Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nooooo kurczaczki pieczone ja jestem świeżyzna :> na ślizganie to chyba się osobiście nie będe

pisał bo moja A4 ma swoje lata,dopiero co ją mam i boję się żeby nie zasłabła :mysli: ale z miłą

hęcią poznam was i popatrzę na ślizgi, jakby coś to dorze by było w weekend.

Menge. [email protected]

Kolega to przeczyatał tylko pierwszego posta :tongue4:

W temacie masz napisane miejsce i termin spotkań :th:

masz rację brachu póżniej się skumałem :gwizdanie: jak będę czasowy to przejżę :cool:

w końcu kiedyś musi być ten pierwszy raz :polew:[br]Dopisany: 03 Maj 2008, 14:35 _________________________________________________

nooooo kurczaczki pieczone ja jestem świeżyzna :> na ślizganie to chyba się osobiście nie będe

pisał bo moja A4 ma swoje lata,dopiero co ją mam i boję się żeby nie zasłabła :mysli: ale z miłą

hęcią poznam was i popatrzę na ślizgi, jakby coś to dorze by było w weekend.

Menge. [email protected]

Kolega to przeczyatał tylko pierwszego posta :tongue4:

W temacie masz napisane miejsce i termin spotkań :th:

resztę sobie wydrukował i oprawił :naughty: będzie czytał jak powieść :polew::kox:

zaraz powieść :thumbdown: raczej telenowelkę :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Raggaman gratki kolorku :th:

Opublikowano

Raggaman gratki kolorku :th:

Dzięki :) :th:

Panowie/Panie .... wracajta z tego długiego łikendu bo nudy :thumbdown::tongue4:

Opublikowano

Jak tam menelstwo już z północy wróciło?? :decayed:

Opublikowano

Chyba stoją w korasie... :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Chyba stoją w korasie... :gwizdanie: :naughty:

Ciekawe któremu się pażdzioch w korku zagotuje ..... :polew:

Opublikowano

W czwartek około południa baaaardzo dużo traktorów stało w Łomiankach w korku z podniesieonymi maskami :polew:

Opublikowano

Chyba stoją w korasie... :gwizdanie: :naughty:

Gadałem niedawno z LukszemR to właśnie wszedł do domu :th:

Opublikowano

nie no ekipa 3 szybkich A4 wrocila 16:30 nawet Zółw dawał rade :decayed:

a Łukaszr ma nowa ksywke discopolo :polew:

Opublikowano

nie no ekipa 3 szybkich A4 wrocila 16:30 nawet Zółw dawał rade :decayed:

a Łukaszr ma nowa ksywke discopolo :polew:

A ja słyszałem, że kaskader :decayed: I ta sama ksywka dla Alvaro :decayed:

AAAaaa i oniaczek też nowa ksywka... "z dyńki" :kox::naughty:

Opublikowano
kaskader

Kaskader to tez :polew:

AAAaaa i oniaczek też nowa ksywka... "z dyńki"

ale na samego beckhama sie porywał :shocked:

Działo sie :kox:

Opublikowano

Nawet ja po drodze spotkalem ten konwoj :tongue4:

Opublikowano

Eeee no był kox , sie wypiło nie mało hyhy , szkoda tylko że pogoda w ostatnie 2 dni była średnia .

Opublikowano

Eeee no był kox , sie wypiło nie mało hyhy , szkoda tylko że pogoda w ostatnie 2 dni była średnia .

Mister "dyńka" się odezwał :polew: :polew: :polew:

Kurde, że ja nie miałem wtedy przy sobie telefonu komórkowego i nie nagrałem tego.

Dostałbym chyba za to oskara :polew:

Opublikowano

z majówki

- pogoda :thumbdown:

ale

towarzycho :kox:

akcje :kox:

balety :kox:

Opublikowano
Dostałbym chyba za to oskara

Oj myśle że lepszym filmem byłby twój lot na banie z kutra , hahahah , jeszcze do tego kolege pociągnąłeś żeby tylko z ciebie sie cała plaża nie śmiała , :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oj myśle że lepszym filmem byłby twój lot na banie z kutra , hahahah , jeszcze do tego kolege pociągnąłeś żeby tylko z ciebie sie cała plaża nie śmiała , :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ojej, może już nie wspominajmy tego, bo dla mnie i Alvaro nie do końca było to ciekawe przeżycie :polew:

P.S.

Chyba nikt się nie obrazi jak przedstawię przebieg wydarzeń:

Chwila przez lotem z kutra:

przedup.jpg

Chwila zaraz po locie z kutra:

up.jpg

poup.jpg

Opublikowano

hehe huk był niezły jak spadliście...az mewy odfruneły z plazy :>

z ciekawostek majówkowych..

oniak na pierwszym ognisku miał spotkanie trzeciego stopnia z.... jaszczembiem chyba :decayed:

Opublikowano

Fotostory za***iste :polew: :polew: :polew:

Dawać mi to do Bravo Girl :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pobierał go ten Jaszczomb? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.