Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Slavko niestety z tą lampą nic więcej się nie da zrobić, zderzak chyba się powyginał od tego naciągania :kwasny: Co do lusterek pójdą w kolor, chromowane jakoś źle mi się kojarzą :decayed: Dziś wpadły opony falken ziex w rozmiarze 235/35/18 na tył i naciąg jest akceptowalny w porównaniu do tego co było wcześniej, a opony z tyłu poszły na przód :naughty: Deczko wyższy profil, auto nabrało masywności i ranty są bezpieczniejsze :decayed: Efekt taki że przód trze, tył trze o plastikowe nadkola i mocowanie przedniego zderzaka, jutro się albo podocina co nie co albo dam kapke wyżej co pewnie miska doceni bo w tym sezonie nie dam rady finansowo na osłonę z blachy :wink: W wtorek pierwsza dłuższa podróż na tym zestawie do głogowa to potem zdam relacje jak nie dostane zawału przy skoku :kox: Poniżej 2 marne foty:

https://lh5.googleusercontent.com/-MihJL0aO5S0QhJ2Q-MR9xSljgz30-AMGOmJHK-fWHU=w1167-h875-no

Spasowanie przodu

https://lh5.googleusercontent.com/-94ZEFUcVRxc/U_Y_cfhhnXI/AAAAAAAADBc/EiF6tKmr5SM/w656-h875-no/IMG_20140821_194829.jpg

Jutro wpadną nowe końcówki wydechu, i potem jak starczy grosza znajomy zrobi sesje, a jak nie to dopiero w wrześniu będą jakieś foty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za czasy ze znajomy za sesje kasę bierze:-/ z przodu rant alu wystaje po za błotnik? U mnie schowany a opona ciągle trze o plastik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, muszę na żywo pomacać :)

Odezwij się do Czecha, ogarnie foty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za czasy ze znajomy za sesje kasę bierze:-/ z przodu rant alu wystaje po za błotnik? U mnie schowany a opona ciągle trze o plastik

Slavko nie taki bliski znajomy żeby za free robić :wink: Z przodu ranty się chowają w nadkolach, trochę się wycieło i już nic nie chaczy, tył muszę ogarnąć ale to po wyjeździe :decayed: Wpadły końcówki wydechu Q80 czy 90, dupcia teraz jest w pytę :kox: Potem wrzucę jakieś foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już lepiej sie dowiedz z czego te końcówki

Kupiłem jakiś czas temu na allegro, nie pamiętam a kartony dziś wyepiłem, na aucie siadły mega :kox:

IMG_20140822_141713.jpg

IMG_20140822_141752.jpg

IMG_20140822_141739.jpg

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zywo jest lepiej, na tych fotach wogole srednio to wyglada, poczekajcie na jakies lepsze fotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta d*pa chyba się za gładka zrobiła, jak w moim b5 :) końcówki spore ;)

Edytowane przez Krycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa ładuje końcówy te co pół forum ma :wink: te są za duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa ładuje końcówy te co pół forum ma :wink: te są za duże

Nie chce tych co ma pół forum ;) Na żywo jest dużo lepie, w niedziele prawdopodobnie będzie sesja to potem ocenicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...