Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bols i w ogole alko :thumbdown::confused4:

To nie przez Bolsa zaliczyłeś glebę :polew:

Musieliśmy Ciebie z oniakiem przetestować :tongue4::wink4::polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bols ??? Co za badziewie.

Nigdy więcej ... tfuuuu

Bols i w ogole alko :thumbdown::confused4:

hehe....i kto to mowi.... :D

Slawus........przeciez Ty Sylwka.....spedziles bezprocentowo...... ;):tongue4:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2008, 21:30 _________________________________________________

Musieliśmy Ciebie z oniakiem przetestować tongue4 wink4

Dobrze,ze tylko w taki sposob go testowaliscie..... :D:polew:

Opublikowano

Bols i w ogole alko :thumbdown::confused4:

To nie przez Bolsa zaliczyłeś glebę :polew:

Musieliśmy Ciebie z oniakiem przetestować :tongue4::wink4::polew:

Tak mnie przetestowaliscie ze w Sylwestra nie moglem patrzeć na :drunk::polew: ale było miło :thumbup:

Opublikowano

Taaaaa....przez to wasze testowanie nie spalam do 7 rano..... :polew: :polew:

Nastepnym razem macie zakaz upijania mi Slawka..... :tongue4:

Opublikowano

Skakal do rana po tej wódzie, czy co? :)

Opublikowano

Skakal do rana po tej wódzie, czy co? :)

prawie....... :D:polew:

Opublikowano

Slawus........przeciez Ty Sylwka.....spedziles bezprocentowo...... ;)

Biedny chłopak - z takim rozczuleniem patrzył na nas :polew:

Dobrze,ze tylko w taki sposob go testowaliscie..... :D:polew:

Miało być delikatnie.

Niech się cieszy, że wywinął orła na śnieg, a nie na ten beton, bo mogłoby być nieciekawie :tongue4:

Opublikowano

Siema

Oj widzę że działo się w sylwka :thumbup:

Opublikowano

Oj dzialo sie.... :drunk: :drunk:

I dzien przed Sylwkiem tez..... :D:polew:

Opublikowano

Oj dzialo sie.... :drunk: :drunk:

I dzien przed Sylwkiem tez..... :D:polew:

To git

Opublikowano

A tak ogolnie to wyjazd byl super .... :thumbup: :thumbup:

Szkoda tylko, ze tak szybko minal.....

Opublikowano

Siemanko

jak tam poranne odpalanie furek ? :naughty:

ja dzisiaj z Tarchomina do pracy na Grenadierów dojechałem i silnik nawet połowy temperatury nie złapał ...masakra :kwasny:

Opublikowano

Siemanko

jak tam poranne odpalanie furek ? :naughty:

ja dzisiaj z Tarchomina do pracy na Grenadierów dojechałem i silnik nawet połowy temperatury nie złapał ...masakra :kwasny:

Zawoziłem Panne do pracy i 2jka mi przymarzła :wallbash:

Może na Tarchominie bardziej piździ :polew:

Opublikowano

adaho to ty z Tarchomina jezdzisz ? sąsiedzie a z jakiej ulicy ?

Opublikowano

Mi dzis zlapal temperature po 13km trasy :P

Opublikowano

Kurcze, zostawiłem płyn letni w zbiorniczku i dzisiaj rano zamarzły mi spryskiwacze. O te do szyb to sie nie martwię, ale grzybki od xenonów wyszly do polowy i w takiej pozycji zamarzły. Co robić droga redakcjo? :shocked:

Opublikowano

suszarka i jedziesz mądralo :naughty:

Opublikowano

malik, pochuchaj :P

Opublikowano

Co robić droga redakcjo?

Ciepły mocz :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.