Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle za ile kupię nowy - czyli 1300. Komplet obejmie spojler S-Line + nakładkę S-Line (pod spryski) + kratki S-Line (obie w połowie zaślepione) + grill S-Line (wariant z chromowaną ramką).

Nie wymaga malowania, nie ma żadnych wgniotów czy otarć (generalnie nówka - części kupowałem w lutym bieżącego roku a w marcu wrzuciłem na auto). Można śmiało zakładać. Kolor czarny ebony perłowy (kod katalogowy: 4Z, kod lakieru: Z9W)

Aby nie zaśmiecać wątku ewentualne propozycje dawajcie na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej za tyle za ile kupię nowy - ale pewnie żaden z Was chytrzyki tyle nie da (czyli 1300, chyba że uda mi się coś utargować :gwizdanie:). Ewentualne propozycje dawajcie na pw.

Chcesz powiedzieć, że się sfrajerowałęm kupując swojego za 1200? :embarrassed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle za ile kupię nowy - ale pewnie żaden z Was chytrzyki tyle nie da (czyli 1300, chyba że uda mi się coś utargować :gwizdanie:). Ewentualne propozycje dawajcie na pw.

za kompletny zderzak s-line pod spryski? z tego co widzie w czarnej perle? :mysli:

gdyby nie to ze we wtorek trafiły mi sie bbs-y to bym wziął.. a teraz to nie wiem kiedy bede miał luźna kasę :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mam zamiaru z Was zdzierać - chcę tylko przejść płynnie na wariant pod PDC bo nie mam jak czujników zamontować. Myślę że 1.3k za kompletny zderzak w takim stanie to uczciwa propozycja. Cięcie otworów sobie podarowałem bo są marne szanse, że to dobrze wyjdzie.

Arturo - raczej nie bo ty silver potrzebowałeś ;)[br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 20:24_________________________________________________Dopisałem jeszcze kilka pochwał - zobaczcie wyżej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał kontakt z tym porduktem ??

Jak to leży na aucie ?

Mam obawy że może byc za długi i za bardzo podniesiony do góry.

Chciałem kupić oryginał ale najtańszy za 650 zł znalazłem (nowy) a ten jakoś tak podobnie wygląda. http://www.allegro.pl/item789546332_audi_a4_avant_8e_b6_b7_00_07_spoiler_rs4_tuning.html

Będę wdzięczny za każde info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał kontakt z tym porduktem ??

Jak to leży na aucie ?

Mam obawy że może byc za długi i za bardzo podniesiony do góry.

Chciałem kupić oryginał ale najtańszy za 650 zł znalazłem (nowy) a ten jakoś tak podobnie wygląda. http://www.allegro.pl/item789546332_audi_a4_avant_8e_b6_b7_00_07_spoiler_rs4_tuning.html

Będę wdzięczny za każde info.

patrząc na materiały wykonania nie-abs nie spodziewał bym się po tym wiele, jakość dopasowania itp... były kiedyś na alledrogo z ABS'u za 450 ale już nie mogę znaleźć :confused4: gdzie znalazłeś ori za 650 jeśli można wiedzieć?

choć jeśli to są real foty to nawet wygląda na starannie wykonane. też jestem ciekaw czy ktoś to u siebie montował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał kontakt z tym porduktem ??

Jak to leży na aucie ?

Mam obawy że może byc za długi i za bardzo podniesiony do góry.

Chciałem kupić oryginał ale najtańszy za 650 zł znalazłem (nowy) a ten jakoś tak podobnie wygląda. http://www.allegro.pl/item789546332_audi_a4_avant_8e_b6_b7_00_07_spoiler_rs4_tuning.html

Będę wdzięczny za każde info.

patrząc na materiały wykonania nie-abs nie spodziewał bym się po tym wiele, jakość dopasowania itp... były kiedyś na alledrogo z ABS'u za 450 ale już nie mogę znaleźć :confused4: gdzie znalazłeś ori za 650 jeśli można wiedzieć?

choć jeśli to są real foty to nawet wygląda na starannie wykonane. też jestem ciekaw czy ktoś to u siebie montował

Chyba sie skusze i pojade to obejrzeć life.

Ori znalazłem u jakiegoś kolesia co Oryginalnymi spojlerami do A6 na Alledrogo handluje - dziwi mnie tylko ze nie wystawił ich jeszcze do sprzedaży. Może coś kręci bo mnie też chciał poza All... sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na opinie bo jakby nie odbiegał jakością od ori to może i ja bym się skusił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie otworów sobie podarowałem bo są marne szanse, że to dobrze wyjdzie.

Robil to u nas Oskaro (w tylnim zderzaku) - wyszlo praktycznie jak ori :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widział ktoś już Pany tak przerobione bix'y do B6 :naughty: Mod raczej nie będący wynikiem prac nad likwidacją parowania :kox: ale nie wygląda najgorzej :> BMW Style

818968645_6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widział ktoś już Pany tak przerobione bix'y do B6 :naughty: Mod raczej nie będący wynikiem prac nad likwidacją parowania :kox: ale nie wygląda najgorzej :>

http://photos04.allegroimg.pl/photos/oryginal/818/96/86/818968645_6

Czy ja wiem?

Jak dla mnie te ringi to porażka :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

Hehehe - zwyczajnie ringi do BMW się nadają, a nie do Audi, ale przyznam szczerze, że tragedii nie ma - teraz gorsze puszczają dayline na rynek :decayed:

Arturo - a powiedz przy okazji- ogarnąłeś temat z malowaniem, czy oklejaniem z allegro??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

Hehehe - zwyczajnie ringi do BMW się nadają, a nie do Audi, ale przyznam szczerze, że tragedii nie ma - teraz gorsze puszczają dayline na rynek :decayed:

Arturo - a powiedz przy okazji- ogarnąłeś temat z malowaniem, czy oklejaniem z allegro??

Chodzi o Carbon?

Jeśli tak, to napisałem wtedy w temacie, że dostałem odpowiedź. Komplet listew + popielniczki + obudowa mieszka 350 PLN.

Ja się decyduję :kox: :kox: :kox:

A co do tych ringów, to puściłbyś :sick3:, widząc je z przodu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o ten carbon mi chodzi - kiedy zamierzasz coś takiego robić?

Muszę się z nimi dogadać.

Teraz w okolicy Świąt będę miał trochę czasu, to wymontuję wszystkie elementy, także jakoś po Nowym Roku powinienem je wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...