Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

... spot muszę sobie odpuścić, żona auto zabrała ;(

Do takich sytuacji się nie dopuszcza!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

... spot muszę sobie odpuścić, żona auto zabrała ;(

Do takich sytuacji się nie dopuszcza!

:kox:

Opublikowano

... spot muszę sobie odpuścić, żona auto zabrała ;(

Do takich sytuacji się nie dopuszcza!

:kox:

He he

Muszę ja jakoś udobruchać, bo ciągle zła, że tyle pieniędzy na samochód poszło. Jak sobie pojeździ to może jej przejdzie .... ;)

Opublikowano

Wylec na katowicka, zaslon twarz oslonka, pyknij pare fotek, a na komende zaprowadz zone... problem z glowy :kox:

Opublikowano

Wylec na katowicka, zaslon twarz oslonka, pyknij pare fotek, a na komende zaprowadz zone... problem z glowy :kox:

Ty to masz pomysły :polew: :polew:

Opublikowano

Wylec na katowicka, zaslon twarz oslonka, pyknij pare fotek, a na komende zaprowadz zone... problem z glowy :kox:

Ty to masz pomysły :polew: :polew:

normalna praktyka :wink4:

Opublikowano

Moja nawet nie chce wsiadać za stery :decayed:

Opublikowano

Moja nawet nie chce wsiadać za stery :decayed:

Bardzo dobry odruch :polew:

Opublikowano

Moja nawet nie chce wsiadać za stery :decayed:

Bardzo dobry odruch :polew:

Czy ja wiem ... zmiennika nie mam :thumbdown: wrazie :decayed::drunk:

Opublikowano

Moja nawet nie chce wsiadać za stery :decayed:

Bardzo dobry odruch :polew:

Czy ja wiem ... zmiennika nie mam :thumbdown: wrazie :decayed::drunk:

dokładnie - to jest minus :wink4:

Opublikowano

Muszę ja jakoś udobruchać, bo ciągle zła, że tyle pieniędzy na samochód poszło. Jak sobie pojeździ to może jej przejdzie .... ;)

chyba, że fele przeprofiluje

Opublikowano

Panowie, ale tu trzeba płakac a nie się śmiać. Weźcie zmobilizujcie te Wasze Panie, pomóżcie im trochę i przede wszystkim zachęćcie, bo to straszne co piszecie. Jak teraz można funkcjonowac bez samochodu :mysli:

Ależ Aneczko, przecież z tego co wiem to swojego nie dajesz nikomu :tongue4:

P.S. Ciekawą pozycję znalazłem dla Was, Kobiet, będąc dzisiaj w Empiku (to nie dla Ciebie Skarbie, bo to jest dla początkujących :polew: :polew: :polew:):

Jak_bedac_kobieta.jpg

Opublikowano

Panowie, ale tu trzeba płakac a nie się śmiać. Weźcie zmobilizujcie te Wasze Panie, pomóżcie im trochę i przede wszystkim zachęćcie, bo to straszne co piszecie. Jak teraz można funkcjonowac bez samochodu :mysli:

Ależ Aneczko, przecież z tego co wiem to swojego nie dajesz nikomu :tongue4:

P.S. Ciekawą pozycję znalazłem dla Was, Kobiet, będąc dzisiaj w Empiku (to nie dla Ciebie Skarbie, bo to jest dla początkujących :polew: :polew: :polew:):

Jak_bedac_kobieta.jpg

:kox:

Opublikowano

Weźcie zmobilizujcie te Wasze Panie, pomóżcie im trochę i przede wszystkim zachęćcie, bo to straszne co piszecie.

Przyjdzie taki czas ..narazie to słysze " innym razem " :decayed:

Zaraziła sie Hondą Shadow ' 50 :naughty:

Jak teraz można funkcjonowac bez samochodu :mysli

Można :mysli:

Opublikowano

Oj Łukaszku, ja wolę inną literaturę :polew: :polew: :polew:

Niegrzeczna dziewczynka :evil:

Oj Aneczko, to, że jesteś niegrzeczną dziewczynką wiem od dawna - zgoda, ale nie wiedziałem, że czytasz takie lektury.

Ja to się zgadzam z tym tytułem :polew::

342952_o.jpg

I polecam, specjalnie dla Ciebie Kotku, taką lekturę:

6873a860efdea44ac79b546293b8a7e0.jpg

Opublikowano

LukaszkuR REWELACJA , dawaj namiary na księgarnię, zwłaszcza pozycja nr 2 mnie interesuje :naughty:

Spoko, mogę kupić Tobie w prezencie :tongue4:

Dodatkowo polecam książkę raczej z kategorii Science Fiction (bo to książka z kosmosu):

83-88459-35-X.jpg

bo przecież są:

wstrek.jpg

i najlepiej więc:

978-83-7414-056-0.jpg

Opublikowano

cos na temat tych ksiązek ;P

Kiedy facet jest wart 5 zł

Gdy w Makro pcha wózek na zakupy.

Czemu nie ma kawałów o facetach

Bo to nie ładnie jest śmiać się ze stworzeń "inteligentnych inaczej".

Jaka jest różnica pomiędzy mężczyzną a E.T.

E.T. dzwonił do domu...

Jak należy rozumieć zachowanie mężczyzny,który każe ci przestać odkurzać i trochę odpocząć

Prawdopodobnie przez odkurzacz nie słyszy telewizora.

Dlaczego faceci tak lubią kawały o blondynkach

Bo mogą je zrozumieć...

Jak sprawić,żeby mężczyzna był szczęśliwy w sypialni

Przenieść tam telewizor.

Po czym poznać,że facet ma orgazm

Przewraca się i zaczyna chrapać.

Jaka jest różnica między mężczyzną a lekarzem

-Lekarz jest uprzejmy,gdy prosi,żebyś się rozebrała,

-Lekarz słucha,gdy narzekasz,

-Lekarz myje ręce zanim cię dotknie.

Co to oznacza,gdy jesteś w domu,a facet okazuje ci nagle zainteresowanie i sympatię

Pomyliłaś domy...

Co ma wspólnego mężczyzna w łóżku i jedzenie z mikrofalówki

30 sekund i gotowe...

Opublikowano

Hey

W którym miejscu w Promenadzie bedzie dzis Spocik ? W którym miejscu mam szukać ?

Opublikowano

3 piętro parkingu :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.