Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o Pakietach S LINE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na B6D masz info :naughty: flache wisisz :wink:

Opublikowano

Na B6D masz info :naughty: flache wisisz :wink:

:hi:

Opublikowano

Najlepiej wez obie dziurkowane to bedzie najlepiej wygladac. Dziury w kratkach zaleza od rodzaju silnika i ilosci intercoolerow.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/64881-all-b6-pakiet-s-line-zewnetrzny-i-wewnetrzny/

Wezme dziurkowane obie :hi:

Opublikowano

Witam, przeleciałem wątek i sporo więcej wiem :)

Zauwazyłęm że A4 B7 miały całkiem fajne ciemne dokładki zderzaka tył (co prawda to nie s-line, ale też nieźle wygladają).

Moje pytanie czy taka dokładka zderzaka tył z kombi z A4 B7 podejdzie do kombi B6? Ktoś to przerabiał?

Taka jak tu:

http://allegro.pl/zderzak-tyl-tylny-audi-a4-b7-kombi-8e9-04-08-t334-i5041245005.html

B6 chyba takich nie miała ...

Edytowane przez s3ns

Opublikowano

Witam, przeleciałem wątek i sporo więcej wiem :)

Zauwazyłęm że A4 B7 miały całkiem fajne ciemne dokładki zderzaka tył (co prawda to nie s-line, ale też nieźle wygladają).

Moje pytanie czy taka dokładka zderzaka tył z kombi z A4 B7 podejdzie do kombi B6? Ktoś to przerabiał?

Taka jak tu:

http://allegro.pl/zderzak-tyl-tylny-audi-a4-b7-kombi-8e9-04-08-t334-i5041245005.html

B6 chyba takich nie miała ...

Poprzeglądaj tu fotki http://www.audizine.com/forum/showthread.php/281305-custom-rear-valence-DIY

Ale uprzedzam że podobno nie jest tak łatwo i kolorowo, że trzeba spawać plastiki żeby miało to rece i nogi

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dzięki za linka, czyli wychodzi jednak na to że to też jest inne :facepalm:, koleś w wątku na początku przyłapał to w ogóle na śrubki z tego co widziałem. Szkoda że większość zdjęć z wątku wymarła śmiercią naturalną :) ...

Gość w poście #224 całkiem ładnie to zrobił. Generalnie dokładka jest dość podobna do tej z S4, za znacznie mniejsze pieniądze...

Edit:

Pytanie może glupie, ale spokoju mi nie daje, tym bardziej że znalazłem zderzak s-line w moim kodzie lakieru i na dwie lufy .... Tyle że sedan ...

Da sie założyć zderzak z sedana do avanta? Albo po jakiejś większej/mniejszej rzeźbie?

Edytowane przez s3ns

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy czy zderzaki z B6 S-line z parktronikiem pasują p&p do zwykłej B6 bez pakietu S-line zewnętrznego?

no przecież że pasują.

A czy zderzaki z S4 też pasują P$P do zwykłej b6

Opublikowano

Koledzy czy zderzaki z B6 S-line z parktronikiem pasują p&p do zwykłej B6 bez pakietu S-line zewnętrznego?

no przecież że pasują.

A czy zderzaki z S4 też pasują P$P do zwykłej b6

Tak pasują, sam mam przód i tył z S4

Opublikowano

Koledzy czy zderzaki z B6 S-line z parktronikiem pasują p&p do zwykłej B6 bez pakietu S-line zewnętrznego?

no przecież że pasują.

A czy zderzaki z S4 też pasują P$P do zwykłej b6

Tak pasują, sam mam przód i tył z S4

Dzięki za podpowiedz i nic więcej nie trzeba wymienić tylko same zderzaki, belki pod zderzaki będą pasowały od zwykłej A4

Opublikowano

panowie pomocy bo już mam mętlik w głowie kolega pisze że s-line był od 2002 roku a ja mam autko z 2001 pierwszego niby s-line

wstawiam kilka fotek

https://www.facebook.com/dawid.krasnik/posts/1593931870855992?pnref=story

Opublikowano

no to poprzedni włascicel musiał sam to przerobic skoro tak.

juz poprawiłem powinno być widać dla wszystkich

Opublikowano

Z sline to w tym aucie to są tylko listwy na progach :wink:

Opublikowano

to mnie pocieszyłeś niema co hehe :facepalm:

czyli zwykła wersja podrobiona niby pod s-line si?

Opublikowano

W Pl to co drugi to sline :grin:

Opublikowano

idę zezłomować dziada :glupek2:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

W s-line, s4 i rs4 b7 był tylko materiały tapicerskie speed, skóra i alcantara?

Czy były jeszcze jakieś inne?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

przypomnijcie mi na co przykleic ori lotke s line z avanta...? wiem, że na klej do szyb ale słyszałem, że lepsza jest jakas taśma?

Opublikowano

przypomnijcie mi na co przykleic ori lotke s line z avanta...? wiem, że na klej do szyb ale słyszałem, że lepsza jest jakas taśma?

mówią o piankowej dwustronnej bodajże koło 2mm i żeby "była mocna", ale firmy żadnej Ci kolego nie powiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.