Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Savo dzięki, przekonałeś mnie że poszerzony polift to gra warta świeczki:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Savo dzięki, przekonałeś mnie że poszerzony polift to gra warta świeczki:kox:

mówiłem Ci odrazu ze będzie cacy:kox: nie poddawaj sie trza rezać po nowemu, a nie jak wszyscy :decayed:

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ----------

Tyle że ten zdarzak w pomarańczowym to chyba jakaś przeróbka totalna, spryski ma od polifta, dół od przedlifta a boki wygladają jak by miał przetłoczenie z riegera:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie okazalo sie ze fele zamiast 10,5 maja 11 cali i tu powstal mega dylemat mialy wpasc nankangi 225/35 ale w tej sytuacji chyba nie wejda :( Moze ma ktos na deal 2 szt 235/35, 235/30 lub 255/30, jak cos pw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mojemu to skorupa tego zderzaka to ori rs, spryski się zgadzają a po zaspawaniu bocznych skrzeli zostaje takie delikatne przetłoczenie :wink:

pewnie był dzwon i wpasowali części z przedlifta co całkiem nieźle wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy zderzak RS nie jest z innego plastiku niż przedlift/polift?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy zderzak RS nie jest z innego plastiku niż przedlift/polift?
jest, ale dobry lepiarz polepi fest patrz tył u Egona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy zderzak RS nie jest z innego plastiku niż przedlift/polift?
jest, ale dobry lepiarz polepi fest patrz tył u Egona

Tyl u Egona byl nitowany i klejony zywica z tego co pamietam ;) Mrogal kuknij czy masz jakies opony 235/35 w cenie do 300zl/szt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11J to bedzie niezly spas.

Stare fele sprzedajesz?

Naciapane z bagaznika ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11J to bedzie niezly spas.

Stare fele sprzedajesz?

Naciapane z bagaznika ...

Ogr jak sprzedaje? Przeciez to sa stare fele, tylko rant dolozony, a rotory mam wymienne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11J to bedzie niezly spas.

Stare fele sprzedajesz?

Naciapane z bagaznika ...

Ogr jak sprzedaje? Przeciez to sa stare fele, tylko rant dolozony, a rotory mam wymienne ;)

Sorry, nie jestem w temacie. Rzuc mi na PW koszta takiej zabawy, albo kontakt do firmy gdzie to robisz ;-)

Naciapane z bagaznika ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy zderzak RS nie jest z innego plastiku niż przedlift/polift?
jest, ale dobry lepiarz polepi fest patrz tył u Egona

Tyl u Egona byl nitowany i klejony zywica z tego co pamietam ;) Mrogal kuknij czy masz jakies opony 235/35 w cenie do 300zl/szt ;)

235/35/18 najtanszy falken ale i tak 500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po mojemu to skorupa tego zderzaka to ori rs, spryski się zgadzają a po zaspawaniu bocznych skrzeli zostaje takie delikatne przetłoczenie :wink:

pewnie był dzwon i wpasowali części z przedlifta co całkiem nieźle wyszło

Dokładnie tak. To szczep zderzaka RSowego i i zwykłego. Duffy ma skorupę zderzaka, która nadaje się na takie szczepienia :whistling:

A ja mam taką kiere z RS'a jakbyś chciał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogal kuknij czy masz jakies opony 235/35 w cenie do 300zl/szt ;)
235/35/18 najtanszy falken ale i tak 500

Dzięki, niestety za drogo jak narazie :wallbash:

po mojemu to skorupa tego zderzaka to ori rs, spryski się zgadzają a po zaspawaniu bocznych skrzeli zostaje takie delikatne przetłoczenie :wink:

pewnie był dzwon i wpasowali części z przedlifta co całkiem nieźle wyszło

Dokładnie tak. To szczep zderzaka RSowego i i zwykłego. Duffy ma skorupę zderzaka, która nadaje się na takie szczepienia :whistling:

A ja mam taką kiere z RS'a jakbyś chciał :decayed:

Może kiedyś, w sumie to zależało by mi tylko na poduszce:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, rotor minimalnie różni się od mojego bo były trzy rodzaje tych felg, i inaczej skręcone:kox: Ale jak dla mnie kozak te koła wyszły, z oponą wyglądają lepiej jak bez, u mnie znów było odwrotnie hehe:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/35 na 11j to juz chyba bardzo bardzo grubo :wink: ja taka łopone mam na 9.5j i sporo rant wystaje ufff aż jestem ciekaw co naciagniesz :decayed:

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

Opony 245/35r18 lato Otwock

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

Opony Yokohama Parada Spec2 225/35/18 Strzelin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/35 na 11j to juz chyba bardzo bardzo grubo :wink: ja taka łopone mam na 9.5j i sporo rant wystaje ufff aż jestem ciekaw co naciagniesz :decayed:

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

Opony 245/35r18 lato Otwock

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

Opony Yokohama Parada Spec2 225/35/18 Strzelin

Opony już dawno kupione ;) Wpadły nankangi 225/35, myślę że powinny się ułożyć podobnie jak 215/35 na 10j :wink: Dziś skończyłem dopasowywać koła na gotowo, teraz tylko oddać do malowania, założyć opony, przygotować gwinta i czekać na auto:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa jak podpasowales tylni zderzak do sedana? Co trzeba wymodzic żeby pasowało pod klapę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...