Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zadowolony na czasy w których go kupiłem mega się sprawdził, spoko spalanie, praktycznie tylko wymiany oleju z filtrami, tak to nie robiłem nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarz :decayed: ja musiałem uszczelkę pod głowicą zrobić i turbo regenerować... ale co by nie mówić nie narzekam na AJMa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, karol24 napisał:

Szczęściarz :decayed: ja musiałem uszczelkę pod głowicą zrobić i turbo regenerować... ale co by nie mówić nie narzekam na AJMa

Mi też ostatnio turbo zrobiło psikusa ale przez 7 lat nie martwiłem się że gdzieś nie dojadę, w tym roku za to nie byłem pewien czy do pracy dojadę 10km ;) Teraz już mechanicznie auto znów jest pewne i zostały tylko drobne rzeczy, jak ogarnąć porządnie wydech, blacharkę i pomalować :) I jedno jest pewne wracam do serii z pokazywaniem drzwi na fisie bo wqrwia mnie na odpalonym pulsowanie oświetlenia po otwarciu drzwi pasażera oraz tylnych... Chyba że ktoś się z tym w jakiś sposób poradził to czekam na info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko drzwi? Gleba zostaje?:decayed:
Poka jak to wygląda? Bo jak jakos lipnie to nie będę się w to niepotrzebnie u siebie bawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brzeziak napisał:

Ale tylko drzwi? Gleba zostaje?:decayed:
Poka jak to wygląda? Bo jak jakos lipnie to nie będę się w to niepotrzebnie u siebie bawił.

Gleba jest, już nie taka jak kiedyś ale jest :) Drzwi na fisie dałem fotę stronę wcześniej, fajnie ale w nocy jak ktoś wsiada, pulsuje całe podświetlenie, mnie to mocno irytuje :/ Wiem że u Kowiego występuje ten sam efekt i jakoś nie ma rozwiązania tego problemu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak przyciemniasz pokrętłem podświetlenie to nic nie daje?
Daj zdjęcie jak to wygląda w nocy bo tam stronę wcześniej chyba jest w dzień i nie razi.

Edytowane przez Brzeziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak przyciemniasz pokrętłem podświetlenie to nic nie daje?
Daj zdjęcie jak to wygląda w nocy bo tam stronę wcześniej chyba jest w dzień i nie razi.
Ale co ma dawac jak zachowuje sie jak migacz :-P fote jak nie zapomne zrobie wieczorem jak wyglada kokpit :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, szafa napisał:

Mi też ostatnio turbo zrobiło psikusa ale przez 7 lat nie martwiłem się że gdzieś nie dojadę, w tym roku za to nie byłem pewien czy do pracy dojadę 10km ;) Teraz już mechanicznie auto znów jest pewne i zostały tylko drobne rzeczy, jak ogarnąć porządnie wydech, blacharkę i pomalować :) I jedno jest pewne wracam do serii z pokazywaniem drzwi na fisie bo wqrwia mnie na odpalonym pulsowanie oświetlenia po otwarciu drzwi pasażera oraz tylnych... Chyba że ktoś się z tym w jakiś sposób poradził to czekam na info :)

to jest kwestia zmiany pinów, tylko musi to ktos kumaty przejrzec jest zmienne napiecie na tym pinie dajacym sygnał, mi to nie przeszkadza :v taka dyskoteka troche:decayed: albo gasisz silnik:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest na zapalonym silniku z lampką w pozycji 0 pulsujące oswietlenie wnetrza(lampki sufitowe), na pozycji 1 swieci stale, tak wiec to ma zwiazek z pinami od krańcówek. Tutorial zmiany licznika w moim przypadku w zadnym punkcie sie nie pokrywał z elektryką

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Panowie powoli chce ogarnąć wydech, średnica gdzieś 2,5cala, na dwóch tłumikach przelotowych, może ktoś ma jakiś sprawdzony przepis, na polepszenie odczuć dźwiękowych, na tył myślę że ten zestaw ulter-a dobrze spasuje się w wnękę eresa ;)




http://allegro.pl/koncowka-podwojna-owalna-ulter-n2-57p-i6201617761.html




N2-57Lgwiazdka.jpg



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Brzeziak napisał:

A wydechy dajesz ori czy jakiś sport?

Chciałem 2 przelotowe ale chyba najpierw zrobię na jednym końcowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, tomekhxc napisał:

U mnie siedzą takie końcówki, co prawda w b7 ale daja rade ;) 

U Ciebie mega przyjemnie siadły, mam nadzieję że u mnie będzie podobnie ;) Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez docinki dyfuzora sie nie obyło bo one sa troszke szerokie [emoji6] 
Mysle ze w eresie powinno sie zmiescic bez przycinania ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wpadł wydech 2.75' na jednym przelotowym tłumiku (rury z kwasu, tłumik stal) i końcówka ulter [emoji6] w aucie nic się nie zmienilo, z zewnatrz lepiej słychać [emoji6] w wolnym czasie nagram jakiś filmik jak brzmi na odcince [emoji6]

 

 

Poniżej fotki:

 

 

ff099786055d408586a2deb056d3533b.jpg2ae2ce1b4beea8d46862de64b1d95327.jpgd424f87690dd15b56368f5e7065c5b81.jpgc955fd2008492b5c7b86115b31ca0b6e.jpg7285136b58c15153e6d75ee139046a02.jpg

 

 

Teraz zostaje ogarnąć tylne hamulce na jakieś większe oraz malowanie ;) Chce też wykorzystać potencjał turbiny i po zmianie wtrysków atakować maks ;)

Cały wydech został wykonany w firmie http://kainer.pl/, szczerze polecam, fachowe podejście bez owijania w bawełnę!

 

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...