Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odpowiedz sobie sam :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Odpowiedz sobie sam :gwizdanie: :gwizdanie:

Widzę, że boisz się napisać, to sam sobie odpowiem - nie pojawiasz się, bo jest spęd.

Tylko zastanawiam się, czemu pojawiałeś się wcześniej - wtedy spęd był fajny ???

Opublikowano

Odpowiedz sobie sam :gwizdanie: :gwizdanie:

Widzę, że boisz się napisać, to sam sobie odpowiem - nie pojawiasz się, bo jest spęd.

Tylko zastanawiam się, czemu pojawiałeś się wcześniej - wtedy spęd był fajny ???

To już jest Twoje zdanie.................

Opublikowano

To już jest Twoje zdanie.................

W końcu muszę sobie jakieś wyrobić skoro nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie.

Opublikowano

To już jest Twoje zdanie.................

W końcu muszę sobie jakieś wyrobić skoro nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie.

Wyrabiasz taie jakie chcesz :polew: :polew:

Opublikowano

Wyrabiasz taie jakie chcesz :polew: :polew:

Hornecik, ja już mam wyrobione odpowiednie od dawna :naughty:

Dobrze, że nie znasz zdania innych ...

Opublikowano

Wyrabiasz taie jakie chcesz :polew: :polew:

Hornecik, ja już mam wyrobione odpowiednie od dawna :naughty:

Dobrze, że nie znasz zdania innych ...

Interesuje mnie to co zeszłoroczny snieg :decayed:

Opublikowano

ale wy się krawaty tu napinacie... normalnie jak walki kogutów :polew:

Opublikowano

ale wy się krawaty tu napinacie... normalnie jak walki kogutów :polew:

Alv od kogutów to daleko :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Proponuję podać 4 opcje odpowiedzi, jak w milionerach. Może wtedy będzie łatwiej... :decayed:

Opublikowano

A ja chcialem sie pochwalic niniejszym, ze zamontowalismy z LukaszemR dzisiaj interface Bluetooth w moim pazdzierzu. Kupa roboty ale jak to sie mowi mamy juz fach w ręku :th:

Opublikowano

hornet

Alv od kogutów to daleko

no dobra to w takim razie uciekające kurczaki :polew:

aV1MqaLJ.jpg

:polew: :polew:

Opublikowano

A ja chcialem sie pochwalic niniejszym, ze zamontowalismy z LukaszemR dzisiaj interface Bluetooth w moim pazdzierzu. Kupa roboty ale jak to sie mowi mamy juz fach w ręku :th:

Tak rezacie..i rezacie......moze bycie mi plastiki na drzwi zamontowali..... :decayed:

Bo tak woze je w bagazniku i nie ma sie kto za nie zabrac..... :polew: :laghing2:

Opublikowano

mi plastiki na drzwi zamontowali

No to się pofatyguj w końcu na spota moja droga. Bo już Cie nie widziałem prawie tak dawno jak horneta :tongue4:

Opublikowano

No to się pofatyguj w końcu na spota moja droga. Bo już Cie nie widziałem prawie tak dawno jak horneta :tongue4:

a wcale ze...... nie ......dwa razy mnie bylo :tongue4:

dwumas mi sie rozlecial....i az wstyd przyjezdzac tak skrzeczacym autem.... :( mialam sie nie przyznawac ale juz za pozno :laghing2:

Opublikowano

i az wstyd przyjezdzac tak skrzeczacym autem

Przyjedz jako pierwsza, odjedz jako ostatnia. Nikt nie uslyszy jak "skrzeczy" auto :)

Opublikowano

Przyjedz jako pierwsza, odjedz jako ostatnia. Nikt nie uslyszy jak "skrzeczy" auto :)

nie no...na nastepny to juz mam nadzieje,ze bedzie zrobiony...dwumas idzie do reklamacji.... :naughty::)

Opublikowano

To już jest Twoje zdanie.................

W końcu muszę sobie jakieś wyrobić skoro nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie.

Lukasz nie podejrzewałem cie o nie wychwycenie takiej prostej podprogówki :cool:

Horniemu chodzi tylko i wyłącznie o "spęd czarownic" :decayed: Co ani ciebie ani nikogo z klubu nie obraża :gwizdanie:

Myślę, że główna zagadka została rozwiązana i możemy zakończyć ten śmieszny temat :naughty:

Opublikowano

Będziecie się bić? :decayed:

Opublikowano

Będziecie się bić? :decayed:

To krakowski cfaniaczek :decayed: W wawie nasze problemiki rozwiązujemy w inny sposób niż w kraku :)

Rozmową :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.