Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Te felgi po prawej stronie auta są do dostania czy to robione customy? Chętnie bym seginy na coś takiego zamienił

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Customy, i takich już nie dostaniesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po fotkach mam mieszane uczucia, ale dzięki ;)

Mam tak samo, ale na żywo pewnie jest mega :)

Edytowane przez Krycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po fotkach mam mieszane uczucia, ale dzięki ;)

ja tez, z tyłu koza jak na Ciebie

Ogólnie jest koza, przód 60, tył 61, ale to koniec sezonu i nie chciało mi się bawić. Zresztą z tyłu niżej się nie da bo trze, blacharz musi poprawić wewnętrzne nadkola ale to na wiosnę się ogarnie, chyba że mi już przejdzie to zostanie jak jest. Jazda po mieście totalnie bezstresowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekałem na mega fotki i wielkie WOW ale niestety rozczarowałem się....

trzeba będzie znowu czekać na jakieś porządne zdjęcia bo te psują wizerunek auta.

jest też kilka drobiazgów które bym zmienił: tył niżej, szersze opony z tyłu (jak dla mnie felga za szeroka jak na te opony).

ogólnie jest BARDZO DOBRZE!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze ale tak jak Arek pisze niemam wow wydaje mi sie ze zderzaki z RSa by robili lepsza robote bardzo mnie razi przejscie zderzaka na błotnik z przodu ze na dole zderzak jest waski na tym zdjeciu to widac

IMG_1522-1600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt fotki odstają od tych co qmpel zrobił mi na czerwonym tle, z drugiej strony wszyscy mieliście za bardzo wysublimowane wymagania względem fotek i całego auta, nie jest to projekt na tak wysokim poziomie a fotki to tylko pokazały, na tył szukałem 265/30 niestety nie osiągalny rozmiar :(Moim zdaniem aktualny rozmiar to jest dobry kompromis pomiędzy szerokością a wysokością :wink: Egon właśnie z przodu mega to wygląda, widac te szerokości choć nie powiem nie każdemu musi się podobać ;)

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to projekt na tak wysokim poziomie

Szafa jest, jest ale właśnie brakuje tu tylko kilku drobnych szczegółów, w 95-98% masz auto idealne (nie mówię o komorze silnika bo nawet nie wiem jak to u ciebie pod maską wygląda ;) )

Edytowane przez A-rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiał bym to zobaczyc na zywo bo czesto zdjecia nie oddaja pełnego efektu bo pewnie na zywo bym zmienił zdanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mowie gsyby tam siedzial zderzak od rsa byl by to kolejny rs ktorych coraz wiecej, a tak jest unikat i nikt nie powie ze,, wyprzedzilem rs4, w sumie nie jedzie''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie efekt auta psują zdjęcia ! ...ale dla mnie i tak auto mega za***iste :jerk: a środek to już w ogóle :kox: !! jakby dać tu rzeczywiście inna oponę z tyłu (szerszą) i niżej to ideał :kox: (bo co by nie mówić takie szerokości a jednak koza :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy chcecie od tego auta?

szafa jest bardzo dobrze, mi się widzi fhuj :kox:

powiedz mi jak były przygotowane do malowanie rączki w drzwiach? tą całą gumę zrywałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, fakt na pierwszych fotach widać słabo ogarnięty lakier, na kolejnych juz jest ładnie. Wruc do złotego rotoru. Myślisz o powietrzu? Na lakier widzę kwarc bądź ceramikę czy coś podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy chcecie od tego auta?

szafa jest bardzo dobrze, mi się widzi fhuj :kox:

powiedz mi jak były przygotowane do malowanie rączki w drzwiach? tą całą gumę zrywałeś?

Musisz zmatowic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym i jak robiłeś Panie dekory?

Dekory ogarnial mi lakiernik ;)

co wy chcecie od tego auta?

szafa jest bardzo dobrze, mi się widzi fhuj :kox:

powiedz mi jak były przygotowane do malowanie rączki w drzwiach? tą całą gumę zrywałeś?

Raczki zmatowione do plastiku, na to podklad i czarny akryl, klamki w drzwiach odtluszczone i tylko akrylem przejechane, trzyma nic nie odpada ;)

Slavko powietrza nie bedzie, jak by kiedys nowsza buda trafila wtedy na pewno ;) Lakier bedzie przed zima dobrze zabezpieczony, to potem pokaze jak wyglada, foty zdecydowanie nie oddaja tego co jest na zywo ;)

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...