Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ragga gratuluje awansu , sie sypia te nominacje w ostatnim tygodniu ze hoho

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ragga gratuluje awansu , sie sypia te nominacje w ostatnim tygodniu ze hoho

Dzięki :th:

Opublikowano

to widzę chłopcy żeście się duuuuuużo najedli :polew:

Opublikowano

Nooo, właśnie, właśnie Ragga!

:th:

Opublikowano

Mnie to nazrywali trawy spod śmietnika jak jakiemuś zającu.. zającowi.. A jak se chciałem nalać sosu to Adrian mnie opieprzył. Do tej pory tego nie rozumiem... :mysli:

:decayed:

Opublikowano

to widzę chłopcy żeście się duuuuuużo najedli :polew:

Oczami ... smakiem kelnerki :decayed:

Mnie to nazrywali trawy spod śmietnika jak jakiemuś zającu.. zającowi..

:decayed:

:polew:

A jak se chciałem nalać sosu to Adrian mnie opieprzył. Do tej pory tego nie rozumiem... :mysli

No żebyś poczuł prawdziwy smak pizzy .. a nie tak barbarzyńsko sosem trawe potraktować :naughty:

Ale na minus to było to , że szambo wylało :polew:

Opublikowano

Ale na minus to było to , że szambo wylało :polew:

Sos, którego Adrian zabraniał mi polewać zabił cały smak i niestety nic nie czułem... Poza tym nie ma to jak świeży mleczyk.

Opublikowano

Wieśniaków zabrać do wykwintnej restauracji, to od razu im się ruccola myli ze szczawiem na polu rosnącym, :polew:

a ty Tomaszust myślisz ze sałatą to się króliki tylko karmi? :polew: ,

Ragga - tylko dlatego że zostałeś różowym to nie będę się wypowiadać na temat twojego zabicia najlepszego smaku barbarzyńskim sosem... gratki za klubowicza

I jeżeli se wzięliście po pół pizzy na łebka, to tylko połowę smaków dostaliście i pewnie kucharz też swoje dorzucił, a Tomaszowi na pewno kelnerka splunęła za tę zieleninę.

całe szczęście że byli też ludzie kulturalni i potrafili delektować się dobrą kuchnią

Moja sałatka z owoców morza była całkiem dobra i mogę polecić jak by ktoś chciał!

http://www.solipieprz.com/menu.html

Opublikowano

O maaasz, to mi troche fochem zalatuje... :mysli:

Opublikowano

żaden foch :> , tylko po następnym spocie pojedziemy najwyżej do mcdonalda :polew:

Opublikowano

No pewnie, z nami to tylko na Wieśmaka można jechać. :decayed:

Opublikowano

Pizza była rewelka - Następnym razem zaatakuje jakąś sałatkę :tongue4:

Opublikowano

O maaasz, to mi troche fochem zalatuje... :mysli:

Foch z przytupem i półobrotem :naughty:

żaden foch :> , tylko po następnym spocie pojedziemy najwyżej do mcdonalda :polew:

Albo do pizzeri gdzie dostaniemy porzadnego placka z duzą ilościa wszystkiego :naughty:

No pewnie, z nami to tylko na Wieśmaka można jechać. :decayed:

Ja to bym jeszcze z raz w kulture pojechał :bag::wink4:

A tak na serio to szamka nie była zła... następnym razem trzeba bedzie coś innego stestować :th:

Pizza była rewelka - Następnym razem zaatakuje jakąś sałatkę :tongue4:

Tą z mackami :naughty:

Opublikowano

bo wy głodni chyba nie byliście :tongue4: my (ja, Tosik, Angee i Slaweq) byliśmy w Arkadi lokalu nie pamiętam i nikt nie narzekał :naughty:

Opublikowano

nooooo kurczaczki pieczone ja jestem świeżyzna :> na ślizganie to chyba się osobiście nie będe

pisał bo moja A4 ma swoje lata,dopiero co ją mam i boję się żeby nie zasłabła :mysli: ale z miłą

hęcią poznam was i popatrzę na ślizgi, jakby coś to dorze by było w weekend.

Menge. [email protected]

Opublikowano

nooooo kurczaczki pieczone ja jestem świeżyzna :> na ślizganie to chyba się osobiście nie będe

pisał bo moja A4 ma swoje lata,dopiero co ją mam i boję się żeby nie zasłabła :mysli: ale z miłą

hęcią poznam was i popatrzę na ślizgi, jakby coś to dorze by było w weekend.

Menge. [email protected]

Kolega to przeczyatał tylko pierwszego posta :tongue4:

W temacie masz napisane miejsce i termin spotkań :th:

Opublikowano

nooooo kurczaczki pieczone ja jestem świeżyzna :> na ślizganie to chyba się osobiście nie będe

pisał bo moja A4 ma swoje lata,dopiero co ją mam i boję się żeby nie zasłabła :mysli: ale z miłą

hęcią poznam was i popatrzę na ślizgi, jakby coś to dorze by było w weekend.

Menge. [email protected]

Kolega to przeczyatał tylko pierwszego posta :tongue4:

W temacie masz napisane miejsce i termin spotkań :th:

resztę sobie wydrukował i oprawił :naughty: będzie czytał jak powieść :polew::kox:

Opublikowano

Hmm, ja nadal nie wiem o jakie ślizganie chodzi.. :mysli:

:decayed:

Opublikowano

Hmm, ja nadal nie wiem o jakie ślizganie chodzi.. :mysli:

:decayed:

przeczytaj stronę pierwszą :rtfm: a się dowiesz :tongue4: :gwizdanie:

Opublikowano

Faktycznie, przeczytałem tylko pierwszego posta...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.