Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze bys sie przyłączył

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pisze przeca, tylko mniej, bo w pracy jestem :cool:

Opublikowano

ja tez w pracy jestem :) dziś piateczek wiec troche luzik jest ;P

Opublikowano

Ja też jestem w pracy, a fajnie by było jakby jakby ten tysiaczek przed 15tą sie pojawił bo ja mam ta wigilie od 15tej :)

Opublikowano

ja mam ambicje aby napisac 1 posta na 1000 stronie :P

Opublikowano

Zarejstrował sie dzisiaj koleś z RS4 B7 z Warszawy. :kox: :drool: :drool: :drool:

Bryniu może mi sie uda wreszcie przejechać. :dance:

Czekaj, czekaj, zaraz zobaczę, .....

PS a fotke swoją wstawił, obetniemy co to za ciacho :naughty:

eeeeeeeeeeeeee a mówią że to my erotomani gawędziarze :D :D

Jak on poczyta sobie co my tu piszemy to na pewno nie przyjedzie na spota, bo bedzie sie bał, że mu zabierzemy auto albo jeszcze cos gorszego zrobimy :)

A co, zawsze się dziewczyny odstrasza, czasem się przyda jakies urozmaicenie :evil:

To prawda mnie też straszyli zanim przyjechałam na pierwszego spota :D najlepsze jest to, że na prawde się bałam przyjechać :polew: jak teraz o tym pomyślę to :embarrassed:

Opublikowano

eee chyba Bryńka pisała że nie jesteśmy tacy straszni :dance:

Opublikowano

ja mam ambicje aby napisac 1 posta na 1000 stronie :P

Gwarantuje Ci, że jest nas więcej, ja tez bym chciała :drool:

Opublikowano

Ja jestem w pracy i mimo piatku mam zapierdol, bo trzeba projekt skonczyc dzis :cool:

Opublikowano

nie przesadzaj :) posiedzisz do 21 i tak korki beda wiec spokojnie skonczysz ;P

i pojedziesz do domku :P

chyba ze pracujesz w domku to masz pecha :P

Opublikowano

Juz nie w domu... a dzis sie urywam wczesniej, wczoraj nie bylo specjalnych korkow na wylocie

Opublikowano

ja mam ambicje aby napisac 1 posta na 1000 stronie :P

No to się przygotuj na mocną konkurencję :evil:

Opublikowano

spoko :) moze jakas nagroda :P za 1 posta na 1000 stronie :P

moze o browarek

Opublikowano

W koncu sie okaże, że "Pan Prezes" zrobi nam blokade i sam napisze 1000ego, żeby nie robić zamieszania

Opublikowano

no to malik liczymy na ciebie :)

Opublikowano

A biedny Norbi siedzi teraz na Spotach Warszawy i czyta.....czyta.... czyta.... może za 1 h skończy. A trzeba było się logować częściej :polew:

Właśnie siedzi i nie pisze tylko czyta .. jeszcze wyjdzie, że strzeli pierwszy na 1000 stronie :>

Opublikowano

moze ogarnie ;P

Opublikowano

A biedny Norbi siedzi teraz na Spotach Warszawy i czyta.....czyta.... czyta.... może za 1 h skończy. A trzeba było się logować częściej :polew:

Norbi w dużym skrócie niewiele straciłeś z rozmowy poza nowym zalogowanym z RS4 b7 :drool:

Opublikowano

A biedny Norbi siedzi teraz na Spotach Warszawy i czyta.....czyta.... czyta.... może za 1 h skończy. A trzeba było się logować częściej :polew:

Norbi w dużym skrócie niewiele straciłeś z rozmowy poza nowym zalogowanym z RS4 b7 :drool:

Ja jebie, nie dałem rady :wallbash:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 12:50 _________________________________________________ile nasmarowaliście, skonczyłbym za godz. fakt, a co z tym RS4??
Opublikowano

A biedny Norbi siedzi teraz na Spotach Warszawy i czyta.....czyta.... czyta.... może za 1 h skończy. A trzeba było się logować częściej :polew:

Norbi w dużym skrócie niewiele straciłeś z rozmowy poza nowym zalogowanym z RS4 b7 :drool:

Ja jebie, nie dałem rady :wallbash:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 12:50 _________________________________________________ile nasmarowaliście, skonczyłbym za godz. fakt, a co z tym RS4??

Z tym RSem to jeszcze nieiwle wiadomo, bo koleś się dopiero dzisiaj zalogował, ale juz mam wizję, że się z nim przejadę tak jak z Tobą eSą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.