Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o Pakietach S LINE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde :)

:kox: szukam cały rok juz tej dkoładki :)

a nie zapłace za zderzak 700 zł :)

Opublikowano

kurde :)

:kox: szukam cały rok juz tej dkoładki :)

a nie zapłace za zderzak 700 zł :)

dokładnie takiej ?
Opublikowano

kurde :)

:kox: szukam cały rok juz tej dkoładki :)

a nie zapłace za zderzak 700 zł :)

dokładnie takiej ?

to jest dokladka MS DESIGN :gwizdanie:

Opublikowano

Kolega chromos z Warszawy ma do sprzedania tył od S4 z PDC - cena ok 1100zł (jest na allegro), w komplecie jeśli dobrze pamiętam są czujniki i wiązka.

Dzieki Bart-s wlasnie do niego napisalem co sie da zrobic :hi:

Opublikowano

nie ma ktos gdzies dokładki tylnej s-line do TDI do avanta :)

bo tego mi brakuje :) do mojej furmanki

Ja mam :naughty::kox: - czeka na odpowiedniego lakiernika. Miałem zakładać dokładkę z 1,8T, ale PIXI mi "swoją dupkę" podesłał :polew: i jakoś bardziej mi do gustu przypadła :tongue4:

Opublikowano

Tylko brac zajeb......cena !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://moto.allegro.pl/item791360642_audi_a4_rs4_05_08r_fotele_tapicerki.html[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 15:46_________________________________________________

Tylko brac zajeb......cena !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://moto.allegro.pl/item791360642_audi_a4_rs4_05_08r_fotele_tapicerki.html

z ceny 4000 PLN zrobilo sie wiecej .... :kwasny:

Opublikowano

Tylko brac zajeb......cena !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://moto.allegro.pl/item791360642_audi_a4_rs4_05_08r_fotele_tapicerki.html[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 15:46_________________________________________________

Tylko brac zajeb......cena !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://moto.allegro.pl/item791360642_audi_a4_rs4_05_08r_fotele_tapicerki.html

z ceny 4000 PLN zrobilo sie wiecej .... :kwasny:

4000 to bym dał
Opublikowano

Tylko brac zajeb......cena !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://moto.allegro.pl/item791360642_audi_a4_rs4_05_08r_fotele_tapicerki.html[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 15:46_________________________________________________

Tylko brac zajeb......cena !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://moto.allegro.pl/item791360642_audi_a4_rs4_05_08r_fotele_tapicerki.html

z ceny 4000 PLN zrobilo sie wiecej .... :kwasny:

4000 to bym dał

4000 PLN kosztowal komplecik na poczatku ....tylko ktos :wallbash: jeszcze sie targowal na mniej i cena poszla na 6500 PLN

a ja wziolem kierownice od RS4 za 800 PLN :tongue4:

Opublikowano

Tylko brac zajeb......cena !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://moto.allegro.pl/item791360642_audi_a4_rs4_05_08r_fotele_tapicerki.html[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 15:46_________________________________________________

Tylko brac zajeb......cena !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://moto.allegro.pl/item791360642_audi_a4_rs4_05_08r_fotele_tapicerki.html

z ceny 4000 PLN zrobilo sie wiecej .... :kwasny:

4000 to bym dał

4000 PLN kosztowal komplecik na poczatku ....tylko ktos :wallbash: jeszcze sie targowal na mniej i cena poszla na 6500 PLN

a ja wziolem kierownice od RS4 za 800 PLN :tongue4:

4 kola dalbym bez zastanowienia... :kox:

Opublikowano

jeszcze popielniczki brakują i listwa kolo mieszka :confused4:

Opublikowano

i tylnej popielniczki

Opublikowano

a w jakiej wersji byly takie listwy ale w kolorze aluminium,ja kupilem i zamontowalem wlasnie komplet listw w kolorze alu ale maja taka siatke jak carbon,czy to sa listwy z B7?i czy sa to listwy S-line? nie mam foty aktualnie ale moge wrzucic pozniej

PyAY9.jpg

o takie :naughty:

Opublikowano

To nie sa sline. Sline sa szczotkowane (bez tego tloczenia) :wink4:

Opublikowano

ja tez mam takie tylko srebrne i wydaje mi sie ze to sa zwykle[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 22:20_________________________________________________o to ci chodzilo???

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a55298c1a4f2d3e9

Opublikowano

powiedzcie mi czy lotka na klapę z avanta B7 podejdzie bez problemu do B6 :mysli:

bo tyle juz ty stron ze nie sposób sie odnaleźć :decayed:

Opublikowano

powiedzcie mi czy lotka na klapę z avanta B7 podejdzie bez problemu do B6 :mysli:

bo tyle juz ty stron ze nie sposób sie odnaleźć :decayed:

Trzeba lekko podrezać, ale spoko da się zrobić ;)
Opublikowano

Trzeba lekko podrezać, ale spoko da się zrobić ;)

a co dokładniej :mysli:

Opublikowano

Nie pamiętam dokładnie, ale bodajże trzeba odciąć bolczyk, który ma lotka B7 i lekko podciąć miejsce na światło stopu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.