Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A tak BTW - jestem zachwycony dopiero co skończoną dyskusją :D

Czyżby niektórzy na własnym tyłku życia się uczyli wyraźnie doroślejąc :polew: :polew: :polew:

Aaaaaaż mnie korci, żeby zacząć zbierać zapisy na jakieś praktyki :tongue4::naughty::polew:

Czy to komplement ? :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A tak BTW - jestem zachwycony dopiero co skończoną dyskusją :D

Czyżby niektórzy na własnym tyłku życia się uczyli wyraźnie doroślejąc :polew: :polew: :polew:

Aaaaaaż mnie korci, żeby zacząć zbierać zapisy na jakieś praktyki :tongue4::naughty::polew:

Czy to komplement ? :naughty:

Lubię nie wprost :naughty: więc powiemCi tak:

To trochę jak wcześniejsza wymiana poglądów Horniego z LukaszemR.

Jeden i drugi myślał, że ma rację, a mówili o dwóch różnych rzeczach :decayed:

Sugestia, że ktoś dorośleje niestety nie jest komplementem - dorośli to misie moje kochane.

A co do reszty-aluzja była na zbyt wysokim poziomie zawoalowania, bo to temat na ewentualną rozmowę po dużej wódce :polew:

Opublikowano

A co do reszty-aluzja była na zbyt wysokim poziomie zawoalowania, bo to temat na ewentualną rozmowę po dużej wódce :polew:

Jak cie J. puści samego to zrobimy gryyla u mnie i popitolimy nawet przy wódce :naughty::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ale sie porobiło - prawie jak wykłady z filozofii :mysli:

Opublikowano

ale sie porobiło - prawie jak wykłady z filozofii :mysli:

Nie znałeś Wicia od tej strony ? :decayed:

Opublikowano

A co do reszty-aluzja była na zbyt wysokim poziomie zawoalowania, bo to temat na ewentualną rozmowę po dużej wódce :polew:

Jak cie J. puści samego to zrobimy gryyla u mnie i popitolimy nawet przy wódce :naughty::tongue4: :tongue4: :tongue4:

NIe piję w dużych ilościach przed przeprowadzką :decayed: - daj mi czas do kńca miesiąca :D

ale sie porobiło - prawie jak wykłady z filozofii :mysli:

Nie znałeś Wicia od tej strony ? :decayed:

Nooo, pleban ostatnio mocno zarobiony i nie ma czasu na pisanie kazań :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

NIe piję w dużych ilościach przed przeprowadzką :decayed: - daj mi czas do kńca miesiąca :D

Ale luz plebanie, przecież ty nigdy nie pijesz w duzych ilościach :polew::tongue4:

Opublikowano

NIe piję w dużych ilościach przed przeprowadzką :decayed: - daj mi czas do kńca miesiąca :D

Ale luz plebanie, przecież ty nigdy nie pijesz w duzych ilościach :polew::tongue4:

Źle się wyraziłem. Do czasu przeprowadzki nie planuję komponowania się mojej twarzy ze ścianami :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

NIe piję w dużych ilościach przed przeprowadzką :decayed: - daj mi czas do kńca miesiąca :D

Ale luz plebanie, przecież ty nigdy nie pijesz w duzych ilościach :polew::tongue4:

Źle się wyraziłem. Do czasu przeprowadzki nie planuję komponowania się mojej twarzy ze ścianami :polew: :polew: :polew:

To ja się źle wyraziłem...przyjedź...pić nie musisz...dużo...kieliszeczek...ja cie zmuszał nie będę... :tongue4:

Opublikowano

No pięknie żeście zapodali kochani, umierłem. :>

Wiciu jak dobrze znowu Cię czytać :tongue4:

Gorniet co takie wkurwionko Cię wzięło?? o so fokule chosi??[br]Dopisany: 08 Maj 2008, 16:30 _________________________________________________

NIe piję w dużych ilościach przed przeprowadzką :decayed: - daj mi czas do kńca miesiąca :D

Ale luz plebanie, przecież ty nigdy nie pijesz w duzych ilościach :polew::tongue4:

Źle się wyraziłem. Do czasu przeprowadzki nie planuję komponowania się mojej twarzy ze ścianami :polew: :polew: :polew:

To ja się źle wyraziłem...przyjedź...pić nie musisz...dużo...kieliszeczek...ja cie zmuszał nie będę... :tongue4:

Tyż bede :tongue4:
Opublikowano

Jakbyście nie mieli planów na najbliższą niedzielę to polecam Maraton rowerowy Mazowii w Warszawie. Zapraszam do startu albo kibicowania :th:

http://www.mazoviamtb.pl/index.php?stat=99

Start maratonu godzina 11:10 rano ze stadionu Ośrodka Szkolenia Sportowego Wojskowej Akademii Technicznej, ul. Kartezjusza 1 na Warszawskim Bemowie

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=O%B6rodek+Szkolenia+Sportowego+Wojskowej+Akademii+technicznej&loc=Warszawa%2C+ul.+Kartezjusza+1&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=77&y=8

Startuję ja + reszta mojej drużyny "Motorower".

http://www.cyklopedia.mazoviamtb.pl/profil.php?idzawodnika=2453

Boberek też coś przebąkiwał ale wydaje mi się, że wymięknie :tongue4:

http://www.cyklopedia.mazoviamtb.pl/profil.php?idzawodnika=547

Opublikowano

Sorry nie dałem rady :D

" Miękkie Dętki" :th:

Opublikowano

Adrian , podepniesz mi adelajde we wtorek pod kompa ??? jutro odstawiam auto do gościa który rozpruje środek i sprawdzi wszystkie kable. Obiecał ze naprawi :decayed:

Opublikowano

Adrian , podepniesz mi adelajde we wtorek pod kompa ??? jutro odstawiam auto do gościa który rozpruje środek i sprawdzi wszystkie kable. Obiecał ze naprawi :decayed:

Nie ma problemu, coś pokombinujemy, może zrobimy mu lekki tuning :polew:

Opublikowano

Adrian , podepniesz mi adelajde we wtorek pod kompa ??? jutro odstawiam auto do gościa który rozpruje środek i sprawdzi wszystkie kable. Obiecał ze naprawi :decayed:

Nie ma problemu, coś pokombinujemy, może zrobimy mu lekki tuning :polew:

moze ze 30 koni bys mi dorzucił , co ????

Opublikowano

Ale kupiłem kox alkomat , nareszcie jakiś precyzyjny :D Polecam sklep na połczyńskiej 112b , alkomatów ze 100 do wyboru . Jutro pierwsze testy , zostanie wyłoniony zwycięzca konkursu i są przewidziane nagrody rzeczowe hyhyhy

Opublikowano

ja to sie tak nie bawie dlaczego nagroda jest tylko dla tych pijacych :decayed:

Opublikowano

Adrian , podepniesz mi adelajde we wtorek pod kompa ??? jutro odstawiam auto do gościa który rozpruje środek i sprawdzi wszystkie kable. Obiecał ze naprawi :decayed:

Nie ma problemu, coś pokombinujemy, może zrobimy mu lekki tuning :polew:

moze ze 30 koni bys mi dorzucił , co ????

Na to jest tylko jedna rada. Musisz zrobić tak jak ja - poodkręcać wszystkie palniki w kuchence...

Opublikowano

Ale kupiłem kox alkomat , nareszcie jakiś precyzyjny :D Polecam sklep na połczyńskiej 112b , alkomatów ze 100 do wyboru . Jutro pierwsze testy , zostanie wyłoniony zwycięzca konkursu i są przewidziane nagrody rzeczowe hyhyhy

To czekamy na wyniki :gwizdanie:

Opublikowano

Adrian , podepniesz mi adelajde we wtorek pod kompa ??? jutro odstawiam auto do gościa który rozpruje środek i sprawdzi wszystkie kable. Obiecał ze naprawi :decayed:

Nie ma problemu, coś pokombinujemy, może zrobimy mu lekki tuning :polew:

moze ze 30 koni bys mi dorzucił , co ????

Na to jest tylko jedna rada. Musisz zrobić tak jak ja - poodkręcać wszystkie palniki w kuchence...

właśnie miałem pisać :tongue4::polew:

wymień dyszę w kuchence na większe albo rozpal też w piekarniku :tongue4:[br]Dopisany: 08 Maj 2008, 20:27 _________________________________________________

Ale kupiłem kox alkomat , nareszcie jakiś precyzyjny :D Polecam sklep na połczyńskiej 112b , alkomatów ze 100 do wyboru . Jutro pierwsze testy , zostanie wyłoniony zwycięzca konkursu i są przewidziane nagrody rzeczowe hyhyhy

taki wyskalowany do 12 promili :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.