Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem dzisiaj na żywo i powiem że się jaram, ogólnie na Mito mi bardziej pasuje, szeroki jest masakrycznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze pomodziles zderzaki, z rs'owymi nie było by takiego pierdolniecia, teraz jest w pyte :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa ty masz dokładkę zespolona ze z zderzakiem ??

Przedni zderzak jest zespawany z dokładką i zaspawana wnęka na rejestrację, tylny oryg. z rs4 z zaspawanymi wnękami na kratki :wink:

Kaj som foty synek? [emoji41]

by Note2

Właśnie dostałem info że przyszły tydzień będą ale może w piątek z qmplem podskocze i porobimy jeszcze jakieś nocne foty :decayed:

Widziałem dzisiaj na żywo i powiem że się jaram, ogólnie na Mito mi bardziej pasuje, szeroki jest masakrycznie :decayed:

Dzięki, mi o dziwo też mito bardziej siedzi :kox: Chryslery może w przyszłym sezonie wrócą na wąskim kole w złocie a mito zostanie na tych wiadrach, zależnie od mamony i czy uda się trafić bębny i ranty tanio :wink:

Dobrze ze pomodziles zderzaki, z rs'owymi nie było by takiego pierdolniecia, teraz jest w pyte :D

Myślę że i z rs4 było ciekawie :wink:

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa, czekomy na te foty :decayed: mega grubo wyglada, graty :)

Edytowane przez Matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa wklejasz te foty czy co :eusathink:

Właśnie wklejaj foty bo kompa mam wlaczonego 24 na dobe i czekam Juz mi oczy popuchły^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa wklejasz te foty czy co :eusathink:

Szafa wklejasz te foty czy co :eusathink:

Właśnie wklejaj foty bo kompa mam wlaczonego 24 na dobe i czekam Juz mi oczy popuchły^^

Panowie ale kiedy foty wkleje nie zależy ode mnie :( Fotograf w tym tyg. jest na szkoleniu i na przyszły tydzień dopiero zajmie się obróbką, sam czekam jak na zbawienie :decayed: Jak tylko dostanę uchylę rąbka tajemnicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły fotki ;)

IMG_1451-1600.jpg

IMG_1452-1600.jpg

IMG_1458-1600.jpg

IMG_1460-1600.jpg

IMG_1470-1600.jpg

IMG_1483-1600.jpg

IMG_1489-1600.jpg

IMG_1522-1600.jpg

IMG_1529-1600.jpg

IMG_1537-1600.jpg

IMG_1543-1600.jpg

IMG_1544-1600.jpg

IMG_1555-1600.jpg

IMG_1558-1600.jpg

IMG_1564-1600.jpg

IMG_1565-1600.jpg

IMG_1566-1600.jpg

IMG_1569-1600.jpg

IMG_1575-1600.jpg

Uprzedzę pytania, tak auto jest przed porządną polerką i czyszczeniem :wink:

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po fotkach mam mieszane uczucia, ale dzięki ;)

Bo fotki, a w zasadzie oświetlenie średnie, przez co fura wygląda na matową[emoji57]

Niemniej jednak zrywa pape z dachu :kox:

by Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa brałeś kogoś do zdjęć czy sam robiłeś? Bo nie obrażając nikogo to te fotki a tym bardziej obróbka są słabe. Jeśli nawet lakier ma wady to fotografujacy powinien inaczej kąt światła dobrać. O fotkach tyle, autko fajne, a w szczególe wnętrze. jedyną rzeczą która jest dla mnie "na nie" w nim to rury wydechowe.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy robił, zresztą są podpisane ;) Fakt faktem trochę słabo wyszły ale to pewnie z braku czasu i pośpiechu, ale jak to się mówi "darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy" :) Może uda się kiedyś zrobić lepsze zdjęcia, a może po prostu słaba modelka :wink: Rury jak już pisałem zostają bo mi mega pasują :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te felgi po prawej stronie auta są do dostania czy to robione customy? Chętnie bym seginy na coś takiego zamienił

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...