Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

boberek, ok. Tylko że ja moge albo jutro albo już w przyszłym tygodniu. Coś mi się też wydaje, że będziemy musieli kombinować rabat od 3 szt... :decayed:

Malik, mogłbyś podać link do jakiegoś ciekawego forum fotograficznego?

no to na przyszły ttydzien sie jakos umówimy poniedziałek albo wtorek :P

bo nie dam rady skombinowac kasy do jutra :)

bankomat mi na to nie pozwoli :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

boberek, ok. Tylko że ja moge albo jutro albo już w przyszłym tygodniu. Coś mi się też wydaje, że będziemy musieli kombinować rabat od 3 szt... :decayed:

Malik, mogłbyś podać link do jakiegoś ciekawego forum fotograficznego?

no to na przyszły ttydzien sie jakos umówimy poniedziałek albo wtorek :P

bo nie dam rady skombinowac kasy do jutra :)

bankomat mi na to nie pozwoli :)

Ok, najlepszy będzie chyba wtorek tak żeby później prosto na spota pojechać. Będziemy w kontakcie. :th:

Opublikowano

Tajna broń Policji - takie coś stoi na trasie LUBLIN-ZAMOŚĆ i robi fotki - w środku jest fotoradar i wystarczy otworzyć klapę z tyłu :polew:

2b6bc35a80cd7693m.jpg

Opublikowano

Tajna broń Policji - takie coś stoi na trasie LUBLIN-ZAMOŚĆ i robi fotki - w środku jest fotoradar i wystarczy otworzyć klapę z tyłu :polew:

2b6bc35a80cd7693m.jpg

No właśnie wystarczy otworzyć i wrzucić buteleczke z benzynką i szmatką :decayed: Lub kijaszkiem potraktować :kox:

Opublikowano

Adaś, nie wiedziałam, że wyemigrowałeś na Jamajkę :tongue4::polew:

Opublikowano

Pierwsza widziałam Malika autko na nowych felgach. Jest najpiękniejsze w mieście. :)

Opublikowano

Pierwsza widziałam Malika autko na nowych felgach. Jest najpiękniejsze w mieście. :)

Ciekawe stwierdzenie ... ciekawe :naughty:

Opublikowano

Czy ktoś z Was ma kalendarzyki klubowe na 2008?

Opublikowano

Pierwsza widziałam Malika autko na nowych felgach. Jest najpiękniejsze w mieście. :)

Ciekawe stwierdzenie ... ciekawe :naughty:

Cooo? Gul Ci skacze, że Twoje jeszcze nie dojechały? :polew:

Opublikowano

Pierwsza widziałam Malika autko na nowych felgach. Jest najpiękniejsze w mieście. :)

Ciekawe stwierdzenie ... ciekawe :naughty:

Cooo? Gul Ci skacze, że Twoje jeszcze nie dojechały? :polew:

Nie nie :tongue4:

Gul mu skacze bo Kaśka zachwyca się tobą a nie nim :kox::polew:

Opublikowano

Czy ktoś z Was ma kalendarzyki klubowe na 2008?

ja mam..... :naughty:

Opublikowano

Czy ktoś z Was ma kalendarzyki klubowe na 2008?

tomek gratuluje klubowicza :th:

Opublikowano

Cooo? Gul Ci skacze, że Twoje jeszcze nie dojechały? :polew:

Chcesz mnie wkurzyć ? :kwasny:

Gul mu skacze bo Kaśka zachwyca się tobą a nie nim :kox::polew:

Akurat na tym, żeby ktoś się mną zachwycał to mi zdecydowanie nie zależy :fool::naughty:

Opublikowano

Malik weź jakas mała fote :) bys pokazał ;)

Opublikowano

Malik weź jakas mała fote :) bys pokazał ;)

Malik przestał uznawać logo AUDI i używa teraz takie :polew:

bba0cd97d503eb04m.jpg

A tu szybka fotka nowych fel:

292a7c2a05979ae9m.jpg

Opublikowano

Nasze auto ma piękną linie, taka delikatną, opływową... a te fele im większe tym bardziej szpecą...ostre krawędzie felg tną jak brzytwa wygląd całego auta. Jestem na nie :thumbdown:

Opublikowano

moim zdanie wygląda tak jak powinno :) jest w sam raz :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.