Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to ja wracam do pomiechówka :P i tez licze na to ze nie bedzie korków

ale jak patrzeba żwirki to widze ze powrót mam 2 godziny

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ludzie masakra na mieście !!!

Korki korki i jeszcze raz korki !!!

Widzę że udało się dobić :thumbup:

Opublikowano

hehe .. kurde spóźniłem się kilka minut widzę :/

No ale cóż, cel został osiągnięty :th: Gratujacje i podziekowania dla wszystkich uczestników. :oklaski:

OK, to nie generujemy już ruchu i zaszywamy się na Święta!

Opublikowano

Furacz do odbioru dopiero w 2008r. Niestety turbo do wymiany ;( Masakra cenowa, jak to mówią w jakiejś reklamie.[br]Dopisany: 21 Grudzień 2007, 16:18 _________________________________________________Na pewno o PS3 pod choinkę moge zapomnieć ;)

Opublikowano

a co strzeliło w turbinie i z jakiego powodu, powiedzieli?

Opublikowano

a co strzeliło w turbinie i z jakiego powodu, powiedzieli?

Tylko tyle ze uszczelnienia padly. Wezme ja sobie na pamiątkę to Wam pokażę na spociku. Powód to mogę tylko podejrzewać. Od dawna załapywała notlaufa i kwestia czasu było to ze sie wysypie. Mialem w planach po świętach oddać go do warsztatu, ale sie nie udalo :(

Opublikowano

Tomek ale zostajesz w Warszawie na święta czy gdziesz wyjeżdzasz, bo jak wyjeżdzasz to :(

Opublikowano

Tylko tyle ze uszczelnienia padly. Wezme ja sobie na pamiątkę to Wam pokażę na spociku. Powód to mogę tylko podejrzewać. Od dawna załapywała notlaufa i kwestia czasu było to ze sie wysypie. Mialem w planach po świętach oddać go do warsztatu, ale sie nie udalo :(

To łapałeś notlaufa i nic nie mówiłeś ????? I jeszcze z tym jeździłeś ???

Sprawdzilibyśmy od czego to.

Od razu bym powiedział Tobie, że rób to, bo się może wywalić :wallbash:

Opublikowano

No tak ze skrajności w skrajnośc - najpierw był dziki pęd, a teraz cisza :rolleyes:

No Witka przykładem z wczoraj dzisiaj ja idę :drunk::dance: na ,, opłateczek" ze znajomymi

Cisza ... błoga cisza ... :D

Opublikowano

Tylko tyle ze uszczelnienia padly. Wezme ja sobie na pamiątkę to Wam pokażę na spociku. Powód to mogę tylko podejrzewać. Od dawna załapywała notlaufa i kwestia czasu było to ze sie wysypie. Mialem w planach po świętach oddać go do warsztatu, ale sie nie udalo :(

To łapałeś notlaufa i nic nie mówiłeś ????? I jeszcze z tym jeździłeś ???

Sprawdzilibyśmy od czego to.

Od razu bym powiedział Tobie, że rób to, bo się może wywalić :wallbash:

Mówiłem, mówiłem :) Nic by sie nie zrobiło poza czyszczeniem kierownic. Szkoda tylko ze do świąt nie doczekała, bo rzeczywiście wyjeżdżam do rodziny za Warszawę(). Teraz muszę liczyć na czyjąś podwozke. Jakoś to będzie :th:

Opublikowano

Chłopaki, u Was chyba tak nie jest:

forum_001.JPG

Opublikowano

No pieknie....pieknie....1000 strona..... :thumbup:.....

Tylko co wy teraz do konca roku robic bedziecie.... :D

Trzeba wam znalezc jakies zajecie.......

Tylko blagam nie dobijajcie do 2000.......... :polew:

Opublikowano

no Prosze jaka piekna liczba stron :notworthy:

A teraz cos mniej pozytywnego dostałem od Prezesa dzisiaj rachunek do zapłacenia za transfer milion Euro :D

No to teraz wolne 5 dni nareszcie :dance:

Opublikowano

No to teraz wolne 5 dni nareszcie :dance:

Jedziemy do Adasia ??? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no Prosze jaka piekna liczba stron :notworthy:

A teraz cos mniej pozytywnego dostałem od Prezesa dzisiaj rachunek do zapłacenia za transfer milion Euro :D

Lukasku Ty lepiej uważaj jak będziesz przelatywał przez moje miasto :D

Opublikowano

Lukasku Ty lepiej uważaj jak będziesz przelatywał przez moje miasto :D

Już my z Lukaskiem i Adasiem się ostatnio przelecieliśmy po trasie ... :D

Opublikowano
Lukasku Ty lepiej uważaj jak będziesz przelatywał przez moje miasto

Jutro robie Prezes Trase takze szykuj flache :drunk:

Już my z Lukaskiem i Adasiem się ostatnio przelecieliśmy po trasie ...

Mielismy juz nie mowic o tym, ale to trzeba mieć pecha w zyciu zeby ciac sie na odcinku 2 kilosow i cie nagrali :wallbash: ale hornet ze swoimi drogimi LODAMI wygrywa :D

Opublikowano

Najdroższe jak jadłem w życiu :rant: :rant:

Opublikowano

No to teraz wolne 5 dni nareszcie

ja tez :thumbup::drunk::dance:

w morde 17 stron do czytania mialem :wallbash:

Opublikowano
Lukasku Ty lepiej uważaj jak będziesz przelatywał przez moje miasto

Jutro robie Prezes Trase takze szykuj flache :drunk:

No to się śpiesz bo o 8.00 startuje do Niemiec :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.