Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki wielkie za miłe przyjecie,spot był bardzo fajny,cieszę sie ze mogłem was poznać,pozdro Andrew. :thumbup:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak narazie to tylko dwoch znasz

Echm... Echm... :disgust:

:D

Sławek nie łam się akurat trafiłeś na leszczyków w materii :drunk:

Nooo... Poź, można by Sławka tego i owego nauczyć. On w górach już był, Ty masz pewne umiejętności we wspinaczce ;) ...

Opublikowano

jak narazie to tylko dwoch znasz

Echm... Echm... :disgust:

:D

Sławek nie łam się akurat trafiłeś na leszczyków w materii :drunk:

Nooo... Poź, można by Sławka tego i owego nauczyć. On w górach już był, Ty masz pewne umiejętności we wspinaczce ;) ...

na same szczyty Wiciu, same szczyty :D:polew:

Opublikowano

Panowie ile m/w jest m/km z Domaniewskiej na Połczyńską? Daleko od siebie są te ulice?

Opublikowano

Kawałek jest, ale dojazd w miarę prosty (głównymi ulicami - 11/12km).

Opublikowano

o ja pierd.......... co to jest ? Ostatni mohikanin IV RP ?????? :D :D :polew:

ps. szkoda mi jego kota :D [br]Dopisany: 09 Styczeń 2008, 07:56 _________________________________________________

Dzieki wielkie za miłe przyjecie,spot był bardzo fajny,cieszę sie ze mogłem was poznać,pozdro Andrew. :thumbup:

wpadaj częściej .. :drunk:

za tydzień niech ktoś "koze" przywiezie albo podpale ten śmietnik - zimno jak :rant:

Opublikowano

jak narazie to tylko dwoch znasz

Echm... Echm... :disgust:

Wiciu zapomnialam...trzech... :D.....kurde wylecial mi z glowy spot w Tanowie...... :notworthy:

Opublikowano
Opublikowano

ja wczoraj miałem urodziny i nie dałem rady prowadzić auta :drunk: zeby przyjechac na spocik.

Opublikowano

Flyer po poście z Gracjanem boję się otwierać Twoje linki :D

Opublikowano

Flyer po poście z Gracjanem boję się otwierać Twoje linki :D

święta prawda ;)

Opublikowano

Ja nie wiem co Wy chcecie od tego Gracjana...

Opublikowano

Gracjan dobry chłopak, :th: amator fotografii i naturyzmu, trzeba będzie go zaprosić na spota.

Opublikowano

Ja nie wiem co Wy chcecie od tego Gracjana...

tylko tyle żeby sie trzymał z daleka :>

Opublikowano

Za tydzien w weekend bedziesz przeciez w Wawie...... :wink4:

No racja, bede za tydzien w weekend ;)

a słyszałem o Sławku wiele dobrego :) Mocną ma głowe podobno ;)

Sławek nie łam się akurat trafiłeś na leszczyków w materii :drunk:

hehe wiem do czego pijesz Poziu :polew: To o czym slyszales to byl "wypadek przy pracy" ;) no ale trzeba tez przyznac ze Łukasz i Oniak okazali sie niezłymi zawodnikami w :drunk::polew:

jak narazie to tylko dwoch znasz

Echm... Echm... :disgust:

oj Angel Angel, o Tarnowie Ci sie zapomniało :tongue4:

Opublikowano

Gracjan dobry chłopak, :th: amator fotografii i naturyzmu, trzeba będzie go zaprosić na spota.

a co chcesz żeby Gracjan zrobił Ci sesje.... :mysli: fuj... :P

Opublikowano

Gracjan dobry chłopak, :th: amator fotografii i naturyzmu, trzeba będzie go zaprosić na spota.

Noooo...

Niech nie zapomni przyjechać z gołym tyłkiem.

Bo przy temperaturze w Forcie Wola niczym innym nie błyśnie ...

Opublikowano

Bo przy temperaturze w Forcie Wola niczym innym nie błyśnie ...

jak to nie....jajami :decayed:

Opublikowano

pinktx4sh0.jpg

z nowym rokiem zapodalem sobie nowe Taxi :)

Opublikowano

Cudo :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.