Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Veni, vidi, vici.

LukaszR, jesteś chłopie Wielki.

Nie wiem czy masz wielkiego (i dalibóg nie chcę się przekonać), ale jesteś Wielki.

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Znalazł Chłop sterowniki wszystkie potrzebne, gdzieś na jakichś zapyziałych stronkach i prawie wszystko bangla.

Brakuje jakichś pierdól, ale to z czasem też przyjdzie.

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jakichś pierdól, ale to z czasem też przyjdzie.

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Nie jakiś pierdół tylko 1 sterownika do sieciówki przewodowej i za h... nie chciało się przypasować, a próbowałem wielu różnych.

Ważne, że bezprzewodowy działa :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszr a czemu Ty na forum jeszcze :mysli: Nie masz czasem pobudki o 5 rano:mysli: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaszr a czemu Ty na forum jeszcze :mysli: Nie masz czasem pobudki o 5 rano:mysli: :D

Weź mi nic nie mów - nawet przed 5 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze sobie w domu po południu i dzwoni telefon.Dostaje cynk od moich informatorów , że około godziny 20.00 przez mój teren będzie leciała klubowa A4.No więc hoop w samochód i lece na trase zapolować na niego , bo przecież nie może jeździć po moim terenie bez opłacenia dostępu do dróg :D No i przechwyciłem go.Przez prawie 2 godziny był torturowany i przesłuchiwany.Sypnął wszystkich z tak zwanej "Grupy Warszawskiej" .Teraz mam na wszystkich haka , tak więc uważajecie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sypnął wszystkich z tak zwanej "Grupy Warszawskiej" .Teraz mam na wszystkich haka , tak więc uważajecie :tongue4:

Czy ta gaduła (ten gaduł) wygląda jak chudzina, która nie jadła przez 3 miesiące i jak powieje to nosi ze sobą cegły w kieszeniach ??? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź mi nic nie mów - nawet przed 5 :wink4:

Współczujemy... my wstaliśmy o 5.30 a Angel nie chciała jechać bo wolała spać, ale jakoś ją przekonałem :>

A poważnie mowiąc to dobrze ze wstaniecie wczesniej bo droga nie jest zbyt dobra (duzy ruch i korki przed Zakopcem) :thumbdown:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2007, 22:16 _________________________________________________

Siedze sobie w domu po południu i dzwoni telefon.Dostaje cynk od moich informatorów , że około godziny 20.00 przez mój teren będzie leciała klubowa A4.No więc hoop w samochód i lece na trase zapolować na niego , bo przecież nie może jeździć po moim terenie bez opłacenia dostępu do dróg :D No i przechwyciłem go.Przez prawie 2 godziny był torturowany i przesłuchiwany.Sypnął wszystkich z tak zwanej "Grupy Warszawskiej" .Teraz mam na wszystkich haka , tak więc uważajecie :tongue4:

Hugo my z Angelą czesto jestesmy w Lublinie także jak bedziemy nastepnym razem to damy cynkna i zapraszamy na kawe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zakopca jeździ sie tylko w nocy, z wawy o 12 wyjazd i po sprawie na 4 w miescie

a co do informatora....ciekawe kogo wsypal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź mi nic nie mów - nawet przed 5 wink4

Lukaszr ja proponuje wyjechac jak najwczesniej.... :D

Wiesz Slaweq juz od rana szykuje sie na wasz przyjazd......spodnie w kancik wyprasowal. koszule....krawacik..... :D:polew:....a teraz cwiczy picie drinow....... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie!

My się Pana haków nie boimy :D

Zresztą historia zna przypadki, że komuś haki bokiem wyszły ( nie kojarzyć z Janosikiem, bo jemu hak bokiem wszedł) Chyba, że miał brata bliźniaka :polew: :polew: :polew:

Ale zapowiadam, że jak będę przejeżdżał przez lubelskie tereny to uprzedzę (co najmniej 3 dni wcześniej) i jakąś kawę zorganizujemy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy rade :)

?? :kox:

Damy rade dojechać do zakopca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy rade :)

?? :kox:

Damy rade dojechać do zakopca :)

No tera to taaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki! Potrzebuję Pocket PC z GPSem i dobrą mapę Włoch od 10 do 26 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurvic sie mozna , przyjechalem :quattro: do PL , zmienilem na zimowki i zero sniegu :wallbash:

kiedy jakis spocik bo jestem jeszcze tydzien w Wawie a juz mi sie nudzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...