Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

No i wracając se spota se zarobiłem 200 zł :wallbash:

A mogłeś za tą kase postwić nam kolecje u wujka Makdonalda :decayed:

jak on sam chodził na zaplecze i załatwiał dla siebie posiłek za free :gwizdanie:

Tomek poszedł do szefa kuchni żeby Ci spaskudził kanapkę :decayed::polew:

Powiedział taa.." widzicie tego wielkiego Jożina co ma ginekologiczne ręce ... kanapka z wkładką ... i sikanie do Coli :D "

haha ha, no to coś chyba wam się zestawy pomieszały :naughty: bo Tosik miał na ustach te dodatki od szefa kuchni :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

haha ha, no to coś chyba wam się zestawy pomieszały :naughty: bo Tosik miał na ustach te dodatki od szefa kuchni :polew:

Albo szef kuchni pojechał po całości i zrobił "wielką dolewkę" na was trzech ... Tosik , Adrian i Ty :polew::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie...Byłem na Torwarze (19:15)...Byłem pod Promenadą (20:00) i nic... ;(

GOD! DAMN IT!

Bylismy na ostatnim pietrze parkingu w Promenadzie :)

A czemu nie na zewnatrz - od strony budowanego osiedla... :(

No nic moze innym razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie...Byłem na Torwarze (19:15)...Byłem pod Promenadą (20:00) i nic... ;(

GOD! DAMN IT!

Bylismy na ostatnim pietrze parkingu w Promenadzie :)

A czemu nie na zewnatrz - od strony budowanego osiedla... :(

No nic moze innym razem...

bo z góry więcej widać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to wczoraj przynajmniej po rozmowie z Malikiem który ogarnia troche aparaty :)

jego słowa przekonały mnie wkoncu do CANONA 400 D :)

i chyba nie tylko mnie :)

to kiedy zakup grupowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie...Byłem na Torwarze (19:15)...Byłem pod Promenadą (20:00) i nic... ;(

GOD! DAMN IT!

Bylismy na ostatnim pietrze parkingu w Promenadzie :)

A czemu nie na zewnatrz - od strony budowanego osiedla... :(

No nic moze innym razem...

Tam sie poprostu spotykamy(ją) od zamierzchlych czasow :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to wczoraj przynajmniej po rozmowie z Malikiem który ogarnia troche aparaty :)

jego słowa przekonały mnie wkoncu do CANONA 400 D :)

i chyba nie tylko mnie :)

to kiedy zakup grupowy :)

Jest już jego następca-450D. Środek od zdaje się 40D, podgląd na LCD w trakcie kadrowania (<-400D tego nie ma, wiem bo sam mam 400D) ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jest jeszcze jedna kwestia mam przeznaczone na ten aparat max 2 tyś :)

musi byc w zestawie

aparat

obiektyw

karta

torba

nakładki macro

ściereczka :)

i musze zamknąc sie w kwocie 2 tys zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaho, jeszcze raz gratki, widać pewne podobieństwo do taty. Kluczyki od AUDI już trzymała? I nie zapomnij rękawiczek lub jakiś skarpetek na te piękne małe rączki założyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ha, no to coś chyba wam się zestawy pomieszały :naughty: bo Tosik miał na ustach te dodatki od szefa kuchni :polew:

Albo szef kuchni pojechał po całości i zrobił "wielką dolewkę" na was trzech ... Tosik , Adrian i Ty :polew::D

Tamek zasknerzył u "maka" i dostał za swoje , tomek pkt tez jakies dostałes??? czy tylko gratyfikacja finansowa dla fiskusa ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaho, jeszcze raz gratki, widać pewne podobieństwo do taty. Kluczyki od AUDI już trzymała? I nie zapomnij rękawiczek lub jakiś skarpetek na te piękne małe rączki założyć!

Dokładnie rękawiczki-łapki to podstawa, bo w rączki zmarznie. A jak rozczulająco później na zdjęciach to wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaho, jeszcze raz gratki, widać pewne podobieństwo do taty. Kluczyki od AUDI już trzymała? I nie zapomnij rękawiczek lub jakiś skarpetek na te piękne małe rączki założyć!

Dokładnie rękawiczki-łapki to podstawa, bo w rączki zmarznie. A jak rozczulająco później na zdjęciach to wygląda :D

Jak ich nie ściagnie, mój Kostek w parę minut od pierwszego założenia rękawiczek nauczył się je ściągać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym spocie nie zauważyłem tematu "jak naprawic złamane oparcie fotela kierowcy w odcinku ledzwiowym B5 Avant" :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle się działo, a mnie znowu nie było :(

Mało straciłaś .. na ścianie w Mc'Donalds podziwialiśmy fotki Krzyńka i Toma :tongue4:

Adrian o mało nie wysadził w powietrze Mc' D... przy pomocy bomby skonstruowanej z kamienia od zapalniczki :polew:

Krzyniek jak to Krzyniek ... rzucał ludziom bobmy zegarowe z zaplaniczek do samochodów , kradł torby bagażowe , wizytówki , podmieniał kable od Vaginy i podpał szefowi kuchni co było widać w kąciku ust :polew:

Po wczorajszym spocie nie zauważyłem tematu "jak naprawic złamane oparcie fotela kierowcy w odcinku ledzwiowym B5 Avant" :polew: :polew: :polew: :polew:

hyhy..pogodziłem sie z tym :decayed: A niewygodnie teraz :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już jego następca-450D. Środek od zdaje się 40D, podgląd na LCD w trakcie kadrowania (<-400D tego nie ma, wiem bo sam mam 400D) ....

Tu się niestety nie zgodzę. Mam teraz 40D i sprzęt ten różni się BARDZO od 450D :) 40D to zupełnie inna klasa sprzętu.

Co do tryby Life View to poza doregulowaniem ostrosci przy fotkach nocnych nie widze innych mozliwosci jego wykorzystania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze piszę się na 400D ?? Może jakiś faktycznie grupowy deal zrobić ?? :th: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle się działo, a mnie znowu nie było :(

Mało straciłaś .. na ścianie w Mc'Donalds podziwialiśmy fotki Krzyńka i Toma :tongue4:

Adrian o mało nie wysadził w powietrze Mc' D... przy pomocy bomby skonstruowanej z kamienia od zapalniczki :polew:

Krzyniek jak to Krzyniek ... rzucał ludziom bobmy zegarowe z zaplaniczek do samochodów , kradł torby bagażowe , wizytówki , podmieniał kable od Vaginy i podpał szefowi kuchni co było widać w kąciku ust :polew:

jasne.... dodaj jeszcze że jedna eksplodowała pod/obok Tośkowego VW :tongue4: :gwizdanie:

Poziek co do aparatu to Tomaszust, Boberek i Ja rozważamy jego zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle się działo, a mnie znowu nie było :(

Mało straciłaś .. na ścianie w Mc'Donalds podziwialiśmy fotki Krzyńka i Toma :tongue4:

Adrian o mało nie wysadził w powietrze Mc' D... przy pomocy bomby skonstruowanej z kamienia od zapalniczki :polew:

Krzyniek jak to Krzyniek ... rzucał ludziom bobmy zegarowe z zaplaniczek do samochodów , kradł torby bagażowe , wizytówki , podmieniał kable od Vaginy i podpał szefowi kuchni co było widać w kąciku ust :polew:

jasne.... dodaj jeszcze że jedna eksplodowała pod/obok Tośkowego VW :tongue4: :gwizdanie:

Poziek co do aparatu to Tomaszust, Boberek i Ja rozważamy jego zakup.

chłopaki zaraz witek podeśle namiary na jakis sprawdzony sklep...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało straciłaś .. na ścianie w Mc'Donalds podziwialiśmy fotki Krzyńka i Toma :tongue4:

Adrian o mało nie wysadził w powietrze Mc' D... przy pomocy bomby skonstruowanej z kamienia od zapalniczki :polew:

Krzyniek jak to Krzyniek ... rzucał ludziom bobmy zegarowe z zaplaniczek do samochodów , kradł torby bagażowe , wizytówki , podmieniał kable od Vaginy i podpał szefowi kuchni co było widać w kąciku ust :polew:

Kochani (oprócz Krzyńka :decayed: ), czy zauważyliście to, że kolega K... jest coraz bardziej upierdliwy? Nie dość, że nie ma z niego pożytku, bo komputer mu siada w 3 minuty to jeszcze rozrzuca jakieś bomby zrobione przez Adriana. Trzeba będzie go wyeliminować z gry. Adrian, zrób jeszcze taką bombe, a ja znow pójdę na zaplecze i osobiście dopilnuje, żeby umieścili ją w Jozinowym Wieśmaku. Pozostaje tylko kwestia co zrobić, żebyśmy nie siedzieli przy tym samym stoliku co Jozin w momencie gdy zrobi pierwszego gryza... :mysli:

tomek pkt tez jakies dostałes??? czy tylko gratyfikacja finansowa dla fiskusa ????

msc79, punkty oczywiście też, aż 6. A co najlepsze pan władza sprawdzał i okazało się, że na koncie aktywny punkt mam tylko 1. Czyli teraz mam 7. Nie wiem czy sie jakoś nie machnął, bo ostatnio miałem pecha do władz i posypało mi się troche punktów. Bede musiał sie pofatygowac na posterunek i dokladnie to sprawdzić.

Czy ktoś jeszcze piszę się na 400D ?? Może jakiś faktycznie grupowy deal zrobić ??

Taak, pisze sie. Ja sie pisze. Chociaż dziś rano pojawił mi się taki plan, żeby może w pierwszej kolejności rower se kupić, ale jakby grupowe zakupy miały być tańsze to przemyśle jeszcze sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...