Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Małą czarną tak, ale w szafie, nie taki kaliber imprezy, If You know what I mean :naughty:

No domyślam się domyślam :)

Jak znasz samicę nosorożca to pewni słyszałeś też "różową d*pę"?

Jasne... "różowa d*pa to classic" :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No jeszcze 13 stron i zamykam temat :th:

Opublikowano

No jeszcze 13 stron i zamykam temat :th:

Hugo, no nie rób im tego.

Zobacz jakich mamy klubowiczów odważnych i zaciętych.

Trzeba to docenić ... i zamknąć jak będzie 1001 stron :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No jeszcze 13 stron i zamykam temat :th:

Nie rób nam tego prezesie! Zmarnujesz dorobek pokoleń! Skarbnicę wiedzy! Kawał historii! ;(

Opublikowano

ciekawe ile czasu zajmie przeczytanie całego temtu :P

Opublikowano

Nie rób nam tego prezesie! Zmarnujesz dorobek pokoleń! Skarbnicę wiedzy! Kawał historii! ;(

Malik, jak mogłeś napisać Prezesie z małej litery ????? Nie wstyd Tobie. Należy się za to ostrzeżenie, nieprawdaż Prezesie ??? (ale wazelinką zajechało :polew:) :tongue4::wink4:

Opublikowano

Nie rób nam tego prezesie! Zmarnujesz dorobek pokoleń! Skarbnicę wiedzy! Kawał historii! ;(

Malik, jak mogłeś napisać Prezesie z małej litery ????? Nie wstyd Tobie. Należy się za to ostrzeżenie, nieprawdaż Prezesie ??? (ale wazelinką zajechało :polew:) :tongue4::wink4:

Łukasz, jak mogłeś napisać "Prezesie" nie dodając zwrotu grzecznościowego "Panie". Należy się podwójne ostrzeżenie! :)

Opublikowano

pict0180.jpg

Opublikowano

Nie rób nam tego prezesie! Zmarnujesz dorobek pokoleń! Skarbnicę wiedzy! Kawał historii! ;(

Malik, jak mogłeś napisać Prezesie z małej litery ????? Nie wstyd Tobie. Należy się za to ostrzeżenie, nieprawdaż Prezesie ??? (ale wazelinką zajechało :polew:) :tongue4::wink4:

Malik Ty Wieśniaku :polew:

Doceniam, że z wielkiej litery :)

Opublikowano

Malik Ty Wieśniaku :polew:

Właśnie ... to zapomniałem dopisać ... Malik, Ty wieśniaku !!! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ty sie kiedyś jednak doczekasz, oj doczeksz się :gwizdanie: zobaczysz ,, sen się spełni" i co wtedy?

jaka świąteczna atmosfera i serdeczność zapanowała ... :polew:

zagadka - czemu św. Mikołaj nie ma dzieci ??????????????

Opublikowano

Łukasz, jak mogłeś napisać "Prezesie" nie dodając zwrotu grzecznościowego "Panie". Należy się podwójne ostrzeżenie! :)

My z Prezesem przeszliśmy już na Ty i dlatego nie muszę pisać per Panie :tongue4:

I co, łyso Ci ??? :naughty:

zagadka - czemu św. Mikołaj nie ma dzieci ??????????????

Bo ma zakręcona laskę, ciągną mu renifery, nosi wór na plecach i spuszcza się przez komin :D

Opublikowano

Łukasz, jak mogłeś napisać "Prezesie" nie dodając zwrotu grzecznościowego "Panie". Należy się podwójne ostrzeżenie! :)

My z Prezesem przeszliśmy już na Ty i dlatego nie muszę pisać per Panie :tongue4:

I co, łyso Ci ??? :naughty:

Żebyś się kur.. nie zdziwił. Obudzisz się i znowu nie będzie teleranka. A w drzwiach stanie miś kolabor :)[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 11:13 _________________________________________________

Łukasz, jak mogłeś napisać "Prezesie" nie dodając zwrotu grzecznościowego "Panie". Należy się podwójne ostrzeżenie! :)

My z Prezesem przeszliśmy już na Ty i dlatego nie muszę pisać per Panie :tongue4:

I co, łyso Ci ??? :naughty:

zagadka - czemu św. Mikołaj nie ma dzieci ??????????????

Bo nosi wór na plecach ???

Bo ma krzywą laskę ???

Opublikowano

Żebyś się kur.. nie zdziwił. Obudzisz się i znowu nie będzie teleranka. A w drzwiach stanie miś kolabor :)

Jakieś przykre doświadczenia z przeszłości ... staruszku ??? :polew:

Opublikowano

No jeszcze 13 stron i zamykam temat :th:

ziarnko do ziarnka .......... i tak goowno ... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Żebyś się kur.. nie zdziwił. Obudzisz się i znowu nie będzie teleranka. A w drzwiach stanie miś kolabor :)

Jakieś przykre doświadczenia z przeszłości ... staruszku ??? :polew:

No, Ciebie to jeszcze w przysłowiowym worku wtedy nosili :D

Opublikowano

Krejzole

Opublikowano

Odskocze od milego tematu poranka i zapytam. Warto?

http://www.allegro.pl/item286923323_turbosprezarka_vw_audi_skoda_1_9_tdi_130ps.html

Hmmm, chyba otworze nowy wątek dla swojego problemu, co?

Najpierw wyjmij swoją i dokładnie sprawdź numery i potem kombinuj.

Ale wcześniej niech ktoś zdiagnozuje czy to na 100% to.

Opublikowano

Odskocze od milego tematu poranka i zapytam. Warto?

http://www.allegro.pl/item286923323_turbosprezarka_vw_audi_skoda_1_9_tdi_130ps.html

Hmmm, chyba otworze nowy wątek dla swojego problemu, co?

No chyba pomyliłeś temat :)[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 11:19 _________________________________________________idę w końcu zjeść to śniadanie.... offline

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.