Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię żebyś trafił, ale strzelaj ... :th:

Hmmm... Gracz wysokiej klasy - zabezpieczamy sobie potencjalny odwrót :D

Żuczki, cekawość - pierwszy stopień do piekła :evil:

LukaszR wygląda mi pod względem wyobraźni na ulepionego z tej samej gliny co ja, jeśli to prawda (a odnośnie ludziów to miewam nosa ;)) to niezły z niego :evil: element. Może nawet "Piąty Element" :polew:

"Ciekawi", "rozwiń"....

A gdzie magia, niepewność, zgadywanie, klimacik, świece, muzyczka, frywolna bielizna, muskanie ustami płatków ucha, ciepły , podniecający oddech na szyi ... :naughty::przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Zabierać się do malowania jaj, czy innego barana ,a nie tylko d*py Wam w głowie :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Wam wytrwałości, by wszystko układało się po Waszej myśli, byście zawsze dążył do wyznaczonego celu i nigdy nie poddali się. By spełniły się Wasze marzenia te bliskie i te najbardziej odległe. By zdrowie nigdy Was jak i waszych najbliższych nigdy nie opuściło. Aby każdy dzień był piękniejszy od poprzedniego. Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy ekipa Świdnicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Gracz wysokiej klasy - zabezpieczamy sobie potencjalny odwrót :D

LukaszR wygląda mi pod względem wyobraźni na ulepionego z tej samej gliny co ja, jeśli to prawda (a odnośnie ludziów to miewam nosa ;)) to niezły z niego :evil: element. Może nawet "Piąty Element" :polew:

Myślę, że trafił swój na swego :th:

A gdzie magia, niepewność, zgadywanie, klimacik, świece, muzyczka, frywolna bielizna, muskanie ustami płatków ucha, ciepły , podniecający oddech na szyi ... :naughty::przebiegly:

Widzę Wiciu, że masz ciągotki do poezji erotycznej tak jak Twoja J. :polew:

No teraz to dopieo ciekawie,.....

Robi się nawet bardzo ciekawie i jestem ciekawy jak się potoczy dalsza część rozmowy ... :D

ŁOoooooooomatkoooooooo :evil:

Noooooooo coooooooooooo :tongue4:

życzy ,,Reniferek - Bryńka"

Reniferek powiadasz ??? Ciekawe ciekawe ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie życzenia dobrego jedzenia i picia a ja mam grypę żołądkową i tylko chlebek z dżemem i herbatka ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie życzenia dobrego jedzenia i picia a ja mam grypę żołądkową i tylko chlebek z dżemem i herbatka ;(

To dałeś czadu przed Świętami.

Trzeba było tyle nie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z Gordziska próbuje się do nas dobić i jakoś mu nie idzie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 30m spocik. Będzie ktoś? Czy wszyscy "warszawiacy" wyjechali do domu? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Południu[br]Dopisany: 25 Grudzień 2007, 18:41:29_________________________________________________Południu Polski znaczy się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta Miśki.

Potrzebuję supportu informatycznego.

Kupiłem w USA lapka z Vistą i bydle (znaczy się Vista) nie chce się dać wyrwać z korzeniami.

Znacie kogoś z kim mógłbym efektywnie pogadać?[br]Dopisany: 25 Grudzień 2007, 18:45:07_________________________________________________

wypoczywasz... w sensie..

Byczę się na maxa i ani kropli :drunk:

Normalnie jak na wczasach AA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy, że sę nie da wyrwać? Jeśli to zwykły PC to bez problemu zainstalujesz na nim cokolwiek byle istniały sterowniki. Przeformatuj dysk, wytnij partycje, stwórz je od nowa i lecisz z instalacją. W razie czego służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, Ja tez mam vistę, i nie mam z nią większych problemów, jak by co pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co próbowałem wystartować z płyty instalacyjnej XP.

I ... powiedział mi, że nie ma dysków, to nie może wystartować instalacji.

Osobnym problemem są sterowniki, bo niby sam powinienem sobie zrobić recovery disk, ale zniszczyłem już z 5 dysków i zawsze pod koniec zapisu wyskakuje jakiś pieprzony błąd. Na razie jestem na etapie ściągania sterowników z Netu[br]Dopisany: 25 Grudzień 2007, 19:15:05_________________________________________________Żuczki, dzięki za podpowiedź :notworthy:- będę się odzywał.

Na 100% :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...