Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie plany? B7 czy coś innego niż Audi?

Powiem szczerze, że nie wiem, chodzi po głowie rs6 c5, albo a4 b7, b8 albo coś małego pokroju kia ceed gt czy jakiś inny hot hatch! Za dużo tego i człowiek nie wie dokładnie co wziąć, napewno nie jest pewne że będzie audi, bo beemki, volvo też chodzą po głowie ;) Ale na tą chwile tak daleko nie wybiegam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym miec takie zimowki heh

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dajesz 3k zl i sa Twoje ;)

Odświeżę temat, jak widać auto ma się dobrze ;) Wpadło zawieszenie kw inox V1, , cyfrowa zmieniarka dension, dzięki Kajakowi wreszcie jest sterowanie fisem, jeszcze na montaż czeka wiązka tempomatu i spryski lamp, oraz dokończenie wiązki pod wyświetlanie drzwi na fisie oraz wymiana zamka lewych drzwi - dzieki Faf :) Teraz fotki jak auto wygląda w tym sezonie ;)

Pozdrawiam

DSC_0677_zpslc1w2qty.jpg

DSC_0674%20kopia_zpsdevklcfv.jpg

DSC_0671%20kopia_zpsidbzp7cg.jpg

DSC_0670%20kopia_zpsq38hwrb1.jpg

DSC_0667%20kopia_zpsmvnz05zp.jpg

DSC_0657%20kopia_zps7vznsslw.jpg

DSC_0655%20kopia_zps3sopszn9.jpg

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie, milo slyszec ;) Tomek tak to mito race 2000 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze że nie zmieniło audi właściciela bo nie wiadomo na kogo trafi i co z nią zrobi a o taki egzemplarz z taki modami to już ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło się czyta że nie tylko mnie się podoba :D Kolejne foty, tym razem od kolegi po mojej kolorowance ;)

_DSC9240_zpsljdvcgvs.jpg

_DSC9317_zpsgsmp2suu.jpg

_DSC9312_zpspq9mgost.jpg

_DSC9310_zps9xfut26u.jpg

_DSC9254_zpsfv88dsov.jpg

ps. wiem koza z tyłu ale auto od jest tak ustawione że wchodzi żona z dzieckiem oraz bagaż i siada jak przód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura prze kox gratulacje. Nie wiem czy też zwrociliscie na to uwagę ale na 3 zdjęciu na masce odbija się box... W pierwszej chwili myślałem ze to tak mega szeroki wlot powietrza.... całkiem fajnie to wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękna!!! Podziw za włożoną pracę i $erce :) żeby taka była co druga b5 to by życie było kolorowsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz, szkoda że tylko na fotach, ostatnio mam pecha i jak nie z przodu ktoś lekko odrapał zderzak tak teraz ktoś mi lekko puknął w tylny zderzak, i znów będzie trzeba malować ehhh :/ W każdym razie auto brudne i uziemione, zmieniam wkłady z V1 na V2 ;)

c9633029454b7fcb84d6b27d7634dcc0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...