Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

:kox: :kox: auto ideal! Choc ciekawi mnie jak by wygladala z polifotowym tylnim zderzakiem z PDC na szeroko zrobionym ;) gratuluje cierpliwosci i wytrwalosci :good:

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: auto ideal! Choc ciekawi mnie jak by wygladala z polifotowym tylnim zderzakiem z PDC na szeroko zrobionym ;) gratuluje cierpliwosci i wytrwalosci :good:

send by GT-I9505

Hmm myślę że wyszło by świetnie, kto wie, może kiedyś tak zaszaleje :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: auto ideal! Choc ciekawi mnie jak by wygladala z polifotowym tylnim zderzakiem z PDC na szeroko zrobionym ;) gratuluje cierpliwosci i wytrwalosci :good:

send by GT-I9505

Hmm myślę że wyszło by świetnie, kto wie, może kiedyś tak zaszaleje :whistling:

Powiem ze w serii mam podobne auto jak Ty kiedys zaraz po zakupie ale swoim zaangazowaniem zrobiles mi z mozgu sieczke :D i zaczynam myslec o szerokim polifcie tylko znowuz gdzie tym jezdzic :P

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Powiem Ci że trochę czasu, cierpliwości i gotówki i każde auto będzie wyglądać świetnie, koło i gleba, nic więcej nie potrzeba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cupra on board :kox:

IMG_20141008_190234.jpg

Powiem szczerze że żałuje że wcześniej nie wpadła :jerk: Kaffar dzięki za pomoc dydaktyczną :D W weekend zakończenie sezonu z raceism w katosach to wpadną foty ;)

nizgo i szerogo kórva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze juz było to pytanie, ale czy Ty masz ramki na liczniki srebrne pomalowane na czarno?

Tak, ramki od dido na wzor rs4 pomalowane w czarny polysk ;)

Szafa slij mnie adres swój na pewu wysylam ci ta listewke w poniedzialek

Leci pw ;)

kolego jestem ciekaw jakbyś zapodał oryginał zderzak tył tylko go poszerzył jak przód ciekaw jestem efektu

Moze w przyszlosci wpadnie polift z dokladka pdc poszerzony pod body i zobqczymy jak to bedzie wygladac ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Kowi czujny :decayed: Kręciło się paru fotografów to może jeszcze jakieś fotki wpadną, obiekty które były oblegane to nowsze auta za mega gruby hajs ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Kowi czujny :decayed: Kręciło się paru fotografów to może jeszcze jakieś fotki wpadną, obiekty które były oblegane to nowsze auta za mega gruby hajs ;)

ale i tak stara b5 przykuwa oko, wiem jak w szwabi ludzie Z grubych fur sie ogladaja za szarakiem i kciuki pokazuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...