

:polew:

Opublikowano

5cb4f29c9fd9cd2a.jpg

padłem :polew: :polew:

Opublikowano

Tak ja tez rzucam juz od jakiegoś czasu i średnio mi idzie

E tam gadanie. Rzucałem tyle razy i zawsze się udawało :)

Rzucasz za kazdym razem jak wyjeżdżasz ze spota, aby na następnym znowu zacząć palić :polew:

Opublikowano

zagadka

Mamy autobus z 7 dziecmi

Kazde dziecko ma 7 plecaków

W kazdym plecaku jest 7 duzych kotów

Kazdy duzy kot ma 7 malych kotów

Kazdy kot ma 4 nogi

PYTANIE: Ile nóg znajduje sie w autobusie? Wszystkie nogi w nim są.

Opublikowano

Słuchajcie, niecałe 10 stron!!!! Damy radę!!!!! :dance:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.