Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

szafa ja to jestem ciekaw jak by tylni zderzak u ciebie wyglądał polift naciągnięty po te błotniki,jaki efekt by wyszedł,bo przód to kozak jak nic

Jeśli uda się dostać polifta z dokładką pdc w dobrym hajsie to pokombinuje ;) Ale racze szukam rs-a na przód i jakiejś dokładki na tył pod jeden wydech, ewentualnie poszukam tylnego rs-a bez kratek za parę groszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa ja to jestem ciekaw jak by tylni zderzak u ciebie wyglądał polift naciągnięty po te błotniki,jaki efekt by wyszedł,bo przód to kozak jak nic

Jeśli uda się dostać polifta z dokładką pdc w dobrym hajsie to pokombinuje ;) Ale racze szukam rs-a na przód i jakiejś dokładki na tył pod jeden wydech, ewentualnie poszukam tylnego rs-a bez kratek za parę groszy :)

nie rób rsa, straci urok moim zdaniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa ja to jestem ciekaw jak by tylni zderzak u ciebie wyglądał polift naciągnięty po te błotniki,jaki efekt by wyszedł,bo przód to kozak jak nic

Jeśli uda się dostać polifta z dokładką pdc w dobrym hajsie to pokombinuje ;) Ale racze szukam rs-a na przód i jakiejś dokładki na tył pod jeden wydech, ewentualnie poszukam tylnego rs-a bez kratek za parę groszy :)

nie rób rsa, straci urok moim zdaniem :wink:

Straci nie straci, w piwnicy mogą leżeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa kolega kowi87 ma rację sam zobaczysz jak złożysz ja bym wolał na tył zarzucić polifta z pdc i poszerzyć tak jak przód i autko będzie miażdzyło i w dodatku będzie pierwszy projekt taki w polsce sam przyznaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że i tak jestem pionierem ale zobaczymy, na tą chwile zostaje jak jest i szukam rs-a na przód, chce żeby sobie leżał w piwnicy jak mi się odwidzi polift, a w razie w na rs-a w idealnej kondycji zawsze znajdzie się kupiec, bo jak by nie patrzeć tych zderzaków jest coraz mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek ja mam jakiś zdeś od rs-a tylni w garage i tak nie wiem czy go nie sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przód rs siadł by dużo lepiej, polift jest za "skromny " do tego body.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkoncu myslisz o rs na przod, ten jest slaby, malo agresywny, liftowy zderzak na przodzie z body rs jak dla mnie sie gryzie i wyglada jak by czegos brakowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekajcie na solidną sesje, bo póki co od powstania tego auta żadne zdjecie nie pokazało w pełnym świetle tego projektu :wink: to jak to ocenić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekajcie na solidną sesje, bo póki co od powstania tego auta żadne zdjecie nie pokazało w pełnym świetle tego projektu :wink: to jak to ocenić?

Zobaczyć na żywo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekajcie na solidną sesje, bo póki co od powstania tego auta żadne zdjecie nie pokazało w pełnym świetle tego projektu :wink: to jak to ocenić?

Miejmy nadzieję że wkrótce znajdzie się jakiś fotograf co dobrze uchwyci auto :wink: Na razie zostaje jak jest, jak się trafi zderzak w mega cenie to kupię i zobaczymy ;) Najbliższe plany to wymienić na regenerowane zaciski tylne, rozrząd i wyszykować koła na sezon ;)

Z racji że jednak tylny zderzak wyszedł łyso,zakupiłem poniższy dyfuzor z passata i zobaczymy jak się to uda spasować ;)

5004398585.jpg

Koło na ten sezon jakie wpadnie to custom w złocie, dlatego poszukuje ciekawego odcienia złota, najlepiej kod lakieru, metalizacja nie wchodzi w grę, koszt w okolicach 1600zł za 4 rotory nie jest dla mnie do przełknięcia ;)

Z innej beczki dziś rozmawiałem z firmą robiącą wszelkiej maści springi i jest szansa że ogarną mi komplet do gwintu na tył, będzie twardo :kox: Jeśli zestaw spełni moje oczekiwania będzie opcja kupienia sprężyn a nawet kompletnej przeróbki gwintu ;)

ps. wreszcie posprzątałem pierwszą stronę ;)

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa co robiłeś z lampami że mają takie kolorowe smugi?

Mozesz jasniej, jakie kolorowe smugi!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacnie wygląda, mam nadzieje że uda się spotkać na drodze musi dobrze wyglądać na żywo :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekajcie na solidną sesje, bo póki co od powstania tego auta żadne zdjecie nie pokazało w pełnym świetle tego projektu :wink: to jak to ocenić?

Miejmy nadzieję że wkrótce znajdzie się jakiś fotograf co dobrze uchwyci auto :wink: Na razie zostaje jak jest, jak się trafi zderzak w mega cenie to kupię i zobaczymy ;) Najbliższe plany to wymienić na regenerowane zaciski tylne, rozrząd i wyszykować koła na sezon ;)

Z racji że jednak tylny zderzak wyszedł łyso,zakupiłem poniższy dyfuzor z passata i zobaczymy jak się to uda spasować ;)

5004398585.jpg

Koło na ten sezon jakie wpadnie to custom w złocie, dlatego poszukuje ciekawego odcienia złota, najlepiej kod lakieru, metalizacja nie wchodzi w grę, koszt w okolicach 1600zł za 4 rotory nie jest dla mnie do przełknięcia ;)

Z innej beczki dziś rozmawiałem z firmą robiącą wszelkiej maści springi i jest szansa że ogarną mi komplet do gwintu na tył, będzie twardo :kox: Jeśli zestaw spełni moje oczekiwania będzie opcja kupienia sprężyn a nawet kompletnej przeróbki gwintu ;)

ps. wreszcie posprzątałem pierwszą stronę ;)

będzie grubo dawaj na przód zderzak z RSa do tego dokładka z cupry i będzie ideał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejka po rotory szafy:

1.Czorny :decayed:

Nje staci ćę
Mito puszcze za 500zl ;) Customy zostaja do konca!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejka po rotory szafy:

1.Czorny :decayed:

Nje staci ćę
Mito puszcze za 500zl ;) Customy zostaja do konca!

mito lipa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...