Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Szafa bierz aparat w reke czekaj na pogode i zrob samemu zdjecia, duzo zdjec, to ze obrobic nie umiesz to luz, na forum ludzie z checia posiedza prawda michal_s87 :kox: naprawde nie trzeba sprzetu za 5tys by zrobic fajne zdjecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja wiem, tylko moim jedynym aparatem jest komórka ;) Ale spoko w przyszłym tygodniu nakłonie znajomego by coś ustrzelić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz tam żony kochanki koleżanki która ma zwyczajnie aparat? Teraz to co druga ma dobry sprzęt do cykania samojebki :kox: dobra fotka aby nie pod słońce i wszystko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa jak dla mnie koło psuje efekt auta :whistling: Wiem że lubisz szeroko ale tutaj powinna siedzieć suta 19` z maks gleba i rantem przy błotniku :rolleyes: Do tego jakiś dobry hebel :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa jak dla mnie koło psuje efekt auta :whistling: Wiem że lubisz szeroko ale tutaj powinna siedzieć suta 19` z maks gleba i rantem przy błotniku :rolleyes: Do tego jakiś dobry hebel :kox:

Z tyłem raczej nie poszaleje z hamulcami :whistling:

Ale i tak jest :kox: fhuj,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze powietrza nie bedzie, dobrze było by mieć na forum szerokie b5 na ziemi no ale gwint na 56.5 da rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak troche ogarniesz lakier, to bardzo możliwe że będzie to najładniejsze b5 jakie widziałem :D szeroki polift super pomysł.

Środek też super wyglada. Aż sie przekonałem do czarnych dekorów chyba. Dobrze widze że to jakaś perła czy piano tradycyjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze powietrza nie bedzie, dobrze było by mieć na forum szerokie b5 na ziemi no ale gwint na 56.5 da rade

Jak dobrze pójdzie to mój będzie na powietrzu :decayed:

Szafa w Głogowie już byłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie ;) Na pewno już nigdy nie będzie tak nisko jak w tamtym roku, człowiek z czasem wyrasta z takich wariacji, choć nie mówie nie :whistling: Dekory to najzwyklejszy z zwykłych akryli, czarny ;) Widząc co robią w Czesław Customizer też bym chciał powietrze i szerokie 19 ale raz że hajsu brak, 2 znaleść dobre 19 graniczy z cudem :( Fakt można by nowe customy zrobić ale wątpie bym znalazł kupca na moje bo mało kto zmieści takie szerokości a cena też nie będzie mała, dobre lata już za mną, teraz pojedziemy na biednie ;) W przyszłym roku muszę wykmombinować mega beton zawias na tył i przód, rozrząd, zawieszenie, przeróbkę wewnętrznych nadkoli + plastikowe nadkola, podłokietnik, tempomat, el. szyby i fis podłączyć, jakieś audio itp, także większosć modów będzie we wnętrzu :wink: Max odwołali mi rezerwacje z powodu pogody i następny termin skoku mam na 30 także jak się nic nie zmieni to będę w Głogowie 30 od godz, 11 do 15 ;)

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ci się chciało to dołóż 40km i wpadnij do mnie to ogarniemy sesyjkę. Jak dobrze pójdzie to będą trzy grubasy i jeden cienias :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy kto ze mną pojedzie, jak tylko ja i bracik to podjedziemy ;) Nr do Ciebie mam to przedzwonię potem i dogadamy szczegóły :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cupra on board :kox:

IMG_20141008_185814.jpg

IMG_20141008_190008.jpg

IMG_20141008_190234.jpg

IMG_20141008_190351.jpg

Powiem szczerze że żałuje że wcześniej nie wpadła :jerk: Kaffar dzięki za pomoc dydaktyczną :D W weekend zakończenie sezonu z raceism w katosach to wpadną foty ;)

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...