Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za rady, na pewno zerknę do poradnika:wink:

Lustra masz srebrne czy tylko takie złudzenie jest?
A jeszcze jedno pytanko co do rurek z fmica, to kwas czy alu? I droga taka zabawa zlecając komuś dorobienie takich rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, na pewno zerknę do poradnika:wink:
Lustra masz srebrne czy tylko takie złudzenie jest?
A jeszcze jedno pytanko co do rurek z fmica, to kwas czy alu? I droga taka zabawa zlecając komuś dorobienie takich rzeczy?
Lustra srebrne, ale pojda w kolor, ale chce drugi komplet w chromie zrobic ;) Rury z kwasowki, jesli u kogos to licz jakies 1700zl z materialem, tyle mi powiedzieli u Zaby z zabrza, ja chcialem przyoszczedzic dalem gdzie indziej i koniec koncow zaplacilem wiecej, druga sprawa firma odjebala fuszere a skosili nie malo. Musialem sam poprawiac i dooiero teraz jestem zadowolony. Ja proponuje kupic rure , kolanka i samemu popasowac na tasme i zawiesc do spawania, ja tak robilem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czaje sie właśnie jak młody jeż w trawie na takie spawanie kwasiaka jak pisałeś;).

A dużo sylikonów masz? Na pewno na wyjściu z Turbo i na wejściu, potem pewnie ze dwa w komorze?

Musze sobie na spokojnie wszystko policzyć, dzięki za rady:good:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silkon jest przy turbie z dolu, potem 2 przy wyjsciu i wejsciu do intercoolera i jeden w komorze.

 

Edit

 

Auto w wekend zrobilo prawie 1000km po autostradach i przekonuje sie do tej mocy. Jezdzi sie zdecydowanie przyjemniej, ale po miescie z dolu brakuje wigoru...

 

A tak sie prezentuje na obecna chwile ;)

c8c74e552507f2af25de4637bfe5031f.jpg

 

ff2882c4444a18033b2fb3b390aab35c.jpg

 

bbe82629e22bb9c2f2647ba8a584104a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem żarówki ledowe z chin, powiem że mega to świeci na intermo, ale jest jeden feler prawa strona po wyłączeniu nawala jak stroboskop, i sąsiedzi co chwile mi dzwonią że coś nie tak :-P Wpadł też mały detal z porsche :decayed:
59d99d4213e276987faadd1066720302.jpg

7ecdb2511be51ce1a522e40ec513a79a.jpg


Uprzedzając pytania, tak wleciały już zimówki, letnią rozbieram i rotory sprzedaje na czechy :)

 

 

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?mrugające diody, też mam ale w postojówkach. Czepiam się ale nadal nie pasuje mi ten ciemny pasek na przedniej szynie:decayed:

Edytowane przez karol24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jak samochód wygląda na zimówkach. To 18" ? Jaki rozmiar opon ?
Tak jak w tamtym roku ;) fele r19x8,5 z oponą 225/35/19 ;) teraz deczko wyzej i na szerszych dystansach, docelowo bedzie jeszcze szerzej :)
f74fb1880eb8bdb77bc845709ecfb3f3.jpgc5d795e9309970c42314b735fd80d337.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Houdini napisał:

Powariowali! 19 na zimę! Matka wie że ćpiesz?!

Król się bawi, złotem płaci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, szafa napisał:

Tak jak w tamtym roku  fele r19x8,5 z oponą 225/35/19

Czyli na zimę masz większe felgi niż na lato - oryginalnie :)

Jakiej firmy masz te zimówki ? Jeździłeś po większym śniegu ? Jak się sprawuje ten rozmiar w takich warunkach ?

Edytowane przez granatowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica jakie felgi na jaki okres? Docelowo na lato również mają być 19. Firma achilles, przeżyły tamtą zimę, nigdzie się nie zakopałem, czyli się sprawdziły :)

Wreszcie udało się shamować auto, poniżej wykres, pompki koniec końców wyszły że są słabe, żeby walczyć o więcej muszę pomyśleć o innych.

479d89c1e0e1ae3a8fd4e0f9c80df819.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi wygląda teraz koks tylko brak zaślepki na sprysku a i ciekawie wygląda ten na pis w grilu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto śmiga bezawaryjnie, można powiedzieć że dość dynamicznie, spalanie wychodzi w okolicach 9l/100 ;) Koła letnie zostały sprzedane, w zależności jak się sytuacja rozwinie zobaczymy jakie wpadną letnie ;) Narazie czekam, ale przed zimą chciałbym doprowadzić blacharkę do perfekcji, kupić na tył szersze dystanse oraz zregenerować wtryski, odetkać wydech i będziemy atakować 250hp  :) Jak by ktoś gdzieś widział, miał kupię lewą zaślepkę spryskiwacza  ka rs4, ewentualnie cały komplet :)

Lg07lGuxemB7WneLaUgPIcM3ijQ005rftc-ZlEp0

ng9DvK1lpM-09qpe48Cde3kaZMWPvl3CW6aED6O5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...