Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pobierał go ten Jaszczomb? :decayed:

Bał się :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

skąd wy bierzecie taki staff ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Teraz to się robi tak:

:polew: :polew: :polew: :polew: ma chłopak podejście do kobiet :decayed:

Opublikowano

adaho, jak tam nowa klubowiczka? :naughty:

Opublikowano

Poziek bo z Babą jest jak ze starymi drzwiami :decayed:jak nie p...sz to się nie zamknie.... :decayed: i tylko mi tu bez męskich szowinistycznych świń proszę bo ja tylko przytoczyłem staropolskie przysłowie... :polew: co do majówki to działo się oj działo :decayed:lakerky już wyprane ale dalej dają rybą z beczki ... :polew:

Opublikowano
lakerky już wyprane ale dalej dają rybą z beczki

bo tak to jest jak sie słucha krawaciarzy do której beczki włazic :polew:

Opublikowano

następnym razem warszawskim krawatom mówimy stanowcze NIE :polew:

Opublikowano

Poziek bo z Babą jest jak ze starymi drzwiami :decayed:jak nie p...sz to się nie zamknie.... :decayed: i tylko mi tu bez męskich szowinistycznych świń proszę bo ja tylko przytoczyłem staropolskie przysłowie... :polew: co do majówki to działo się oj działo :decayed:lakerky już wyprane ale dalej dają rybą z beczki ... :polew:

się rolnik z pomorza rozbrykał :decayed:

Opublikowano

Panie i to jak :wink4::polew:

Opublikowano

Poziek miałeś wpaść na piwo ... i co? :przebiegly:

Opublikowano

adaho[/b], jak tam nowa klubowiczka?

dzięki - wspaniała ...ale dzisiaj dała trochę czadu w nocy więc z lekka nie wyspany jestem :tonguemad:

Opublikowano

Witam

Czy ktoś juz rzucił pomysł na wtorkowy spocik??

Może tak w odległej krainie na "tarchominie"??

Pozdrawiam

Opublikowano

jak nie p...sz to się nie zamknie.... [/size]:decayed

Witam

Czy ktoś juz rzucił pomysł na wtorkowy spocik??

Może tak w odległej krainie na "tarchominie"??

Pozdrawiam

Kolego , ale miejsce spota masz napisane w temacie :decayed::th:

Ja tez z Tarchomina :wink4:

Opublikowano

Poziek miałeś wpaść na piwo ... i co? :przebiegly:

Nie było jak i nie było kiedy :gwizdanie:

Opublikowano

Mógłby ktoś porzyczyć photoshopa lub jakąś prywatną wersję archiwalną owego programu ? :wink4:

Pilnie potrzebuje :notworthy:

Opublikowano

:decayed:

Dzień dobry, chcąc skopiować film na dyskietkę gdy dam kopiuj

pojawia mi się komunikat, że na dysku A nie ma wystarczająco

miejsca. Potem daję "skopiuj skrót" i wtedy mi się film mieści na

dyskietce. Problem jednak powstaje gdy chcąc go uruchomić na innym

komputerze dlatego, że pojawia mi się komunikat "skrót nie został

znaleziony", równocześnie na moim komputerze ten film normalnie

uruchamiam. Co z tym mogę zrobić?

Droga użytkowniczko, do swojej torebki nie zmieści Pani swojego

futra. Karteczka z informacją, że futro ma Pani w szafie, do torebki

sie jednak zmieści. Tak więc dopóki jest Pani w domu a przeczyta

Pani karteczkę z torebki, że futro jest w szafie, bez problemu je

Pani tam znajdzie. Gorzej gdy, będąc u przyjaciółki wyciągnie Pani

karteczkę z torebki i przeczyta, że w szafie ma Pani futro. W szafie

u przyjaciółki może Pani długo szukać, ale tego futra tam Pani na

pewno nie znajdzie.

P.S.

Jeszcze podpowiedź dla Pani:

torebka=dyskietka

futro=film

karteczka=skrót

szafa=komputer

mól w szafie=wirus komputerowy

sąsiad w szafie=hacker

Opublikowano

:decayed:

Dzień dobry, chcąc skopiować film na dyskietkę gdy dam kopiuj

pojawia mi się komunikat, że na dysku A nie ma wystarczająco

miejsca. Potem daję "skopiuj skrót" i wtedy mi się film mieści na

dyskietce. Problem jednak powstaje gdy chcąc go uruchomić na innym

komputerze dlatego, że pojawia mi się komunikat "skrót nie został

znaleziony", równocześnie na moim komputerze ten film normalnie

uruchamiam. Co z tym mogę zrobić?

Droga użytkowniczko, do swojej torebki nie zmieści Pani swojego

futra. Karteczka z informacją, że futro ma Pani w szafie, do torebki

sie jednak zmieści. Tak więc dopóki jest Pani w domu a przeczyta

Pani karteczkę z torebki, że futro jest w szafie, bez problemu je

Pani tam znajdzie. Gorzej gdy, będąc u przyjaciółki wyciągnie Pani

karteczkę z torebki i przeczyta, że w szafie ma Pani futro. W szafie

u przyjaciółki może Pani długo szukać, ale tego futra tam Pani na

pewno nie znajdzie.

P.S.

Jeszcze podpowiedź dla Pani:

torebka=dyskietka

futro=film

karteczka=skrót

szafa=komputer

mól w szafie=wirus komputerowy

sąsiad w szafie=hacker

:kox: :kox:

Opublikowano

i to jakie ..... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.