Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o Pakietach S LINE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok.to czekamy na fotke

Opublikowano

Panowie w czym macie problem :mysli: ,dokładnie jest podane w linku co należy zrobić :) a pozatym przykładająć nową dokładkę Sami zobaczycie co należy wyciąć aby pasowało :)

Opublikowano

Panowie w czym macie problem :mysli: ,dokładnie jest podane w linku co należy zrobić :) a pozatym przykładająć nową dokładkę Sami zobaczycie co należy wyciąć aby pasowało :)

Właśnie piotrcar jak przylożysz dokładkę s line , to samo pokaże ile trzeba wyciąć, dodam tylko , że jest tego mniej niż na fotostory z linku

Opublikowano

Masz racje ale jak wiadomo lepiej uczyc sie na bledach innych :P :P :P

dodaje numery kratki srodkowej:

8E0 807 647 B 3SR granit (do pakietu chrom)

8E0 807 647 D czerń satynowa (do pakietu chrom)

Jest mozliwosc zamowienia kratki srodkowej nie do pakietu chrom ale niestety numeru nie znam

Opublikowano

no dobra a jak jest kratka o numerze 8E0 807 647 C /E /F i ma napisane BLACK :)

ja bym chcial zeby to była kratka taka sama jak ja mam seryjna :P

Opublikowano
Masz racje ale jak wiadomo lepiej uczyc sie na bledach innych

Dzwoniłem dzis do kolegi, który będzie mi to wszytko składał i mówił że będzie używał nitów, by wzmocnić, zobaczymy co z tego wyjdzie. :gwizdanie:

Opublikowano
Masz racje ale jak wiadomo lepiej uczyc sie na bledach innych

Dzwoniłem dzis do kolegi, który będzie mi to wszytko składał i mówił że będzie używał nitów, by wzmocnić, zobaczymy co z tego wyjdzie. :gwizdanie:

jak wzocni to urwiesz caly zderzak a nie tylko dokladke :tongue4:

Opublikowano
Masz racje ale jak wiadomo lepiej uczyc sie na bledach innych

Dzwoniłem dzis do kolegi, który będzie mi to wszytko składał i mówił że będzie używał nitów, by wzmocnić, zobaczymy co z tego wyjdzie. :gwizdanie:

jak wzocni to urwiesz caly zderzak a nie tylko dokladke :tongue4:

ja to dremel klej do szyb kilka trytytek :) i tez dam rade ;P

Opublikowano

hmmm....opaski,dremel,klej cos to smierdzi???bedzie niezla zabawa :P

dzwonilem sie zapytac ile kosztuje gora pod s-line.cena 1400zl :hi: :hi: :hi:

i teraz nie wiem jak mam uzywac jakis opasek klej itd to chyba wole zamowic gore inaczej moze byc niezla tandeta...[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 15:58_________________________________________________

no dobra a jak jest kratka o numerze 8E0 807 647 C /E /F i ma napisane BLACK :)

ja bym chcial zeby to była kratka taka sama jak ja mam seryjna :P

powinienes zamowic ten czarny copodalem wyzej

Opublikowano

1400 zł to ja wole uzyc kilku trytytek ;P

Opublikowano

no ale jak to bedzie wygladalo :P

Opublikowano
hmmm....opaski,dremel,klej cos to smierdzi???bedzie niezla zabawa

dzwonilem sie zapytac ile kosztuje gora pod s-line.cena 1400zl

i teraz nie wiem jak mam uzywac jakis opasek klej itd to chyba wole zamowic gore inaczej moze byc niezla tandeta...

Też się z początku wachałem , ale "wszyscy" na forum mają tak to montowane. :) Zabawy podobno dużo nie ma, Wąski kiedyś pisał , że ok 1 godz lub nawet krócej

Opublikowano

no to moze tak zrobie,ale jakos nie jestem do tego przekonany

Opublikowano
hmmm....opaski,dremel,klej cos to smierdzi???bedzie niezla zabawa

dzwonilem sie zapytac ile kosztuje gora pod s-line.cena 1400zl

i teraz nie wiem jak mam uzywac jakis opasek klej itd to chyba wole zamowic gore inaczej moze byc niezla tandeta...

Też się z początku wachałem , ale "wszyscy" na forum mają tak to montowane. :) Zabawy podobno dużo nie ma, Wąski kiedyś pisał , że ok 1 godz lub nawet krócej

Hmm :mysli: wszyscy z forum na pewno nie :naughty: mozna było kupić cały zderzak s line i żyć bez stresu :gwizdanie:

Opublikowano

cwaniak :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
hmmm....opaski' date='dremel,klej cos to smierdzi???bedzie niezla zabawa

dzwonilem sie zapytac ile kosztuje gora pod s-line.cena 1400zl

i teraz nie wiem jak mam uzywac jakis opasek klej itd to chyba wole zamowic gore inaczej moze byc niezla tandeta...[/quote']

Też się z początku wachałem , ale "wszyscy" na forum mają tak to montowane. :) Zabawy podobno dużo nie ma, Wąski kiedyś pisał , że ok 1 godz lub nawet krócej

Hmm :mysli: wszyscy z forum na pewno nie :naughty: mozna było kupić cały zderzak s line i żyć bez stresu :gwizdanie:

hmm :) odezwał się ten co dostał w prezencie :) moeje wszyscy było w " " :kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 18:04_________________________________________________EOT

Opublikowano
hmmm....opaski' date='dremel,klej cos to smierdzi???bedzie niezla zabawa

dzwonilem sie zapytac ile kosztuje gora pod s-line.cena 1400zl

i teraz nie wiem jak mam uzywac jakis opasek klej itd to chyba wole zamowic gore inaczej moze byc niezla tandeta...[/quote']

Też się z początku wachałem , ale "wszyscy" na forum mają tak to montowane. :) Zabawy podobno dużo nie ma, Wąski kiedyś pisał , że ok 1 godz lub nawet krócej

Hmm :mysli: wszyscy z forum na pewno nie :naughty: mozna było kupić cały zderzak s line i żyć bez stresu :gwizdanie:

hmm :) odezwał się ten co dostał w prezencie :) moeje wszyscy było w " " :kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 18:04_________________________________________________EOT

Mogłes robić dostałbyś go ode mnie :decayed:

Opublikowano

Lub dostać na urodziny :cool1:

chłopcy nie ma dużo pracy.więcej robicie zamętu niż to warte :wink4:

Opublikowano

Mogłes robić dostałbyś go ode mnie

oczywiście żartowałem, Wąski ciiii, wiesz ile sobie tu postów nabiłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: zaraz wrzuce foty które przesłał mi kolega

Opublikowano

wrzucaj czekam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.