Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1000 :shocked:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1000 :shocked:

Coś taki zdziwiony ??? :D

Opublikowano

wit.s myslal ze bedzie wiecej.. tak z 1050 to minimalnie.. :polew:

Opublikowano

Nie no, teges, mało być do końca roku :D

(...) uważaj jak będziesz przelatywał przez moje miasto :D

Synku, słyszałeś co Padrone powiedział :D[br]Dopisany: 22 Grudzień 2007, 01:03:12_________________________________________________

Aleście namieszali w tych spocikach, no, no, no ...

Opublikowano

Aleście namieszali w tych spocikach, no, no, no ...

Wiciu będziesz musiał z tym żyć :D

Opublikowano

Gratuluje. Jestem zjebany...ide spac.

Opublikowano

osz Wy w morde kopani :shocked:

Opublikowano

Aleście namieszali w tych spocikach, no, no, no ...

Wiciu będziesz musiał z tym żyć :D

Luuuuzik. CZasem trzeba zaakceptować pierdołki, po to zeby można było burczeć w ważnych rzeczach :D

Ale przyznaje, ze pierwsze wrażenie było piorunujące :polew:

RANY BOSKIE. PREZES O 1 W NOCY ZAGADAŁ :shocked:

MUSI BYĆ KTOŚ MU RED BULLA PODRZUCIŁ DO WYPICIA :D

Opublikowano

Jaaaaaaaaaaaaaaaaa

Poź co ty robisz w tych stanach !!!!

http://www.elfyourself.com/?id=1680816335

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Powiedzcie o co chodzi z tym elfem, bo już któryś raz tam włażę i nic sie nie dzieje.

Czy joke polega na tym, ze nic sie nie dzieje :mysli:

Opublikowano

Powiedzcie o co chodzi z tym elfem, bo już któryś raz tam włażę i nic sie nie dzieje.

Czy joke polega na tym, ze nic sie nie dzieje :mysli:

Poczekaj aż się załaduje i zobaczysz wspaniały taniec :D

Opublikowano

Nie, no, wiem, ze to jakaś siara, ale jak sie przez ok 30 min nie załadowało, to już nie chce mi sie czekać/ :tongue4:

Opublikowano

Powiedzcie o co chodzi z tym elfem, bo już któryś raz tam włażę i nic sie nie dzieje.

Czy joke polega na tym, ze nic sie nie dzieje :mysli:

[/quoteu

jak chydy kiedys wysłal to nie załadowało sie ale teraz za drugim razem po odswiezeniu zadziałało :th:

Opublikowano

Normalnie tak się cieszycie, że sie załadowało, jakby Wam po raz kolejny bzykający się faceci wyskoczyli :polew:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2007, 12:59:23_________________________________________________ :polew:

Hugo, widzę, ze tak Towarzystwo wystraszyłeś, że siedzą jak mysz pod miotłą.

Przyzwyczajenie do pisania pierdół jest tak wielkie, że jak została zabrana taka możliwość, to ... nie można wydobyć z siebie nic sensownego

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hugo, widzę, ze tak Towarzystwo wystraszyłeś, że siedzą jak mysz pod miotłą.

Przyzwyczajenie do pisania pierdół jest tak wielkie, że jak została zabrana taka możliwość, to ... nie można wydobyć z siebie nic sensownego

:polew: :polew: :polew:

Hugo to jak wczoraj walnął pięścią w stół to normalnie zapadła taka cisza i konsternacja, że nikt nie mógł z siebie wydusić ani słowa - bardzo dobrze, bo ktoś tu musi mieć autorytet i trzymać wszystko w ryzach :D (ale walnąłem wazelinkę :polew:)

Opublikowano

Hugo, widzę, ze tak Towarzystwo wystraszyłeś, że siedzą jak mysz pod miotłą.

Przyzwyczajenie do pisania pierdół jest tak wielkie, że jak została zabrana taka możliwość, to ... nie można wydobyć z siebie nic sensownego

:polew: :polew: :polew:

Hugo to jak wczoraj walnął pięścią w stół to normalnie zapadła taka cisza i konsternacja, że nikt nie mógł z siebie wydusić ani słowa - bardzo dobrze, bo ktoś tu musi mieć autorytet i trzymać wszystko w ryzach :D (ale walnąłem wazelinkę :polew:)

no dokładnie... lizus :P

Opublikowano
:drunk::kox: o KUrd e
Opublikowano

Słuchajcie, nie bójcie się.

Przecież Hugo na wyjeździe-sam pisał :evil:

Spoko można sobie pofolgować :naughty:

A jak wróci, to rzucimy mu na pożacie ...

Opublikowano

A o tej porze to na całym forum ruch zamiera. Wszyscy chleją ile wlezie :drunk: :drunk: :drunk::D

Opublikowano

Matko kochana, napiszcie chociaż że żyjecie :)

Ja dzisiaj juz żyje i czuje sie świetnie :dance:

Jeszcze tylko choineczkę trzeba kupic i święta :)

choinka od kilku dni jest, prezenty dawno kupione, nawet hhacek już jest czyli...juz prawie święta....bo jeszcze ciasta się pieką :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.