Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam nadzieję że szybko pozbyła się akumulatorka :confused4:

Jeżeli szybko to zrobiła to pytanie jakie sa objamy...rozumiem że się wogóle nie włącza.... Trzeba rozkręcić i zobaczyć jak wygląda płyta głowna ...

Kawa była słodzona ??

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale się tu ,, różowo" zrobiło :)

ja coś nie bardzo :decayed:

Opublikowano

Boże.

Wy spać nie możecie?

Opublikowano

Boże.

Wy spać nie możecie?

a Ty to niby co - przez sen piszesz ?? :D

Opublikowano

no ja sie dzis też wybieram

aha jak byłem w zakopanem w sylwestra to ONIACZA wiedizłem ale nie zdązyłem mu pod koła wybiec :P

Opublikowano

Bylo kulka rzucic :P

Opublikowano

zanim sie ogranąłem i do tegosnieg sie nie lepił

:P

to juz pojechał :)

zebym miał do niego numer to bym na wódke z nim poszedł

Opublikowano

LukaszkuR zabiierz słońce vaga :) Bo musimy w końcu tą moją navi werezać żeby VIM się nie załączął :)

Dobrze słońce, zabiorę. Tylko dzisiaj mogę się trochę spóźnić.

Ale się tu ,, różowo" zrobiło :)

A Ty też masz status klubowicza ??? :tongue4:

aha jak byłem w zakopanem w sylwestra to ONIACZA wiedizłem ale nie zdązyłem mu pod koła wybiec :P

To na bank musiałeś widzieć także mnie - z tymże na pasażera :D

Opublikowano

teraz to juz po jabłkach :)

jakbym wiedział to bym dzwonił :)

Opublikowano

Siemka :hi:

Panowie mam prosbe w imieniu Angeli, która zalała laptopa kawą i nie działa jej klawiatura... Może znacie jakis serwis w którym mozna by wyczyscić a jesli bedzie trzeba to naprawic tego kompa? Dzieki w imieniu Angel ;)

Serwis lamptopów jest pod riwierą w podziemiach..tele 501206474.

Albo oddaj oniakowi..już do paru kompów się dobierał :D efekt..kończyło się to zakupem nowego :a4fan::thumbup:

Opublikowano

Albo oddaj oniakowi..już do paru kompów się dobierał :D efekt..kończyło się to zakupem nowego :a4fan::thumbup:

Tak, on pomaga w decyzji o zakupie nowego :polew:

A tak na poważnie, to trzeba go ostrożnie otworzyć i wyczyścić.

Rozbierałem już chyba z 5 laptopów po zalaniu i 4 udało się uratować więc szansa jest.

Opublikowano

wydaje mi sie za jako pracowałem na stanowisku serwisanta w duzej firmie :P

to powiem tak ze raczej klawiarut w laptopach sie nie naprawia :( jest to mozna powiedziec bez obsługowe

jak sie zaleje czy popsuje to trzeba raczej w 90 % wymienic na nowa

:(

niestety

ale jeszcze moze być tak ze jesli sie zalało klawiature i na czas szybko nie wyciagnłeo sie baterii :( to zwarcie po klawiaturze zazwyczaj idzie dalej i w 70 % płyta głowna tez jest szmelc :(

Opublikowano

Albo oddaj oniakowi..już do paru kompów się dobierał :D efekt..kończyło się to zakupem nowego :a4fan::thumbup:

Tak, on pomaga w decyzji o zakupie nowego :polew:

A tak na poważnie, to trzeba go ostrożnie otworzyć i wyczyścić.

Rozbierałem już chyba z 5 laptopów po zalaniu i 4 udało się uratować więc szansa jest.

no to powiem ze miałes fatra :)

duzo sie tego nawymieniałem bo w firmie non stop ktos zalewal kawą albo czymś :) zazwyczaj klawiatura było do wymiany

Opublikowano

No co ty jak narazie wszystkie naprawiłem bez problemów , jak sie klaw zalał to można czyścić ale jak sie dostało między płytki to pipa blada , klaw do wymiany.

Opublikowano

zanim sie ogranąłem i do tegosnieg sie nie lepił

:P

to juz pojechał :)

zebym miał do niego numer to bym na wódke z nim poszedł

Oniak to wódki nie lubi :decayed: powiem wiecej... brzydzi się i na jej widok :sick3::polew:
Opublikowano

Oniak to wódki nie lubi :decayed: powiem wiecej... brzydzi się i na jej widok :sick3::polew:

Jestem w stanie to potwierdzić. Wiesz ile czasu go namawiałem żeby się ze mną napił w górach :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oniak to wódki nie lubi :decayed: powiem wiecej... brzydzi się i na jej widok

ja go rozumiem ... nie cierpie i tyle

za to łycha jak najbardziej :drunk:

Opublikowano

odnośnie wódki nie będe komentowal :polew: nie zgadzam sie tylko z takim stawianiem sprawy :P

wodka jest dobra i już :naughty:

Opublikowano

wodka jest dobra i już :naughty:

Taaa na odleżyny :decayed:
Opublikowano

wodka jest dobra i już :naughty:

Taaa na odleżyny :decayed:

jest dobra w "dobrych" ilościach potem to sobie można właśnie tych odleżyn nabawić a nawet wiecej złapać parę sinców ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.